День Народження 1 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

У народжених 1 жовтня впевненість у собі і індивідуалізм числа 1 вступають у конфлікт з енергією Ваг, що прагнуть до командної роботи та співпраці, що породжує дві протилежні тенденції — бажання незалежності і прагнення бути частиною колективу. Часто розум говорить одне, а серце — інше, тому ви можете проявляти то нерішучість, то імпульсивність і нетерпіння. Рушійною силою вашої особистості є амбіції в парі з бажанням успіху і визнання, хоча ви і любите тишу і гармонію.

Народжені 1 жовтня, як більш практичного, так і духовного складу, зазвичай переймаються питаннями здоров’я. Якщо їх прагнення до досконалості концентрується на поліпшенні або підтримці власного здоров’я, вони стежать за ним бездоганно. Якщо ні, вони цілком здатні зовсім про нього не турбуватися. Народжені 1 жовтня повинні особливо побоюватися шкоди ниркам або внутрішніх органів внаслідок неправильного харчування або безконтрольного прийому ліків. Тому збалансована дієта з розумно низьким вмістом жирів, тваринного білка, алкоголю і цукру повинна доповнюватися харчовими злаками, нежирними йогуртами, свіжими овочами та іншими корисними продуктами.

Народилися 1 жовтня частіше за інших виявляються господарями становища, будь то в професії, соціальному колі або сім’ї. Як правило, вони досягають цього не стільки пробивною силою або підвищеною агресивністю, скільки умінням працювати і дивитися в майбутнє. Навколишні інстинктивно відчувають неабиякі дані тих, хто народився в цей день, що іноді навіть створює певні складності, так як народжені 1 жовтня аж ніяк не честолюбні. Більш того, бути нагорі — для них величезний стрес, здебільшого психологічний, впоратися з яким дуже нелегко.

Знак Зодіаку 1 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до повітряним знакам, які характеризуються наступними якостями: привітність, справедливість, плюралізм, почуття прекрасного, дипломатичність.

Планета Управитель: Венера. Зумовлює чарівність, гармонію. Венера сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Несе відповідальність за відсутність бажання діяти поодинці, а також невпевненість.

1 жовтня народжуються Ваги. Представники знаку прагнуть брати від життя краще. При цьому Ваги можуть бути дуже нерішучими, коли необхідно зробити доленосний вчинок. З-за цього вони часто втрачають шанс. Ваги, які народилися 1 жовтня, досить амбітні. У спілкуванні вони орієнтовані на партнерство, співпраця з талановитими людьми, професіоналами, добилися успіху. При цьому друзі, колеги Терезів часто не ставлять перед собою глобальних цілей. Цю обов’язок беруть на себе представники знаку. Народжені 1 жовтня стають хорошими лідерами.

Багато хто з народжених в цей день демонструють яскраво виражену здатність до пізнання навколишнього світу і в кінцевому рахунку до розвитку особистості. Труднощі, які відчувають ці люди, зазвичай пов’язані з їх кар’єрою. Наприклад, вони можуть роками домагатися певного суспільного становища, а домігшись, раптом виявляють, що це не зовсім те, чого вони очікували. Частково це пояснюється їх надмірною серйозністю, що заважає їм належною мірою радіти успіхам. Іноді вони просто не можуть перестати думати про пов’язаних з роботою проблеми, які вони просто не в змозі вирішити в даний момент, що лише посилюється їх прагнення до досконалості, не дозволяє їм все залишити як є.

Що стосується міжособистісних відносин, народжені 1 жовтня зазвичай прагнуть мати справу з талановитими і рішучими людьми, найчастіше, однак, не выдвигающими власних великих цілей. Народжені 1 жовтня, як правило, вибирають супутника життя, здатного допомогти і зрозуміти їх прагнення до просування вперед. Емоційна підтримка партнера зазвичай вкрай важлива для успіху їх починань. Зазвичай народжені 1 жовтня вкрай своєрідні і вміють робити все тільки по-своєму. Однак оскільки багато з них досягають значних результатів, їх сприймають цілком серйозно і їм навіть починають наслідувати. Коли вам доводиться бачити народжених в цей день за роботою або на фотографії серед колег, вони здаються якимись дивними, не на своєму місці. По суті, ці люди — нетипові представники своєї професії, які і мислять і діють нетривіально. Іноді все ж, якщо вони занадто концентрують свої зусилля на роботі, забуваючи про стосунки в колективі або ж про політику компанії в цілому, їх можуть зробити об’єктом безперервної критики.

Більшість народжених 1 жовтня набувають свої знання не на заняттях, а з практичного досвіду. Їх професіоналізм бездоганний, вони зазвичай добре виховані, впевнені в собі, чесні і, крім того, володіють почуттям власної гідності. Народжені 1 жовтня, як правило, завойовують любов і повагу оточуючих, навіть якщо на це потрібні довгі роки. Коли ці люди йдуть за ним сумують і говорять про них з любов’ю навіть ті, хто раніше ставився до них без явної теплоти.

Чоловік Терези — народився 1 Жовтня

Чоловіки, які народилися 1 жовтня — можуть похвалитися наступними відмінними рисами: такий кавалер — мрійливий, уживчивый, дипломатичний, популярний. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — яка народилася 1 Жовтня

Жінки, які народилися 1 жовтня, виділяються особливими рисами: така дама — податлива, делікатна, естетична, терпляча. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 1 Жовтня

Ці люди не з чуток знають, що означає вчасно опинитися в певному місці. Їх супроводжує удача протягом усього життя. Перше жовтня справляє помітний вплив на ті людські якості, які в особистості помітні краще за інших. Іншими словами, якщо характер спочатку м’який і добрий, то дата посилить ці риси в кілька разів. Гірше справа йде з лютими й ненависними особистостями.

