Споріднена Душа для Риби

Риби в любові бачать головну потребу. Їм дуже хочеться кохати і бути коханими, хоча часом представники цього знака Зодіаку відрізняються непостоянностью. Так відбувається з-за того, що Риби схильні ідеалізувати своїх обранців, а значить – бачити їх не такими, які вони є насправді.

Стихія цього зодіакального знака – вода, і саме тому Риби в любові відчувають сильні переживання, схожі з бурхливим водним потоком. Їх може кидати з боку в бік – від любові до ненависті, але при цьому вони однаково сильно переживають і те, й інше почуття.

Риби в любові часто виявляють сентиментальність: їм потрібні постійні визнання, обійми, пестощі, знаки уваги, похвала і схвалення. Представникам цього знаку Зодіаку вкрай важливо отримувати підтвердження того, що їхні почуття взаємні.

Риби дуже люблять мріяти, і часом їх фантазії виявляються більш насиченим, ніж реальне життя. Часто у людей, народжених під цим знаком, охоплює туга, коли вони розуміють, що багато придумали собі самі. Ідеальна життя для них – це компроміс між реальністю і уявним світом, і людині, связавшему своє життя з Рибами, варто про це пам’ятати.

Риби в любові – абсолютні романтики, схильні ідеалізувати свого партнера. Представники цього зодіакального знака, йдучи у власні мрії, часто приписують своїм обранцям ті якості, якими вони насправді не володіють, що врешті-решт призводить до розчарувань.

Риби здатні притягувати до себе представників протилежної статі своєю загадковістю, містичністю і невловимістю. На них дуже важко не звернути увагу, а романтизм, почуттєвість і надмірна мрійливість, властиві людям цього знака Зодіаку, одночасно спокушають і відштовхують оточуючих.

Риби і Овен

Риби і Овни утворюють цілком непоганий союз. Вони вміють насолоджуватися один одним. Боязкість і ніжність риб чарують овна з перших хвилин знайомства. Овна цілком влаштовує м’якість і податливість риб, йому подобається панувати і домінувати, направляти риб. А риби з задоволенням прислухаються до думки овна і ставляться до нього як до захисника і надійної опори.

Риби іноді ображаються на різкість і прямолінійність овна, які можуть поранити риб. Дуже часто такі пари розлучаються наткнувшись на стуну нерозуміння. Але в цілому, якщо овен навчиться бути більш тактовним, то союз може стати цілком успішним.

Риби і Телець

Прогноз на цей союз цілком сприятливий. Партнери швидко знаходять спільну мову. Обидва можуть блищати своїм інтелектуальним розвитком у суспільстві один одного, тому їх інтерес не зводиться тільки до ліжка. Вони обидва люблять і цінують домашній затишок, цінують вірність один одного. Телець часто буває впертим і наполегливим, але це зовсім непогано, оскільки риби за своєю природою нерішучі.

Їм хочеться бачити поруч із собою сильного чоловіка, який здатний вести за собою і за своїми ідеями. Рибам потрібно більше романтики, і це може стати єдиною проблемою в їх відносинах. Якщо телець буде романтичним і ніжним достатньою мірою, то це буде довгий і міцний союз.

Риби і Близнюки

Роман починається яскраво і незвично, але незабаром обидва партнера зрозуміють, що їм потрібен хтось інший для довгих стабільних відносин. Легковажність і несерйозність близнюків лякають риб, ревнивий вдачу риб буде постійно порушувати рівновагу у взаєминах. Близнюкам не по душі поведінку риб, їх сентиментальність, боязкість і нерішучість.

У відносинах часто постає питання мінливості, швидкої зміни настрою, сварок, які ранять як близнюків, так і риб. Близнюкам постійно потрібні емоції, але ці емоції повинні бути позитивного характеру. Негативні емоції швидше розведуть партнерів по різні сторони барикад.

Риби і Рак

Прогноз сумісності для риб і Раку дуже хороший. Партнери вміло взаємодіють один з одним, відчувають, що потрібно іншому в даний момент часу. Вони розуміють один одного, відчувають, що може образити іншого, і встигають вчасно зупинитися. У цьому романі є місце ніжності, ласки, романтику і чуйності.

Обидва будуть відчувати себе захищеними в цих відносинах, оскільки обидва закоханих цінують вірність і стабільність. Риби захоплюються рак, його винахідливістю, фінансова сторона життя також не викличе додаткових конфліктів.

Риби і Лев

Риби і леви рідко підходять один до одного і можуть спокійно співіснувати на однієї території. Вогонь і вода – ось як можна охарактеризувати ці відносини. Риби нерішучі, люблять міркувати, думати, мріяти. Льву ж здається, що потрібно в першу чергу діяти, а не розмірковувати.

Лева дратує постійна невпевненість риб в собі, йому хочеться бачити поруч із собою більш живого і товариську партнера і соратника. Риби не підтримують льва в його походеньки та бажання часто виходити в світ, вони намагаються утримати лева будинку, але льву рано чи пізно стає просто нудно в цих відносинах, а риби дуже ображені, щоб дарувати леву ласку і любов.

