Споріднена Душа для Ваг

Ваги – це дуже відкритий і щирий знак Зодіаку. Люди, що народилися під ним, мають велике і любляче серце. Ваги в любові бачать сенс свого життя, тому до шлюбу ставляться дуже серйозно. Їм важливо, щоб кохана людина завжди знаходився поруч, тому в любовних відносинах на перше місце Ваги завжди ставлять повне єднання зі своїм обранцем чи обраницею.

Для Ваг зовнішність партнера виявляється другорядною, їм набагато важливіше, щоб супутник їхнього життя виявився розумним, добрим і турботливим чоловіком, адже саме ці якості найбільше приваблюють представників цього знака Зодіаку.

Ваг в любові можна назвати консерваторами, оскільки вони надають величезне значення сімейним відносинам і усвідомлюють, що бажання вступити в шлюб – це велика відповідальність. Люди, що з’явилися на світ під цим знаком, всіма силами прагнуть знайти ідеального партнера, з яким їм буде добре і в побутовому, і в любовному, і в сексуальному плані. Однак, знайти такої людини Терезам зазвичай вдається не відразу, і саме тому серед представників цього зодіакального знака шлюби часто закінчуються розлученнями. Якщо ж Терезам пощастило зустріти ідеального партнера – їхній шлюб буде міцним і щасливим.

Найчастіше Ваг в любові тягне до активним, цікавим і багатогранним особистостям, які здатні кинути виклик суспільству, готові невпинно генерувати нові ідеї, здійснювати божевільні вчинки, але ні в якому разі не сидіти склавши руки. Партнер, що володіє такими якостями – ідеальний супутник для Ваг.

Ваги в любові в першу чергу чекають від свого обранця розуміння, і лише потім – фізичного контакту і бурхливих емоцій. Любити вони починають саме розумом, почуття ж приходять трохи пізніше. Ваги очікують від любовних відносин рівноваги: їм приємно не тільки отримувати задоволення, але й доставляти його, не тільки брати, але і давати.

Саме тому Ваги в любові здатні віддаватися своєму обранця або обраниці повністю, але лише тоді, коли від партнера відчувається взаємність. Терези – дуже романтичний знак Зодіаку. Людям, народженим під ним, дуже подобається, коли вся їх життя наповнене любов’ю і розумінням. Вони завжди йдуть на поводу у свого серця, часом абсолютно ігноруючи логіку і здоровий глузд.

Терези та Овен

Між вагами і овном бушує пристрасть з перших же днів знайомства. Вони подобаються один одному, але в основному тільки на початку. Трохи пізніше вони розуміють, що між ними мало спільного. Ваги прагнуть до спокою, розмірене життя, вони рідко зраджують своїм звичкам і перевагам. Овни, навпаки, тяжіють до веселого життя, повної пригод і завжди знаходяться в описке чогось нового.

Розгадавши ваги, овну стає нудно і нецікаво, ваги починають відчувати охолодження овна і розчаровуються в партнері. Овни здадуться терезам зарозумілими і нетактовними егоїстами, а ваги потрясуть овнів своєю нерішучістю у всіх справах. В інтимному житті спочатку також все складеться добре, але поступово партнери охолонуть один до одного.

Ваги і Телець

Ваги і тельці мають мало спільного, крім того, що обидва є досить творчими особистостями. Вони можуть з цікавістю обговорювати музику і мистецтво, культурні цінності. На цьому зіткнення їх інтересів закінчується. Терези люблять суспільство, люблять витрачати гроші, іноді даремно.

Бережливого тельцю це не сподобається відразу, і він буде робити все, щоб обмежити ваги. Терези ж рідко хочуть підкорятися, їм не до вподоби консерватизм тільця у всьому. Терези обожнюють флірт, а бичка, який налаштований на довгострокові сімейні відносини, це буде просто дратувати. В інтимному житті все складеться благополучно, але у всіх інших сферах їм краще шукати інших партнерів.

Ваги і Близнюки

Ваги і близнюки утворюють, як правило, довгі і гармонійні спілки. У них багато спільного, вони люблять авантюри і люблять перебувати в колі друзів. У їх відносинах завжди багато пристрасті, і деяка нерішучість обох партнерів анітрохи не охолоджує їх запал.

Обидва знака зодіаку воліють довгі обговорення реальних дій, і в цьому буде досягнута повна гармонія. До того ж жоден з партнерів не має внутрішньої потреби домінувати у відносинах, і в любовному союзі вони завжди будуть відчувати рівність і повагу один до одного. Невеликі конфлікти в парі можуть виникати з-за грошей, але так гроші люблять витрачати обидва знака, то вони швидко прощають один одного.

Ваги і Рак

Іноді буває, що з відносин раку і ваг виходять довгі повноцінні відносини, але це буває досить рідко. Вони зовсім не схожі один на одного, і мають різні запити. Ваги комфортно почувають себе на людях, демонструють свої успіхи і досягнення, рак ж воліє сімейне вогнище, і не розуміє хвастощів ваг.

Рак ображається на те, що терези постійно з кимось заграють, і цим підвищують свою самооцінку, раку просто ранить подібна поведінка ваг. Але сам він не здатний дати терезам все, що їм потрібно, та й ваги не влаштовують раку, в тому числі й в інтимному житті. Раку хочеться більше різноманітності і експериментів, а ваги здаються йому зовсім не чуттєвими.

Ваги і Лев

Ваги і лев утворюють гарну пару, якщо врахувати те, що обидва прагнуть зробити щось для відносин. Льву необхідно постійне заохочення, визнання оточуючих. Ваги мають багато такту, вони добре відчувають партнера і знають, що йому потрібно саме зараз.

