Споріднена Душа для Лева

Для людей, народжених під знаком Лева, особисте життя має велике значення. Можна сказати, що Лев в любові вбачає основний сенс свого існування. Він воліє тривалі, стабільні відносини. Коли таких не передбачається, Лев в любові може зробити невеликий виняток, затіяти короткий роман або інтрижку.

Леви досить егоїстичні, зарозумілі, вони впевнені в собі і своїй правоті, а до партнерів ставлять багато вимог. Невміння рахуватися з чужою волею часто призводять до того, що Лев залишається самотнім і нещасним. Вони ревниві, але тільки тоді, коли для ревнощів є підстави.

Лев у любові краще всього поєднується з вогняними знаками, Овном, Стрільцем, непогані відносини виникають і між двома Левами. Хороше взаєморозуміння виникає з Близнюками, ці незалежні знаки чудово відчувають один одного і коли їхні інтереси збігаються, вони можуть побудувати міцний союз. Лев в любові, особливо у старшому віці, сходиться з Вагами, в цій парі Леви повністю можуть реалізувати свої лідерські якості.

Дуже рідко Лев в любові знаходить щастя, якщо його партнер Водолій, надто вже вони обоє незалежні. Хороші відносини можуть скластися тільки тоді, коли Водолій погодиться з роллю підлеглого. Важким буде союз Лева і Скорпіона, відносини будуть бурхливими, закінчуються нерідко ворожнечею. Невдача також буде переслідувати пару Лев-Телець, останній просто не здатний ні в чому поступатися і це буде дратувати Лева.

Лев і Овен

Леви і овни утворюють прекрасні довгі спілки. Їм комфортно в інтимному житті, і вони отримують від неї максимум задоволення. Будучи дуже активними і товариськими від природи, партнери завжди знаходять собі заняття. Удвох їм не буває нудно, а на порядку дня завжди щось цікаве.

Єдина складність у їх взаєминах полягає в тому, що їм часто складно знаходити спільну мову. Вони можуть конфліктувати один з одним через дрібниць, при цьому кожному буває важко поступитися іншому. Якщо леви і овни навчаться співпрацювати, поступатися один одному і поважати думку іншого, то це буде ідеальний союз.

Лев і Телець

Левам і тельцям часто доводиться несолодко у відносинах. Ці знаки характеризуються своєю впертістю і наполегливістю. Леви є дуже товариськими, екстравагантними, вони люблять бути в центрі уваги, люблять заводити нові знайомства. Тельці ж, навпаки, прагнуть до затишку всередині сім’ї, є більш стабільними і іноді скромними.

Леви їм здаються занадто легковажними і марнотратними, адже тельці люблять економити і тримати сімейний бюджет під контролем. З-за грошей у левів і биків нерідко виникають конфлікти. Союз можливий при можливості навчитися поважати думку один одного і йти на поступки в деяких питаннях.

Лев і Близнюки

Цей роман обіцяє бути довгим, радісним, наповненим великою кількістю емоцій і вражень. Партнери цікаві один одному з самого початку, вони розуміють один одного з півслова, знаходять спільну мову у всіх областях знань. Їм обом подобається проводити час з друзями, веселитися від душі, пускатися в авантюри. Але лев у відносинах виявляється більш глибоким і вірним близнюкам.

Близнюки ж зазвичай більш легковажні і поверхневі. Це зачіпає його себелюбної лева, йому хочеться, щоб все увагу було спрямовано тільки на нього. Якщо близнюки зможуть йому це дати, і не будуть зраджувати в подружньому житті, то такі відносини будуть дуже тривалими.

Лев і Рак

Союз лева і раку може бути довгим всупереч тому, що характери у них досить різні. Раки зазвичай слабкі по натурі, люблять впадати в залежність від партнера. Льву подобається це, адже він любить командувати і вирішувати. Раки у відносинах більш спокійні, леви ж постійно шукають чогось нового і хвилюючого. Їм не хочеться сидіти на одному місці, а рак прив’язується до місця і вдома дуже швидко.

Тим не менш в сексуальному житті звичайно все складається добре. В процесі відносин лев розкриває раку з хорошої сторони. Він забезпечує раку захищеність і демонструє свою вірність. Раки теж дуже вірні левам, і якщо вони навчаться по-справжньому захоплюватися левом, то їхні стосунки будуть дуже тривалими.

