Споріднена Душа для Тільця

Закохуються Тельці досить рано, особливо це стосується дівчат. Але їх сексуальність розквітає вже після двадцяти років. Тому перший досвід Тільця в любові буде, швидше за все, платонічний. Такий досвід у жодному разі не стане для нього негативним, адже навіть зрілі Тельці дуже обережно ставляться до нових стосунків. Перш, ніж зав’язати їх з кимось, вони уважно вивчають людину, зважують всі за і проти, тільки після цього вирішуються на близькість, як душевну, так і фізичну.

Тілець в любові дуже романтичний, у стосунках він воліє сталість і слово «вірність» для нього не порожній звук. Хоча в пошуках ідеалу він може змінити кількох партнерів, правда кожна зв’язок буде досить тривалою і розрив відносин відбудеться за серйозного приводу.

Телець належить до стихії Землі, тому швидше за все він буде знаходити спільну мову з Козерогам і Дівами. Тим більше, що ці знаки, як і Телець, в любові віддають перевагу спокій і стабільність відносин. Непогані спілки можуть скластися з Рибами і Раком. Водні знаки надають союзу новизну, вдихають у неї нове життя. Телець в любові не зможе знайти взаєморозуміння, якщо поруч з ним будуть Водолій, Лев або Скорпіон. Водолій відлякує Тільця своєю легковажністю і прохолодним ставленням до сексу, Лев пригнічує зарозумілістю, а Скорпіон дуже чуттєвий, пристрасний і загадковий для нього.

Телець і Овен

На початку, роман биків та баранів може виявитися досить пристрасним, але поступово природа обох знаків буде брати своє. Овни зазвичай рвучкі і безрозсудні, тоді як тельці прагнуть до постійності, сімейного добробуту, є надійними і консервативними.

В інтимному житті овнам можуть швидко набриднути одноманітність і деяку байдужість тельців. Міцний союз можливий лише в тому випадку, якщо овни виявляться трохи більш терплячими до тельцям, тоді вони зможуть оцінити якості тельців по достоїнству.

телець і Телець

Партнери тельці будуть досить схожими в усіх своїх проявах. Від природи вони домосіди, тому ні одному ні другому з часом не буде так цікаво один з одним, як на початку відносин. У сексуальному житті навпаки, вони ідеально підходять один одному за темпераментом і мають однакові потреби, а значить, у цій сфері життя їх чекає міцний союз.

Єдиною загрозою шлюбу тельців може стати нудьга і одноманітність. У такій ситуації врятує шлюб спілкування кожного з друзями поза межами відносин, і наявність різних хобі. Надання один одному деякої свободи допоможе підтримати інтерес один до одного.

Телець і Близнюки

Близнюки і тельці рідко утворюють міцні союзи. Тельці люблять надійність і сталість, тоді як близнюки часто виявляються дуже легковажними, нерішучими в плані побудови серйозних стосунків. Спочатку такі протилежності притягуються, кожен знаходить у відносинах щось цікаве, незвичайне.

Але незабаром близнюкам може набриднути серйозність тільця, а тельцям не сподобається свободолюбивость близнюків. Зберегти такі відносини можливо лише при наявності терпіння і поступливості у обох партнерів.

Телець і Рак

Союз тільця і раку майже завжди виявляється гармонійним і довгим. Обидва знака мають схожі риси характеру, спільні прагнення і цілі. У сексуальному житті їх чекає гармонія і порозуміння, вони відмінно підходять один одному за темпераментом. А це вже важливо.

Обидва партнера мають любов до грошей, цінують їх і бережуть. Раки є однак у цих відносинах трохи більш вразливі, незворушність тельців часто ображає раку. Тому тельцям потрібно навчитися бути більш тактовним і уважним до свого партнера.

Тілець і Лев

Як правило, такий союз виявляється досить складним. Характери лева і тельця дуже несхожі один на одного. Леви щедрі, іноді франтоваты і марнотратні. Вони обожнюють красуватися перед іншими, люблять, коли їх обожнюють, захоплюються ними. Тельці ж завжди трепетно ставляться до грошей, їм складно змиритися з такою рисою щеголеватых львів.

До того ж тельці внутрішньо самі хочуть, щоб їх цінували і шанували, а леви намагаються тягнути всю ковдру на себе. І тельці і леви, мало що дають один одному у відносинах. Сексуальне життя може бути досить цікавою, але зазвичай це триває недовго.

