Споріднена Душа для Стрільця

Говорячи про Стрільців в любові, відразу хочеться нагадати, що це люди вогняного знаку, а значить, володіють сильним і яскравим темпераментом. Надмірна палкість, пристрасна любов і чуттєва винахідливість – все це притаманне Стрільцеві. Проте Любов у звичному розумінні для них часто стає грою. Стрільці не дуже-то прагнуть до романтичних відносин, однак об’єкт їх обожнювання не буде відчувати себе обділеним увагою.

Їх пристрасть може так само легко і швидко згаснути, як і з’явилася. Для цього вогняного знаку зодіаку важливо не стільки результат, а процес завоювання сердець. Тому розлучатися з пасіями їм досить легко. Багато Стрільці не обрубують всі мости, не відштовхують своїх колишніх коханих, а навпаки, шукають в них друзів або співрозмовників. А часом у Стрільців буває так, що колишня обранці знову стають справжніми.

Стрілець в любові дуже благородний і щедрий. Він завжди чесний з коханим. Об’єкт обожнювання може бути впевнений, що не залишиться один, не попереджений про це. Але майте на увазі, що Стрілець дуже влюбливий, тому з’явися на горизонті той, який йому сподобався, він попрощається з вами, не замислюючись про наслідки.

Навіть зв’язаний узами шлюбу Стрілець не буде насилувати себе думками про зобов’язання та про те, що коли-то він давав клятву вічної любові, а тихо і мирно підуть до іншого людині. Тому, як ви розумієте, Стрільці в любові не будуть терпіти залежності. Багато з них навіть готові на вільні стосунки, лише б не бути зв’язаною по руках і ногах.

Коли Стрілець закоханий, це відразу стає очевидним. Він не в силах приховувати свої почуття, а іноді навіть буває нав’язливим. Стрільці часто виставляють свою любов на показ, тим самим доводячи, що для них вона носить поверхневий характер. Виявляючи в любові ідеалізм, Стрілець здатен заради свого обранця здійснювати божевільні вчинки. Однак це може швидко закінчиться, якщо раптом щось або хтось переконає Стрільця в тому, що об’єкт його обожнювання далекий від ідеалу.

Боячись прихильності і всіх стікали з неї проблем, Стрілець буде тримати обранця на відстані. Особистий простір йому потрібно буде завжди, в будь-яких відносинах. У разі будь-якого тиску або нав’язливого поведінки з боку своєї пасії, представник знаку Стрільця постарається негайно збере свої речі і піде геть. Однак якщо коханий Стрільця виявиться тією людиною, яку він шукав все життя, то союз двох сердець може виявитися настільки міцним, що Стрілець зможе звикнути до однієї людини, вважаючи його єдиним по всій планеті.

Стрілець і Овен

Стрільці і овни утворюють дуже хороші і гармонійні пари. У їх відносинах є місце пристрасті, веселощів, емоціям і спекотним спорів. Обидва знака зодіаку є досить запальними, кожен намагається відстояти свою точку зору, але після короткочасних спалахів в їх відносинах запановує мир і спокій.

Їм подобається енергія, що виходить від партнера, оптимізм, здатність переборювати будь-які труднощі. Обидва будуть хотіти домінувати, але стрілець виявиться в цьому плані більш поступливим. Їм цікаво проводити час один з одним і у великих галасливих компаніях, де вони показують, що вони справді ідеальна пара.

Стрілець і Телець

Союз тільця і стрільця буває зазвичай яскравим, але короткочасним. Телець намагається зайняти домінуючу позицію, хоче навчити стрільця, як правильно жити, і намагається йому пояснити правила. Але стрілець не бажає підкорятися. Його дратує педантичність і правильність тільця.

Стрілець буде постійно шукати новизни, пригод, він обожнює гучні вечірки та зустрічі. Тельцю більше до вподоби сімейний затишок, спокій і впорядкованість. Він береже бюджет, і не заохочує марнотратство стрільця. Союз швидко розпадається.

Стрілець і Близнюки

Це гарна пара, в якій партнери приділяють багато часу і уваги. На початку знайомства вони повністю розчиняються одне в одному. Їм подобається говорити на різні теми, з’ясовувати погляди на життя в тих чи інших областях. Їм подобається фантазувати та уявляти своє майбутнє.

Стрільці будуть намагатися придушувати близнюків, але близнюки дуже цінують свободу, щоб поступатися в цьому стрільцеві. В інтимному житті все складеться добре, особливо спочатку. Коли перші пристрасті стихнуть, можливо, з’являться проблеми в спільному житті. Розставання відбувається м’яко, найчастіше колишні кохані залишаються друзями.

Стрілець і Рак

Стрільцеві завжди складно уживатися з ревнивим і ображеним на рак. Стрілець звик до відкритого спілкування і з’ясування з’явилися проблем. Його відштовхує закритість і зайва вразливість раку. Слова стрільця можуть тут же зачіпати почуття раку, і стрільцеві стає не по собі в його суспільстві.

Йому складно терпіти перепад настрою свого партнера. Раку спочатку зачаровує бурхливе життя стрільця і емоції б’ють ключем, але надалі він розуміє, що не знаходить у стрільці належного захисту та підтримки.

Стрілець і Лев

Сумісність стрільця і лева просто ідеальна. Це гармонійна і цікава пара, обидва партнера в якій мають веселою вдачею. Обидва досить щедрі і ніжні по відношенню один до одного, їм добре разом. Вони можуть годинами говорити на будь-які теми.

