Споріднена Душа для Козерога

Козероги в любові, як і в усьому іншому, дуже вибагливі і воліють все ретельно планувати. Однак вони в якійсь мірі податливі, тому завоювати їх не так вже й складно. Але майте на увазі, що у відносинах вони будуть не такими романтичними, як хотілося б, адже практичність для Козерога ні в чому не скасовується.

Тому у представників цього знака не завжди все складається з партнерами, і їх романи часто приходять до логічного завершення. Козеріг у любові іноді суперечливий. Він любить вухами, але доводити йому любов потрібно діями, особливо якщо ви хочете надовго затримати Козерога.

Покровителем цього знака є Сатурн – планета надійності і справедливості. Тому відмінна риса всіх Козерогів, як чоловіків, так і жінок – це відданість своїй сім’ї. Пройти з обранцем шлях до кінця через всі біди і труднощі по плечу будь Козерогові. Саме тому цей знак зодіаку завжди в ціні у тих, хто шукає серйозних стосунків.

У Козерогах є одна риса, яка заважає їм у любові – вони ідеалісти і шукають вчинені відносини у всіх сенсах цього слова. А в пошуках еталону люди, що народилися під цим знаком, довго залишаються одні. Крім того, Козероги не завжди вирішуються на перший крок, тим самим також упускаючи можливість знайти любовні відносини. Нерідко представників цього знака відвідують деякі сумніви і тривоги, що заважає їм відчувати. Адже розум і мудрість, якою наділені Козероги, змушують зважувати всі «За» і «Проти» в будь-якій сфері життя, в тому числі і в любові.

Козероги в більшості своїй дуже привабливі люди, тому легко можуть зачаровувати. Але почуття вони часто тримають при собі, тому не сподівайтеся на те, що Козеріг буде неперевершеним романтиком і засипле вас компліментами. Хоча по-справжньому закоханий Козеріг проявить свою любов у всій її повноті і обов’язково потрапить партнеру.

Багато Козероги ревно і навіть собственнически ставляться до своїх партнерів, внаслідок цього, їх любовні відносини часто стають напруженим і навіть розриваються. Представники цього знаку відрізняються тим, що їм потрібен певний час, щоб звикнути до партнера, навчитися довіряти йому. І якщо романтичні стосунки витримають такий час, то союз з Козерогом може бути гармонійним.

Козеріг і Овен

Козерогові завжди складно знаходити спільну мову з овном. У багатьох питаннях вони ведуть себе занадто самовпевнено й імпульсивно. Партнери відчувають зарозумілість, і гордовитість один одного. Кожен хоче панувати. Овни зовсім не готові підкорятися, а козеріг буде намагатися встановити в сім’ї свої правила.

Головне прагнення козерога – матеріальна стабільність і незалежність, овен здасться козерогові занадто легковажним і легко належать до розтрат. У ліжку у партнерів зазвичай все добре, але і тут непоступливість кожного може нашкодити.

Козеріг і Телець

Козерогу та тельцю дуже добре разом. Це видно з першого погляду. Надійний і міцний союз козерога і тельця буде дійсно гідний похвали. В цих відносинах панують гармонія і взаєморозуміння. Вони вірні, цілеспрямовані, мають схоже ставлення до матеріальних благ, до романтики і любові.

Телець може підкорити козерога своєю чуттєвою натурою, а козеріг, розкриваючись, подарує всю теплоту емоцій своєму коханому. Обидва неревнивы і цінують домашній затишок та комфорт. Їм подобається проводити час разом, і постійне усамітнення їм не надоїдає.

Козеріг Близнюки

Козерогові доводиться нелегко в союзі з близнюками. Він не отримує надійності і вірності від постійно тих, хто фліртує і живуть повним життям близнюків. Близнюки досить примхливий і надто розкуті. Їм хочеться залишатися вільними, і гніт козерога сковує близнюків.

Козеріг дуже педантичний і задумливий, йому хочеться, щоб все в житті відбувалося правильно і грамотно, згідно з його розумінням. Близнюкам швидко набридне ця незрима боротьба і суперництво, і вони відправляться на пошуки більш живого партнера.

Козеріг і Рак

У козерога і раку мало спільного і майже відразу між ними виникає протистояння. Рак виявляється занадто слабким, щоб повноцінно взаємодіяти з козерогом, тому спілкування «на рівних» не виходить. Козеріг має тоталітарним характером, розважливим розумом, а це легко ранить чутливого раку.

У чому козеріг здасться раку холодним і байдужим. Рак буде постійно виявляти своє невдоволення, скарги, а такі емоції раку явно не викличуть захоплення у козерога. Рак не отримає від козерога емоційної захищеності, і буде відчувати себе пригніченим і пригніченим.

Козеріг і Лев

Прогноз на відносини козерога і лева не надто хороший. Зазвичай їх стосунки тривають зовсім не довго, і партнери дуже швидко розуміють, що зовсім не створені один для одного. діви зазвичай дуже хороший. Вони мають багато спільних цілей, і обидва цілеспрямовано йдуть до них. Вони можуть легко досягти будь-яких вершин, і таку сімейну пару чекає безсумнівний успіх.

Їм подобається займатися домашнім господарством, облаштовувати свій будинок. Друзів у них не багато, але зате дуже надійні і вірні. В інтимному житті звичайно все добре. З боку може здатися, що вони холодні один до одного і виявляють мало ніжності, але, тим не менше, їм добре в товаристві один одного. Козерогові доведеться докласти трохи зусиль, щоб розбудити в діві чуттєвість і романтичну прихильність.