Лев і Лев

Два лева утворюють яскравий гармонійний союз. Їм завжди дуже цікаво один з одним, є чим зайнятися у вільний час. Бурхлива діяльність обох благотворно позначається на відносинах. В інтимному житті – це завжди пристрасть і сексуальність.

Єдиною складністю в цій парі зазвичай буває бажання кожного з партнерів командувати і вирішувати. Їм дуже складно навчитися поступатися один одному, але якщо вони це зроблять, то прогноз на такий союз більш ніж сприятливий.

Лев і Діва

Діви у відносинах з левами завжди дуже спокійні і розмірені. Леви часто не розуміють такого надмірного спокою дів. Їм здається, що вони трохи холодні і байдужі, особливо це стосується сексу. Діви і справді консервативні, обережні, недовірливі і практичні.

Вони чинять опір спробам лева керувати ними. Прискіпливість діви часто є причиною для скандалів, до того ж діва не любить захоплюватися і звеличувати его лева. Такі союзи зазвичай недовгі і складні.

Лев і Ваги

Більшість львів і ваг утворюють прекрасні пари. У них багато спільного: вони люблять яскраве життя, деяку марнотратство, увагу. Ваги зазвичай дуже нерішучі у прийнятті важливих рішень, а леву дуже сподобається робити цей вибір за ваги, демонструючи тим самим свою силу і владу.

Ваги захоплюються левом і слухаються у багатьох питаннях. В інтимному житті леви більш гарячі коханці, але при належному напорі і терпінні вони розбудять пристрасть і чуттєвих вагах. Прогноз на відносини цілком сприятливий, за умови, що обидва партнера навчаться поводитися з грошима.

Лев і Скорпіон

З першої секунди знайомства між ними спалахує пристрасть. В інтимному житті все складається дуже добре, партнерів, як правило, все влаштовує. Але скорпіон дуже недовірливий, ревнивий і володіє яскраво вираженим почуттям власності. Льву поступово починає це набридати.

Адже він обожнює свободу і довіра у стосунках. До того ж леви більш витримані, і не починають сварок через дрібниці, тоді як скорпіону остаточно і неіснуючої причини, щоб затіяти сварку. Поступово такі відносини розпадаються, їм часто стає нестерпно знаходитися на одній території.

Лев і Стрілець

Стрілець – вічний оптиміст, і він відчуває себе відмінно в компанії сильного і упевненого в собі лева. Вони люблять зустрічі з друзями, люблять відчувати себе на висоті. Стрільці розуміють потребу лева в захопленні іншими людьми, і він охоче дає йому необхідну свободу.

Стрільці дуже вірні у відносинах з левом, адже лев в інтимному житті по-справжньому завойовує розташування стрільця. Лідерство лева ніяк не ущемляє впевненого в собі стрільця. Прогноз на довгі стосунки дуже хороший.

Лев і Козеріг

Між левом і козерогом завжди складні і суперечливі відносини. Леви багато недоотримують у суспільстві козерога. Більш того, козероги здаються леву холодними і розважливими, адже чуттєвість і романтичність лева вимагає зовсім іншого ставлення.

Козеріг часто охолоджує запал царя звірів, і леву це швидко починає не подобатися. В інтимному житті львів також багато чого не влаштовує, адже обом партнерам потрібно дещо різний підхід. Роман може бути яскравим, але рідко виявляється довгим.

Лев і Водолій

Леви і водолії виявляються зазвичай занадто незалежними один від одного. Спільних інтересів у них не так багато, і вони часто конфліктують. Лев чекає захоплення і обожнювання від водолія, а той у свою чергу вважає це надмірно емоційним проявом. Льву недостатньо уваги того, що приділяє йому водолій, його не влаштовує, що водолій часто критикує і засуджує дії лева.

В інтимному житті також все складається не дуже гладко. Йому постійно потрібні якісь нові експерименти, і він не знаходить потрібних емоцій у відносинах з левом. Обидва партнера дуже самолюбні, щоб йти на поступки.

Лев і Риби

Відносини львів і риб нерідко заходять у глухий кут через нетривалий час. Їм складно встановити контакт, адже по природі їм потрібні різні речі. Леви прагнуть знаходиться в центрі уваги, заводити нові знайомства, впиватися своєю величчю і владою. Риби ніколи цього не оцінять по достоїнству.

Вони воліють залишатися непомітними, мрійливими, рідко випливають з своїй тихій і затишній гавані. При цьому Риби хочуть багато уваги від лева, а лев звик до того, що захоплюються тільки їм. Рибам це виявляється не по плечу, і стосунки закінчуються.


Залишити відгук