Споріднена Душа для Близнюків

Близнюки – один з самих суперечливих знаків Зодіаку. Їх бажання і дії часто абсолютно противоположены, що створює проблеми їм самим і оточуючим їх людям. Близнюки в любові ведуть себе зовсім не передбачувано, вони одночасно вимагають і свободи, і уваги до себе. На першому етапі відносин почуття Близнюків можуть здатися дуже глибокими і щирими, але обманюватися не варто.

У більшості випадків представники цього знака закохуються швидко, але ненадовго. Вони воліють будувати поверхневі відносини, часто переключаються з одних відносин на інші. Близнюки в любові потайливі, вони рідко зізнаються в своїх почуттях. Їм практично невідома ревнощі, вони самі прагнуть бути вільними і надають цю свободу своєму партнерові.

Близнюки в любові найкраще сходяться з представниками своєї стихії, а це Терези і Водолії. Представники цих знаків з легкістю сприймають непостійність Близнюків, тому що самі ведуть себе таким же чином. Стосунки можуть скластися і з вогняними знаками, Левом або Овном. Набагато важче Близнюки в любові знаходять спільну мову з Тільцями або Козерогами, знаки Землі люблять постійність, яке абсолютно неприйнятно для Близнюків.

Близнюки і Овен

Можна сказати, що близнюки і овни утворюють досить міцні вдалі спілки. Обидва знака зодіаку є досить енергійними і цікавими, активними, які шукають щось нове і цікаве. В інтимному житті складеться усе відмінно.

Але овен у відносинах буде все ж злегка домінувати, буде приймати рішення і направляти близнюків, тягнути за собою. Близнюкам ж це виявиться цілком до душі, адже їм самим буває так складно прийняти правильне рішення.

Близнюки і Телець

Відносини тільця і близнюки зазвичай не тривають довго. Тельці в очах близнюків часто занадто нудні і нецікаві. Близнюки жадають пригод, подорожей, гострих відчуттів. Тельці прагнуть домашнього затишку і сімейного вогнища.

Вони іноді просто не можуть дати близнюкам все, що необхідно. В інтимному житті близнюки можуть почати нудьгувати, а це призводить до флірту на стороні. Телець не може зазнати такого ставлення. Довгий союз можливий, якщо телець намагатиметься підтримувати постійний інтерес у близнюків до своєї персони.

Близнюки Близнюки

Близнюки з близнюками завжди утворюють цікаві і чарівні пари. Обидва партнери володіють чудовим почуттям гумору, є цікавими співрозмовниками, мають почуття такту і смаку. Разом їм майже ніколи не буває нудно, адже з таким темпераментом вони готові поринути з головою в будь-які авантюри.

В сексуальному житті обох партнерів все влаштовує. У близнюків завжди багато друзів, зустрічей і вечірок. Такий ритм життя не залишає часу на смуток. Єдиним мінусом в їх відносинах може бути мінливість і поверховість.

Близнюки і Рак

Рак є пристрасним, що, зрозуміло, порадує близнюків. Тому в інтимному житті часто все складається досить гармонійно. Але рак є надто вразливим для близнюків. У сімейному житті слова близнюка часто ранять раку, виводять його з рівноваги, змушують страждати.

Волелюбність близнюків і відсутність тяги до шлюбних зв’язків буде засмучувати раку. Ревнощі раку не буде давати йому спокою. Близнюкам ж не сподобаються постійні претензії раку, перепади настрою. Саме тому відносини раку і близнюків можуть швидко розпастися.

Близнюки і Лев

Близнюки і леви утворюють, як правило, гарні міцні союзи. Жвавість і товариськість обох підтримують в їх відносинах незгасаючий інтерес. Обидва є пристрасними коханцями, цікавими співрозмовниками. Близнюки і леви люблять виходи в світ, прагнуть до суспільства.

Близнюки схильні, однак, до флірту на стороні, що може засмутити лева. Адже він хоче, щоб вся увага було направлене на його величну особу. Близнюки не завжди можуть забезпечити леву таку увагу, але леви часто не зациклюються на цьому. Виникають дрібні сварки та сутички не руйнують їх міцні відносини.

Близнюки і Діва

Близнюків і Діви вважаються погано сумісної парою. Незважаючи на те, що обом знакам зодіаку протегує Меркурій, спільного у них не так багато. Діви здаються близнюкам холодними і розважливими, а близнюки в очах діви є поверхневими і недалекими.