Риби і Діва

Відносини частіше всього закінчуються нічим, особливо якщо партнери не захочуть самі щось змінити, щоб зберегти стосунки і виниклі спочатку почуття. Романтика риб здатна розбудити почуття в обережній діві, і діва стає більш чуттєвою і романтичною. Але діві заважає розум, вона дивиться на всі відносини скоріше з боку розуму, ніж з боку почуттів.

Рибам ж далекі відносини, що базуються на розумі. Вони все роблять за велінням серця, і з-за цього можуть зробити багато помилок. Діва надто обережна, вона деколи здається рибам закритою і холодною, неприступною скелею, і риби швидко здаються. Діві ж не за смаком сентиментальність і ранимість риб.

Риби і Ваги

Іноді риби і ваги утворюють довгі союзи, але це швидше виняток, ніж правило. Фізичне тяжіння переважає в даних відносинах, в побутовому житті у них завжди багато непорозумінь і нерозуміння. Терезам подобається світське життя, спілкування з друзями, подорожі. Риби воліють самотність, тиху гавань, в яку не слід нікого допускати.

Ваги цінують свободу і розкіш, рибам ж здається, що терези постійно вислизають від них в пошуку чогось іншого. Це ображає риб, вони стають тихими і задумливими. Терезам дуже часто стає просто нудно у відносинах, і навіть чудова інтимне життя не здатна надовго утримати їх поруч.

Риби і Скорпіон

Риби і скорпіони відмінно підходять один одному, по суті являючи собою споріднені душі — це по-справжньому ідеальне поєднання. Обидва ставляться до відносин на рівні емоцій і почуттів. У сексуальному житті вони дійсно знають, що потрібно партнеру, і пристрасний скорпіон швидко будить чуттєвість риб. Їм добре разом на одній території, а не тільки в ліжку.

Вони легко вирішують будь-які сімейні проблеми, риби допомагають скорпіону, а скорпіон оберігає і захищає риб від сторонніх втручань. Ревнивий скорпіон не дратує риб. Завдяки цій ревнощів риби відчувають себе потрібними, захищено. Скорпіон ж в очах риб дуже вірний супутник, який не розмінюється на дрібниці.

Риби і Стрілець

Риби і стрільці – ідеальні коханці! Їм добре разом із перших хвилин, вони відчувають магнетичне тяжіння один до одного. Але за межами спальні вони погано розуміють один одного. Між ними спалахують часті сварки із-за дрібниць, і різниця в темпераментах дає про себе знати. Стрільці випромінюють собою життєлюбність, енергію, їм подобається бути в центрі уваги.

Їм зовсім не подобається так зване самітництво риб, довгі міркування не для стрільця. Він звик брати все в свої руки і діяти. Тим не менш, стрільці люблять бачити перед собою набагато більш сильного партнера, ніж риби. Рибам не завжди подобається буйна енергія стрільців, вони часто хочуть побути на самоті, помріяти і подумати. Цю пару чекає не самий хороший прогноз.

Риби і Козеріг

Як не дивно, риби і козероги добре ладнають один з одним. Разом вони дійсно можуть зробити багато чого, так як доповнюють один одного. Риби вміють будувати плани, а козероги втілювати їх у життя. Козерогам властиві працелюбність і цілеспрямованість, і саме це дозволяє реалізовувати ідеї риб. Козеріг дає рибам необхідну їм стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Козероги не будуть фліртувати на очах у риб з ким-то, а значить, ревниві риби зможуть по-справжньому довіряти своєму партнерові. Спочатку холодний козеріг буде вражений сентиментальністю і романтичністю риб, і він з радістю буде сприймати інформацію, що з’явилася в їхніх стосунках романтику. У цієї пари великі шанси на довгі і стабільні відносини.

Риби і Водолій

Перший час партнери відчувають себе добре в компанії один одного. У них є багато спільних інтересів, їм обом не чужі мрійливість і романтика. У ліжку все буде на висоті, і сексуальне життя принесе обом багато задоволення. Але світогляд риб і водоліїв сильно відрізняються, і саме з-за цього, з кожним днем їм буде все важче знаходити спільну мову.

Риби – домосіди, їм подобається бути вдома і піклуватися про домашній затишок. Риб не тягне на різні пригоди, і вплутуватися в авантюри вони не збираються. Водоліям таке життя здасться нудною і прісною. Йому хочеться бути в курсі всіх подій, і він неодмінно порине у вир емоцій з іншими людьми. Це нетривалі, але яскраві відносини.

Риби і Риби

Рибам добре один з одним тільки в ліжку, але, на жаль, хороша інтимне життя ще не може гарантувати прекрасні взаємини в звичайному житті. В цих відносинах кожному буде не вистачати більш сильного партнера, який здатний реалізувати деякі ідеї.

Нерішучість, скромність, залежність один від одного – не будуть добрими помічниками в цих відносинах. Рано чи пізно, кожен з партнерів закриється у свою раковину, і йому не буде діла до всього, що відбувається навколо. Риби будуть шукати собі більш впевнену в собі особистість, яка зможе розкрити їх творчий потенціал.


Залишити відгук