Телець і Діва

Телець і діва відмінно підходять один одному з астрологічної точки зору. Їх об’єднують спільні цілі, плани, ставлення до грошей у них однаково. Телець є дуже економним, не дозволяє собі витрачати зайвого, а це повністю влаштовує економічну діву.

В сексуальному житті тельці виявляються на початку більш чуттєвими, ніж діви, однак при вмілому підході вони можуть розбудити сексуальність діви. Саме тому їх інтимне життя складається дуже добре. У такому союзі обидва партнери можуть чогось досягти завдяки взаємодопомоги. Тельці дуже наполегливі і наполегливі в досягненні цілей, а їм допомагає розум і кмітливість діви в будь-якому питанні.

Тілець і Ваги

Зв’язок тільця і ваг зазвичай не триває довго, хоча на початку союз здається ідеальним. Обидва партнери є чуттєвими і романтичними, в сексуальному житті панує гармонія – адже обидва знака знаходяться під управлінням Венери. Але поступово і в сексі, і в житті в цілому буде проявлятися непостійність ваг. А це неприпустимо для тільця.

До того ж ваги досить недбало ставляться до грошей, дозволяючи собі купувати багато зайвого і непотрібного. Тельці, ощадливі від природи, будуть обурені цим фактом. Тельці є також великими власниками, вони можуть обмежувати ваги в їх свободи, а тому такі пари часто розпадаються.

Телець і Скорпіон

Як правило, тельці і скорпіони утворюють дуже бурхливі пристрасні союзи, які, однак, не завжди можуть тривати дуже довго. Будучи двома протилежностями партнерів тягне один одному, кожен знаходить у відносинах свою принадність. У сексуальному житті вони повністю задовольняють потреби один одного.

Тельці дуже чуттєві і сексуальні, а скорпіони прагнуть до різноманітності. Тельці і скорпіони є рішучими, розумними. У стосунках вони добре розуміють один одного, але скорпіони часто бувають дуже ревниві. Тельцям це не подобається.

Телець і Стрілець

Роман тільця і стрільця цілком може тривати довго. В інтимному житті майже завжди панує гармонія. Стрільці дуже розкуті від природи, розпалюють почуття пристрасних тельців дуже швидко. Але поступово стрілець буде шукати новизни, що не завжди буде подобатися тельцю, який схильний до стабільності в усьому.

Тельці є власниками, і це може зовсім не сподобається вільного стрільця, який не хоче, щоб його життям хтось керував. У таких союзах можливі часті сварки та сутички, через несхожості поглядів. Але в цілому такий союз є сприятливим.

Телець, Козеріг

Довгий шлюб тільця і козерога більш ніж можливий. Майже ці відносини переростають у щось більше. Тельцям багато чого подобається в козерогах, наприклад, відмінне почуття гумору, стійкість, захищеність. Інтимна життя партнерів не буде надто незвичною, однак, саме це і потрібно обом знаків, і їх це влаштовує.

Козероги є не настільки романтичними, а іноді, трохи скритними, але в цілому це зовсім не заважає побудові міцних тривалих відносин. Загальні цілі, сталість, налагоджений побут, однакове ставлення до грошей і сексу – багато значить для обох.

Тілець і Водолій

Тельці і водолії рідко уживаються разом довго. Водолій є вільним, відкритим, цікавим. У сексуальному житті водолій не так пристрасний, як телець, тому рано чи пізно телець починає бунтувати. До того ж, телець, будучи власником, буде намагатися обмежити волелюбного водолія, буде намагатися прив’язати його до насіннєвим оковам і правилами, спокою та домашнього вогнища.

Водолію це зовсім не сподобається. Його натура вимагає новизни у всьому, тому рано чи пізно такі відносини найчастіше розпадаються.

Тілець і Риби

Це багатообіцяючий союз, хоча на перший погляд риби і тельці дуже не схожі один на одного. Риби звичайно ліниві і пасивні, схильні витати в хмарах власних фантазій. Тельці працьовиті, наполегливі, практичні. Але в сексуальному житті тельці є палкими, а риби – чуттєвими, тому в цій сфері проблем не буде.

Риби витягують з відносин з тельцем багато користі. Непостійність риб з лишком компенсується постійністю і відданістю тельців. При це риби часто змінюються в кращу сторону, стають більш діяльними і працьовитими.


Залишити відгук