Близнюк ыобожают увагу, виходи в світ, прагнуть завжди бути на виду. Діві зовсім не подобається такий підхід до життя і несерйозне ставлення. Близнюки для дів дуже незрілі і легковажні. Пристрасті поступово затихають, і починає страждати сексуальне життя.

Близнюки і Терези

Союз близнюків і терезів можна визнати ідеальним. Велика рідкість, коли партнери дійсно в усьому влаштовують один одного. Легкий флірт близнюків і терезів переростає в міцні серйозні стосунки. Любов і взаєморозуміння панує майже у всьому.

Вони мають однакові погляди на життя, люблять подорожі, суспільство, входи в світ. Близнюки прагнуть до постійних експериментів, у тому числі і в ліжку. Ваги це цілком влаштовують і вони багато в чому поступаються близнюкам. У відносинах ніхто не прагне домінувати і пригнічувати один одного. Саме тому їм добре удвох. Вони обожнюють витрачати гроші, і дрібні сварки трапляються в основному з-за цього.

Близнюки і Скорпіон

Часто близнюки і скорпіони ладнають досить добре, особливо на початку відносин. Спочатку спалахує пристрасть, і обом партнерам все дуже подобається. Але проходить час, і вони знаходять один в одному риси, з якими дуже важко уживатися. Скорпіони люблять усамітнення, є ревнивими і вимогливими.

Домовитися зі скорпіоном майже неможливо, так як він рідко йде ан поступки. Близнюкам ж життєво необхідна свобода, безтурботність, легкий флірт. Він не потерпить, якщо його позбавлять всього цього. Близнюків лякає і постійна ревнивість скорпіона. Найчастіше такі відносини поступово розпадаються.

Близнюки і Стрілець

Зазвичай роман близнюків і стрільця починається дуже бурхливо. Їх поглинає пристрасть, вони прагнуть кожну хвилину проводити разом. Обидва знають, що таке свобода, цінують її і залишають достатньо волі один одному.

Обидва знака є дуже цікавими один для одного, кожен партнер має багато інтересів, дуже часто вони мають загальні цілі і разом йдуть до них. В інтимному житті може складатися не все так добре, так як ведуть вони себе один з одним досить стримано. Щоб ці стосунки тривали довго, постаратися доведеться обом.

Близнюки і Козеріг

Близнюкам і козерогові зазвичай складно знайти спільну мову. Козеріг консервативний, спокійний, любить порядок і сімейний затишок. Близнюки зазвичай, навпаки, легковажні, вільні, безтурботні, схильні імпульсам, не прагнуть зв’язати себе узами шлюбу.

Козерогові не подобається такий спосіб життя близнюків, він виводить козерога з рівноваги, змушує його нервувати і переживати. Близнюкам не подобається обмеження власних прав, розширення кола обов’язків, строгість і порядок у всьому. В інтимному житті зазвичай також не проскакує іскра, але з часом вони можуть розкрити один одного.

Близнюки і Водолій

Близнюки і водолії здатні утворити прекрасний довгий союз. Вони мають спільні цілі та інтереси. Дуже люблять нові знайомства, мають багато друзів, багато інтересів, які роблять життя насиченою і різноманітною. Обидва обожнюють подорожі і нові місця.

Водолії здатні дати близнюкам ту свободу, якої вони потребують. Дрібні конфлікти можуть виникати з-за не передбачуваності партнерів і різних поглядів на деякі речі. В інтимному житті пристрасті зазвичай небагато, але, як не дивно, обох партнерів в даному союзі це влаштовує. Навіть якщо роман закінчиться, то близнюки і водолії залишаться друзями, будуть добре ставитися один до одного і по завершенню відносин.

Близнюки і Риби

Роман близнюків і риб зазвичай не настільки вдалий. Риби – дуже ревниві, емоційні, мають часом навіть хворобливою фантазією і світосприйняттям. Близнюки ж прагнуть до свободи, їх дратує постійна опіка риб і надмірна нервовість і чутливість.

Рибам не подобається легковажність близнят, вони відчувають себе вразливими, бояться бути обдуреними у відносинах. У відносинах обидва партнера нерідко бувають потайливі, затиснуті, кожному є що сказати, але він воліє мовчати. Постійна недомовленість і незадоволеність життям призведе до руйнування роману.


Залишити відгук