Козеріг і Діва

Досить вдалий союз, в якому присутня взаєморозуміння і спорідненість душ. Стримана і обережна Діва добре бачить всі недоліки і достоїнства свого партнера. Козеріг є для неї символом творчого початку і любові. Для Козерога, що часто незадоволеного своїм життям і періодично впадає в депресії і меланхолію, Діва є віддушиною.

Адже Діва сприймає творчі пориви Козерога, як поштовх до власного духовного розвитку. Часто в такому союзі Діва готова взяти на себе матеріальну сторону питання, навіть на шкоду власним інтересам і здоров’ю. Але Козеріг підтримає в плані кар’єрного і соціального зростання Діву духовно. Це важливо для прагматичної Діви. У такому союзі Козероги зазвичай стають натхненником, а Діви виконавцем.

Козеріг і Ваги

Ваги залучають козерога з перших же моментів знайомства. На початку відносин все йде добре. Їм цікаво пізнавати один одного і проводити час разом. В інтимному житті з’являється пристрасть, а у відносинах є місце романтиці і чуттєвості. Але надалі відносини терезів і козерога починають пригнічувати обох. По мірі пізнавання один одного, їм стає зрозуміло, що уживатися на одній території їм важкувато.

Козероги більш холодні й розважливі, їх дуже турбує матеріальна сторона життя. Їм властива економність і стриманість. Терезам абсолютно не подобається ця риса в партнері. Терези люблять насолоджуватися життям, витрачати гроші на різні корисні і безглузді речі. Часті сварки і постійне нерозуміння не дадуть цій парі довго зберігати свої відносини.

Козеріг і Скорпіон

У цілому, прогноз на ці відносини досить хороший, і дуже часто такі союзи тривають довго. Козеріг. Спочатку закритий і холодний, буде розбуджений незгасною пристрастю скорпіона. Ревнощі скорпіона і почуття власності не відштовхнуть козерога і не будуть його дратувати.

Навпаки, він буде відчувати себе зі скорпіоном потрібним і улюбленим, це додасть йому додаткову упевненість в собі. Вони разом можуть досягти високих вершин, так як прекрасно доповнюють один одного: розум козерога в поєднанні з хитрістю і проникливістю скорпіона можуть дійсно творити чудеса. Це хороший союз і хороші перспективи.

Козеріг і Стрілець

Стрілець дуже життєлюбний і він пробуджує в козерозі інтерес до життя. Стрілець інтригує і захоплює уяву козерога. Стрільцеві спочатку подобається надійність і порядність, яку йому дає козеріг. І він охоче прислухається до нього. Але пізніше, почне проявлятися несхожість характерів.

Стрільцеві потрібна свобода, постійне веселощі і буря емоцій. Козеріг у цьому плані стає нудним і нецікавим для стрільця. При цьому козеріг все частіше відчуває свою самотність і непотрібність. Почуття незахищеності, нестабільність сімейного бюджету, марнотратство стрільця засмучують козерога. Тому такі відносини дуже часто розпадаються.

Козеріг і Козеріг

Хоча партнери в цій парі дуже схожі один на одного – це не означає, що вони можуть утворити по-справжньому міцний і цікавий союз. Найчастіше трапляється так, що відносини, які спочатку здавалися такими натхненними і чуттєвими, стають нудними для обох козерогів.

Обидва відрізняються скрытостью, задумою, стриманістю. Іноді скупістю. Бачачи в партнері такі ж якості, як в собі самому, тільки з боку, вони розуміють, що їм зовсім нецікаво і нудно один з одним. У ліжку партнери рідко придумують щось нове, а тому почуття в цій парі можуть швидко згаснути.

Козеріг і Водолій

Відносини козерогів і водоліїв набагато частіше можна назвати дружніми, а не романтичними. Козерога відразу буде насторожувати зайва тяга до свободи у водолія. Його живий розум і інтерес до всього будуть віддаляти його від планів козерога. Водолій часто зосереджений сам на собі, і він не хоче підкорятися козерогові. Козеріг ж найбільше цінує дисципліну і організованість.

Легковажність і несерйозність водолія відштовхує козерога. Водолій не поспішає зв’язувати себе узами шлюбу, і не прагне проводити весь свій час у сімейного вогнища. А козеріг не може оцінити по достоїнству багато позитивні сторони водолія. Дуже часто такі відносини стають дружніми, оскільки в дружбі вони влаштовують набагато більше, ніж у відносинах.

Козеріг і Риби

Козеріг і риби майже завжди знаходять спільну мову. Разом їм дійсно добре, і деяка расхожесть характерів зовсім не заважає їх плідним відносин. Рибам дуже подобається надійність і захист в особі козерога, козерога приваблює романтичність і трепетна прихильність риб, і навіть деяка залежність.

Козеріг може спокійно встановити свої правила, і риби їх візьмуть, і будуть підкорятися. Козерогові сподобається бути лідером, як у звичайній, так і в інтимному житті. Риби знайдуть у козерозі опору, матеріальну стабільність, впевненість у завтрашньому дні. Риби щедро обдаровують козерога любов’ю і повагою. Це буде довгий і цікавий роман.


Залишити відгук