В їх парі немає відкритого протистояння за верховенство. Вони вміють поступатися і поважати почуття іншого. Обидва волелюбні, і в їх парі немає знищує почуття ревнощів, навіть якщо партнери відпочивають окремо один від одного. В ліжку це ідеальні партнери, які знають, чого б хотілося іншого.

Стрілець і Діва

У відносинах стрільця і діви є багато нерозуміння, а тому їм дуже складно буде знаходити спільну мову. Надто вже різні характери обох партнерів. Діва здасться стрільцеві самовдоволеної, закритої і недовірливою. Діва сприймає стрільця як велелюбного і легковажну шанувальника.

Вона прагне організувати сімейний затишок, налагодити побут, їй хочеться серйозності і визначеності. Стрілець звик до всього ставитися легко, його відштовхують всі ситуації, у яких є труднощі. Він шукає від відносин легкості, розуміння, веселощів. Діва навряд чи складе гідну компанію стрільцеві.

Стрілець і Терези

Ваги відмінно ладнають зі стрільцями, вони з легкістю можуть поступитися. Якщо виникла якась проблема або складна ситуація. Вони дозволяють стрільцям брати все в свої руки, і відчувають себе при цьому цілком добре і надійно. У сексуальному житті їх чекає повна гармонія і взаєморозуміння.

Стрільцеві дуже подобається романтичний характер ваг, ніжність і ласка, яку ваги сповна подарують стрільцеві. Їм подобається бувати в суспільстві, знайомитися з новими людьми. Ваги терпимо ставляться до грайливого вподоби партнера, і згладжують всі виникаючі конфлікти.

Стрілець і Скорпіон

Роман стрільця і скорпіона зазвичай не відрізняється спокоєм і умиротворенням. Скорпіон часто буває задумливий і чимось заклопотаний. Він хоче зробити стрільця своєю власністю і починає втручатися у всі сфери його життя. Скорпіон рідко висловлює свою образу відразу.

Зате потім, коли образ накопичиться достатньо багато, стрільцю доведеться несолодко. Саме це, в першу чергу, відштовхує стрільця, який звик вирішувати всі проблеми відразу. Він відкритий і відхідливий, не може довго ображатися, і не розуміє, як це вдається скорпіону. Стрілець занадто відвертий у деяких питаннях, любить флірт, що в свою чергу заподіюють біль ревнивому скорпіону, якому ніяк не вдається підпорядкувати собі стрільця.

Стрілець Стрілець

Стрільцям дуже добре разом, і в них завжди виходять дуже яскраві та емоційні стосунки. Стрільців чекає у відносинах багато пристрасті, цікавих пригод. Вони мають багато схожих захоплень: їм подобається блищати в суспільстві, знайомитися з людьми, бути в центрі уваги.

Вони обожнюють подорожувати і разом досліджувати нові місця. Їм цікаво разом і в інтелектуальному плані. Обидва володіють гострим розумом і добрим характером. Такі союзи можуть тривати досить довго, а можуть швидко розпастися. У них часто трапляються дрібні сварки, є місце і боротьбі за лідерство у відносинах, інший раз вони здатні здійснювати непередбачувані вчинки, які є повною несподіванкою для другої половинки.

Стрілець, Козеріг

Козерогу та Стрільцю завжди складно разом. Їх різні погляди на життя заважають їм побудувати міцні і стабільні відносини. Козеріг дуже педантичний в грошових питаннях, він працьовитий і цілеспрямований. Стрілець більш витратний, він звик витрачати, не рахуючи.

Його легке ставлення до життя і надмірна тяга до новизни засмучують козерога, який воліє стабільність, строгість і життя за правилами. Козеріг не зможе відчувати себе зі стрільцем як за кам’яною стіною. Відвертий стрілець може легко образити козерога. Обом буде краще з іншими партнерами.

Стрілець і Водолій

У стрільців і водоліїв завжди виходять цікаві і довгострокові відносини. Вони добре уживаються один з одним, відчувають партнера, знають, чого від них хочуть. Обидва обожнюють свободу, а тому практично не пов’язують один одному болючою ревнощами і образами.

Вони можуть в повній мірі розкритися в суспільстві один одного і вести себе невимушено і відкрито, не боячись образити партнера. У них багато загальних цілей і вони з легкістю їх домагаються. Це яскравий і тривалий союз, в якому є місце і дружбу, і пристрасті.

Стрілець і Риби

Між партнерами спалахує пристрасть з перших хвилин знайомства. Рибам подобається поривчастість і рішучість стрільця, а стрільця приваблює романтична загадковість риб. Дізнавшись один одного ближче, обидва будуть відчувати деяке розчарування. Риби будуть ніби прочитана книга для стрільця, і він буде шукати новизни в інших людях. Стрільцеві не до вподоби образливість і скритність риб, зайва сором’язливість і залежність.

Стрілець хоче бачити у своєму партнері таку ж життєву енергію, якою володіє він сам. Рибам не подобається легковажність коханого, вони будуть шукати більш тихого і поступливого партнера, який зможе при цьому приймати рішення. Загадка, яка була спочатку, зміниться звичайними побутовими проблемами, про які і розіб’ється любов стрільця і риб.


Залишити відгук