Причини ззовні рідко заважають, народженим 1 жовтня знак зодіаку Терези, в досягненні мети. Частіше вони самостійно змінюють пріоритети або створюють перешкоди на шляху до бажаного. Особи, які народилися 1 жовтня знак зодіаку Терези, вміють прорахувати власне життя на кілька кроків вперед, як у шахах. Прагматичність закладена з дитинства, часто вражає масштабами. Однак скористатися нею в корисливих цілях вдається рідкісним Ваг. Вони не знають, що таке амбіції на практиці. Їм не так важливо досягати високих посад на робочому місці, проте Ваги від душі насолоджуються тим, чим займаються в житті.

Цим темпераментам притаманна така характерна риса, як контроль над будь-якою ситуацією. В сім’ї жодна подія не проходить повз народжених 1 жовтня знак зодіаку Терези, на роботі їх думка обов’язково почують, а на відпочинку — враховують всі переваги. І таке становище залежить зовсім не від харизми. Швидше, оточення швидко оцінює їх робочі навички, соціальну відповідальність і вміння грамотно розставляти пріоритети.

Силові методи, пробивний настрій або яскраво виражена агресія — зовсім не в правилах людей, що народилися 1 жовтня знак зодіаку Терези. У цих персон є значна харизма, за ними часто йдуть люди і завжди прислухаються до них. Але проблема полягає в тому, що загальна любов і увагу зовсім не потрібні Ваг. Честолюбство обійшла їх стороною, але все одно створило деякі непорозуміння: коли до них тягнутися — вони біжать. Ці особи не хочуть перебувати в центрі уваги. Але якщо вже сталося, то їм дуже важко перенести такий підвид психологічного тиску. Впоратися із цим нелегко, але вони намагаються пережити це задоволення на самоті.

З самого раннього дитинства, Ваги, які народилися 1 жовтня, намагаються скрізь встигнути — цікавість перетворюється на розширення кругозору, а отже, багатогранно розвиває особистість. У зрілому віці вони стають дуже серйозними: працюють на знос і завжди очікують більшої віддачі, ніж їм можуть надати. Звідси виникають проблеми на кар’єрному поприщі: прагнення до досконалості далеко не завжди подобається начальству і колегам.

В супутники, народжені 1 жовтня знак зодіаку Терези, вибирають рішучих і творчих особистостей. Їм важливо вміння підтримати їх власне «я» і здатність його оберігати. Такі персонажі часто мають послідовників і наслідувачів. А все, тому що мають звичку дотримуватися особистої думки з будь-якого питання. Народжені 1 жовтня знак зодіаку Терези, роблять все самостійно і від цього часто їм не вистачає часу. Як тільки вони навчаться делегувати обов’язками, справи підуть вгору.

Любов і Сумісність

Ніжний, романтичний, товариський і відкритий, ви ставите відносини в самий центр свого існування. Бажаний і привабливий партнер, ви насолоджуєтеся ритуалами любові і залицяння. Незважаючи на свою любов до волі, ви прагнете до насиченого і тривалого сімейного союзу.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народжені 1 жовтня – самовпевнені індивідуалісти. При цьому вони можуть працювати в команді, співпрацювати. Які народилися з 1 жовтня – натури суперечливі. З одного боку, вони прагнуть до незалежності. З іншого – хочуть бути частиною команди, колективу. Розум і серце народилися 1 жовтня рідко перебувають у гармонії. Кожен змушений вибирати, довіряти почуттям або діяти раціонально. Народився 1 жовтня властиві імпульсивність, нетерпіння. Також їм притаманні амбіційність, прагнення до визнання. Народжені 1 жовтня люблять успіх, прагнуть бути в центрі уваги. Але в певні моменти життя такі люди можуть вдаватися до меланхолії.

Для Ваг цілком природно бути господарями становища. Лідерські якості представників знаку відмінно розвинені. З Ваг виходять хороші керівники. Але за статус доводиться платити. Керівна посада – великий стрес для Ваг. А надмірна психологічна навантаження негативно позначається на здоров’ї. Комфортно в якості підлеглих представники знаку почуваються, якщо їх діяльність пов’язана з великими, глобальними проектами. Причому внесок у загальну справу має бути максимальним.

Здоров’я і Хвороби

Для народжених 1 жовтня Ваг турбота про здоров’я – звичайна справа. Вони намагаються дотримуватися режим, харчуватися правильно. Але прагнення до досконалості не завжди дає бажаний результат. Ваги чинності складу характеру можуть переборщувати з методиками догляду за собою. Як правило, в більшості проблем зі здоров’ям люди винні самі. Терезам протипоказано різке схуднення. Строгі дієти – прямий шлях на лікарняне ліжко з виразкою шлунка.

Доля і Удача

В цей день народжуються талановиті люди, їх чекає успіх, у них великі можливості проявити свої здібності. Але вібрації цього дня такі, що вони підсилюють ті якості характеру, які найбільш виражені. Від людини буде залежати, як складеться його доля, в яких умовах він буде жити і чим буде займатися. Посіявши ласкаво отримає благі плоди. Посіяв зло буде нещасний.

Поради Терезам, Народженим 1 Жовтня

Головний ворог Ваг, які народилися 1 жовтня, – зацикленість. Найчастіше представники знаку схильні ідеалізувати очікування. Щоб не розчаровуватися раз за разом, саме час подумати про необхідність зняття рожевих окулярів. Більш планомірно розподіляйте життєві зусилля. Відкиньте деякі зі своїх страхів і сумнівів. Остерігайтеся пророкування про вашої самореалізації. Вчіться передавати обов’язки іншим.


Залишити відгук