Споріднена Душа для Діви

Представники цього зодіакального знаку відносяться до категорії людей, особисте життя яких не завжди складається легко і просто. Їм постійно доводиться боротися за своє щастя, і саме тому Діви в любові дуже дорожать серйозними стосунками. Любов у представників цього знака Зодіаку починається з ретельного аналізу ситуації та оцінки потенційного партнера.

Діва в любові в першу чергу прислухається до голосу розуму, а не серця, тому представники цього знака Зодіаку не здатні кинутися з головою у любовний вир, закрутити випадковий роман або зайнятися сексом на першому ж побаченні. Деколи це прагнення все постійно зважувати і обдумувати здорово ускладнює Дівам життя.

Діва в любові дуже чітко реагує на настрій і емоції свого партнера, тому людина, якій пощастило зав’язати стосунки з представником цього знаку Зодіаку, може розраховувати на постійну турботу і увагу. Дів не можна назвати дуже вимогливими у відносинах і секс, однак вони щиро хочуть досягти ідеалу і повної гармонії, із-за чого часом стають надмірно критичними.

Партнеру Діви важливо пам’ятати, що представники цього зодіакального знака критикують обранця і виявляють занепокоєння не з-за того, що їх щось не влаштовує, а лише тому, що вони хочуть досягти більшого. Діва в любові на перше місце ставить інтелектуальну сумісність з партнером, і ніколи не вступить в стосунки з людиною, яку не можна назвати розсудливим, сприйнятливим і добрим. Дів тягне до людей з високим інтелектом, оскільки представники цього знака Зодіаку цінують вміння підтримати розмову на будь-які теми. Якщо Діві нудно зі своїм партнером, то їх відносини приречені на провал.

Діви не вміють жити тут і зараз, тому в стосунках вони завжди аналізують минуле і обмірковують майбутнє. Цей постійний аналіз ситуації в кінцевому підсумку призводить до того, що представники цього знака Зодіаку самі позбавляють себе можливості насолоджуватися любовним щастям і сексуальним досвідом.

Діва і Овен

Прогноз на роман діви і овна не надто хороший. Вони занадто різні, щоб виносити один одного на протязі довгого часу. По початку і діва і овен будуть відчувати інтерес один до одного. Діву явно привертає увагу яскрава особистість овна. Але овну незабаром стане нудно, діва здасться йому байдужою і занадто спокійною.

Діва не зможе забезпечити необхідні овну яскраві емоції та враження, а постійні причіпки і скарги і зовсім охолодять його запал. Сексуальне життя також здасться овну одноманітною. А діві, незабаром почне набридати надмірна активність і допитливість овна. Діва звикла до спокійного сімейного життя, їй незрозуміло таку поведінку партнера.

Діва, Телець

Діви і Тельці майже завжди утворюють чудові довгі спілки. Між партнерами багато спільного, вони будять один одного пристрасть. Обидва є чуттєвими і в той же час відносно спокійними. Саме тому вони ідеально підходять один одному за темпераментом.

Їм цікаво проводити час разом, вести інтелектуальні бесіди, займатися домом і сім’єю. До грошей також обидва ставляться однаково – витрачати зайвого вони не будуть, а значить, і конфліктів грошової грунті буде мінімум.

Діва і Близнюки

З початку відносини дів і близнюків розвиваються дуже добре. Їм дуже цікаво дізнаватися один одного. Вони можуть позмагатися у своєму інтелектуальному розвитку. Але надалі романи часто розпадаються. Близнюки виявляються занадто поверхневими для дів.

Вони люблять свободу, нові знайомства, і направляють всю свою енергію саме на це. Діва віддасть перевагу приділяти всю свою увагу домашнього вогнища, партнеру, дітям та рідним, волелюбність близнюків не сподобається діві. Діві необхідно відчувати себе в безпеці, під захистом,а близнюки не можуть їй цього дати.

Діва, Рак

Їх темпераменти дуже схожі. В інтимному житті їх чекає хвилюючий і пристрасний роман. У відносинах з дівою рак покаже себе з найкращого боку, його романтичність і чуттєвість приверне діву. Раки ніжні і дбайливі партнери, діва буде відчувати себе захищеною з таким надійним супутником.

Діва буде домінувати у стосунках, буде приймати багато рішень, але часто невпевненому в собі раку це тільки в радість. Дрібні сварки виникають через примхи і прискіпливості обох партнерів.

Діва, Лев

Між цими знаками часто виникає професійний союз. Це дійсно міцна пара. Спочатку Лев може навіть не відчувати до Діви сильних почуттів, навіть просто не звертати на неї уваги. Діва поступово показує Леву свій правильний і впорядкований світ. У Львів дивовижний запас здорового глузду, звичайно, коли в справу не втручається марнославство. Діва захоплюється цим якістю, але їй доведеться частіше це показувати Леву. Він, у свою чергу, хоча в душі схвалює здібності і зусилля Діви, а також часто на неї спирається, але рідко виявляє свою подяку.