Вони можуть вчасно похвалити лева і зробити йому комплімент, ніж заслуговують на цілковиту любов лева. Лев прагне до лідерства у відносинах з вагами, але це не псує їх. Навпаки, ваги часто самі раді, що хто-то розумно ними керує і веде по життю, вирішуючи всі складні питання. До того ж у спірних моментах ваги досить поступливі, і майже завжди можуть з легкістю поступитися леву, захищаючи відносини від непотрібних сварок і конфліктів.

Ваги і Діва

Тривалі відносини діви і терезів – це рідкість. В інтимному житті все складається, як правило, просто ідеально. Ваги здатні розкрити потенціал діви в повній мірі, і дівчатам це подобається. У сімейному житті все звичайно не все так гладко.

Діва досить примхлива у відносинах, часто поводиться егоїстично по відношенню до ваг, прагне придушити нерішучі ваги. Ваги здаються діві досить непостійними, часто змінюють свою думку і легко расстающимися з грошима. Це дратує діву, і вона стає більш закритою, а скандали трапляються все частіше. Терезам не сподобається деяка холодність діви, постійна критика і невдоволення.

Ваги і Терези

Обидва партнера мають багато спільних інтересів і рис. Вони є досить товариськими, дотепними, привабливими. У ліжку терезам дуже добре один з одним, адже вони знають, чого їм самим хотілося. Але відносини двох ваг, тим не менше, не можна назвати гармонійними, і рідко вони тривають дуже довго.

Ваги, нерішучі від природи, потребують додаткової стимуляції ззовні. Їм швидше сподобається чоловік, в якому вони знайдуть надійний захист і опору, який буде стимулювати їх на нові пригоди. По закінченні якогось часу із-за цієї однаковості ваг стає просто нудно один з одним, а флірт іншого на стороні не може винести жоден з партнерів.

Ваги і Скорпіон

Відносини скорпіона і ваг складні і суперечливі. У них є місце пристрасті і емоціям. Але також у відносинах багато нерозуміння, образ, сварок. Скорпіон хоче зайняти домінуючу позицію в стосунках, і прагнуть підпорядкувати своїм інтересам всі сторони життя терезів – будь то робота або спілкування з друзями.

Скорпіон дуже ревниво ставиться до того, що терези шукають свободи, і люблять перебувати в товаристві інших людей, і гнів скорпіона обрушується на ваги в повній мірі. Часті сварки і конфлікти будуть засмучувати обох партнерів. В інтимному житті все складається теж не надто гладко. Скорпіон більш вимогливим і пристрасним, ніж ваги – і це відштовхне скорпіона.

Ваги і Стрілець

Ваги і стрільці утворюють по-справжньому щирі і пристрасні союзи, в яких є місце любові, ніжності, пристрасті, радості. Стрілець поблажливо ставиться до свободолюбию ваг, він не хоче його придушити у відносинах. Він вміє розпізнати у вагах прихований потенціал і розбудити чуттєвість і пристрасть ваг.

Ваги досить романтичні і ніжні, їм подобається знаходити захист у стрільці. Їм завжди є про що поговорити, і ніколи не буває нудно разом. Грайливий характер стрільця і дотепність ваг підігрівають постійний інтерес один до одного відбувається в спільному житті.

Терези й Козеріг

Зазвичай у терезів і козерогів виходять бурхливі, але короткі романи. Дуже швидко вони розуміють, що крім пристрасті і сексуальної привабливості один одного більше їх нічого не пов’язує. Козеріг досить скритний і самотній всередині, вони всього звик добиватися самостійно – просування по кар’єрних сходах або успіхів в інших справах.

Він визнає спілкування з самими близькими людьми і друзями, тому товариськість ваг буде виводити його з рівноваги. Ваги здадуться козерогові вітряними і несерйозними, хоча і романтичними. Козеріг буде шукати стабільність в партнері, він працьовитий і цілеспрямований. Занадто вразливою терезам козеріг здасться холодним і розважливим. Саме тому відносини тривають недовго.

Терези і Водолій

Це перспективний роман, в якому кожен партнер знайде для себе щось цікаве і нове. У ліжку у них все складеться вдало, адже сексуальний водолій зуміє розбудити чуттєвість ваг, роблячи інтимне життя різноманітною і цікавою.

Терезам доведеться до вподоби бажання водолія домінувати і приймати рішення в деяких питаннях. Найголовніше, що водоліям і терезам дуже цікаво один з одним. Вони можуть говорити на будь-які теми, обговорювати будь-які проблеми, і можуть сміливо говорити про проблеми у відносинах, намагаючись вчасно виправити. Саме тому терезів і водоліїв чекають яскраві і багатообіцяючі романи.

Ваги і Риби

Починаються їхні стосунки завжди цікаво. Риби приходять в захват від ніжності і чарівності ваг, а терезам подобається сентиментальність і ранимість риб. В інтимному житті риби виявляють мало ініціативи, і терезам це може швидко набриднути. Риби швидко розуміють, що ваги не достатньо сильні, щоб управляти ними, адже терезам самим часто потрібна підтримка і опора.

Риби не відчувають себе захищеними і задоволеними, їм не подобається розгульний спосіб життя ваг та їх постійне бажання з кимось спілкуватися і фліртувати. Це ранить риб. Терези ж швидко розчаровуються в рибах, тому що вони починають здаватися терезам нудними і нудними, а постійні скарги і нарікання з боку риб відіб’ють у терезів всяке бажання продовжувати ці відносини.


Залишити відгук