Поряд з Дівою Лев починає займатися створенням основи для сім’ї, щоденними справами, роботою, що для нього не завжди приємно. Також Лев часто не бачить в Діві чуттєвості, тому що фокусує свою увагу на матеріальному. У цьому шлюбі Діва буде активно демонструвати свої класичні якості: прагнення до порядку, точність у дрібницях, а також кокетство, що виражається в деякої таємничості, яка буде дратувати Лева.

Діва, Діва

У цих партнерів багато спільного, іноді навіть занадто. Багато осмисленості, раціональності, сухості, діловитості і критиканства, мало романтики, немає наповненості почуттями. Тут важко говорити про кохання, швидше — про розрахунок і необхідності, кожен займається своєю справою, не порушуючи територію іншого. Глуздом і наповненістю цієї родини стануть діти, спільна власність і друзі.

Гармонійного взаєморозуміння в цьому союзі не буде, хоча зрада і розлучення майже повністю виключені. Любов, справи, як і вся їх життя, розписані і розділені за статтями, параграфами і окремими пунктами, внесені до реєстру домовленостей, які неодмінно дотримуються обома сторонами.

Діва, Терези

Цей шлюб часто приречений на невдачу і розрив. Головним чином він розпадається з-за частих конфліктів і гострої критики Діви на адресу свого партнера. Важливу роль тут відіграє сильний егоїзм обох. Діва свої відчуття відразу переводить в діяльність. Тільки за допомогою роботи вона може підтримувати внутрішню рівновагу, що категорично не розуміють Ваги. Навіщо метушитися, вносити у світ занепокоєння?

Ваги з задоволенням дбають про себе, про свою красу і зручність. Якщо вони в цьому досягають успіху, то, не роблячи нічого, досягають тієї ж гармонії, до якої так методично і старанно йде Діва. Прикро, так? В результаті Діва звинувачує Ваги в неробстві, а Ваги — Діву в скоєнні безглуздих вчинків. Вони по-різному сприймають світ, в якому живуть, але оцінки дійсності схожі. Кращим варіантом шлюбу є шлюб-співробітництво, співавторство, ділове партнерство, але в тих сферах, де обидві сторони однаково зацікавлені, інакше все закінчиться маніпулюванням.

Діва, Скорпіон

Діві дуже добре поруч зі скорпіоном. Ревнощі і відчуття власності скорпіона не дратує діву. Навпаки, вона відчуває себе під захистом надійних руках, відчуває свою потрібність. В інтимному житті все складеться добре.

Скорпіон вміє розбудити пристрасть у діві, і їх союз стане по-справжньому хвилюючою пригодою. Іноді вони не розуміють один одного, кожен тримає образи в собі, і часом партнер не розуміє, в чому проблема. Парі потрібно навчитися розмовляти і вирішувати конфлікти відразу ж, щоб зберегти теплі відносини.

Діва, Стрілець

Діва, стрілець – дві протилежності. Єдине, що їх об’єднує, це високий рівень інтелекту. Вони люблять влаштовувати дискусії про все, люблять сперечатися і відстоювати свою точку зору. Часто через це виникають серйозні конфлікти.

В ліжку стрільцеві не до вподоби холодність діви, часто йому не вистачає терпіння розбудити в діві пристрасть. Діва спокійна і працьовита, намагається робити все для сім’ї. Стрілець ж більше любить свободу, зустрічі, веселе життя і мінливість. Діва не відчуває себе потрібною і найчастіше такі стосунки припиняються.

Діва і Козеріг

Діви і козероги утворюють красиві гармонійні пари. Вони ідеально підходять один одному у всьому. Козероги підтримують всі починання діви, дають дівам почуття впевненості в завтрашньому дні, забезпечують стабільність і сталість.

Партнери вірні один одному, відносяться один до одного шанобливо. Кожен отримує багато від цих відносин. Найчастіше у відносинах починає домінувати козеріг, але боязка і поступлива діва майже завжди ставиться до цього добре.

Діва, Водолій

Діві і водолію дуже складно знайти спільну мову. У них дуже мало точок дотику. Вони можуть позмагатися у своєму інтелекті, але на цьому ґрунті нерідко відбуваються сварки і непорозуміння трапляється. Водолій більш сміливий, відкритий, мрійливий, вільний.

Діва більш пасивна і навіть деколи нудне у відносинах з водолієм. Вони тримають всі свої переживання в собі і рідко обговорюють склалися у відносинах проблеми. Водолія тягне до суспільства, цікавим людям, самовдосконалення та постійному пошуку себе в цьому світі. Діві це все нецікаво, мрійливість водолія виводить діву з рівноваги.

Діва і Риби

Союз діви і риби зазвичай не триває довго. Спочатку вони відчувають себе досить комфортно в товаристві одне одного, але потім у міру більш близького пізнавання один одного, початковий інтерес зникає. Любов-значить дуже багато для риб, і вони легко інтригують діву, залучають її своєю ранимістю і зворушливою романтичністю.

Рибам подобається інтелект діви, глибина почуттів, сталість і вірність. В інтимному житті ж діви і риби мають різні смаки і уподобання рідко збігаються. Мрійливість риб розбивається про практичність дів дуже швидко. Союз можливий тільки якщо пара працює над відносинами, йде назустріч один одному і робить поступки.


Залишити відгук