Споріднена Душа для Раку

Рак в любові дуже чутливий і емоційний. В юності представники цього знака невиправні романтики. Вони мріють про чисту, неземну закоханості і часто ці мрії замінюють їм реальність. Якщо Рак в любові знайде своє щастя, свого ідеального партнера, у нього може складеться прекрасна сім’я.

Набагато гірше, коли відносини його не задовольняють. Рак в любові максималіст і незадоволеність в особистих стосунках може викликати у нього депресію. Вони страждають на самоті або біжать скаржитися до батьків, адже прихильність їх до отчого дому дуже сильна.

Рак в любові сумісний практично з усіма знаками Зодіаку. Хоча найкращі стосунки у нього складаються зі Скорпіоном і Рибами, які належать до тієї ж водної стихії що і він. Непоганий союз може складеться з Тільцями і Дівами, а от з Козерогом, Стрільцем і Левом доведеться шукати компроміси.

З представниками свого знака Рак в любові знаходить взаєморозуміння з працею, два романтика під одним дахом це занадто багато. Не завжди добре складаються у нього відношення з непередбачуваними Близнюками і самозакоханими Овнами. Але по справжньому закоханий Рак здатний знайти спільну мову навіть з цими знаками. Якщо вони будуть з розумінням ставитися до його ранимою натурі, то майбутнє у таких союзів є.

Рак і Овен

У цих відносинах є місце пристрасті, ревнощів, і нерозуміння. Яскраві відносини, з часом, починають згасати. Характери раку і овна погано поєднуються один з одним. Рак має цілком сформовані погляди на життя: він прагне до стабільності, домашнього затишку, захищеності. Овен не може дати йому всього цього.

Овен має волелюбна вдача, йому хочеться бути у відносинах, але в той же час він не хоче перебувати ні в якихось рамках. Зайва агресія і напористість овна ранять вразливого раку. Ставлення до грошей так само різний. Тоді як овен прагне витратити, рак намагається зберегти. Постійні конфлікти характерів не дадуть відносинам розвиватися довго.

Рак і Телець

Раки і тельці утворюють ідеальну пару. Вони як би доповнюють один одного, і дуже легко уживаються на одній території протягом тривалого часу. В інтимному житті рак вносить багато різноманітності, і тельцю це дуже подобається. Рак і телець дають один одному почуття впевненості в завтрашньому дні і сталість.

Раки відчувають себе захищеними у відносинах з тільцями. Раку властиві часті перепади настрою, припливи ревнощів, зайвої уразливості. Але телець мудро і з розумінням ставиться до всіх цих проблем. Стосунки в цій парі довгі і цікаві.

Рак і Близнюки

Близнюки вміють заінтригувати раку, адже вони володіють чудовим почуттям гумору, знають багато цікавих речей, вміють підносити сюрпризи. Але при найближчому розгляді виявляється, що близнюки досить легковажні і ненадійні. Вони можуть кинутися у вир з головою і швидко зацікавитися іншим партнером, обожнюють свободу і не виносять обмежень.

Раку це все, звичайно, виявляється не до вподоби. Рак, будучи дуже ревнивим від природи, прагне зупинити близнюків, закликати до спокою, направити на правильний шлях. Близнюки сприймають це як замах на власну свободу. Взаємні претензії руйнують такі відносини.

Рак і Рак

Раки, хоча і мають багато спільного, зазвичай погано уживаються разом. Вони знають сильні і слабкі сторони один одного, вміло ранять партнера, знають, як образити. Рак взагалі дуже ранимий і вразливий. Коли в парі сусідить два раку, це означає лише одне – кожен з них буде занадто сильно сконцентрований на самому собі.

Раку треба багато уваги, вміння справлятися з перепадами настрою, ревнощами. Рак-партнер не може дати цього коханому. Саме на цьому грунті і виникають постійні сварки і скандали. Тим не менше, не можна не визнати, що в сексуальному житті у раків все складається добре. Залишається лише сподіватися, що вони будуть приділяти один одному більше уваги і в звичайному житті, щоб зберегти відносини.

Рак і Лев

Прогноз на відносини раку і лева цілком сприятливий. Саме їх протилежності добре поєднуються один з одним, і їм вдається легко знаходити спільну мову. Лев уособлює собою силу у стосунках, він явний лідер, і завжди вміє приймати правильні рішення. Невпевнений в собі рак тягнеться за таким лідерством.

Відкритість і щедрість лева також залучають раку. Рак теж дуже багато дає леву. Він вміє ним захоплюватися, підбадьорювати, підтримувати у важку хвилину, а також володіє прекрасною інтуїцією, яка може часто стати в нагоді в справах лева.

Рак і Діва

Довгі стосунки раку і діви більш ніж імовірні. У них багато спільних цілей, багато спільних рис характеру. Емоційність і вразливість раку компенсується холодною ощадливістю діви. Вона, з легкістю, може заспокоїти раку, і не дає раку приводів засумніватися в собі.

Діва дуже стабільна, вона також любить сімейний затишок, прагне до фінансової стабільності, що дуже подобається раку. В інтимному житті у партнерів зазвичай складається все добре. Обидва партнера мають постійне прагнення чимось здивувати і порадувати один одного, що дозволяє зберегти міцні відносини.

Рак і Ваги

Відносини раку і ваг зазвичай швидкоплинні і рідко переростають у щось серйозне. Обидва в якійсь мірі невпевнені в собі, їм обом потрібна тверда рука, яка б їх направляла. Невпевненість у собі породжує і невпевненість у своєму партнері.

Терезам складно впоратися з перепадами настрою раку, адже ваги самі багато в чому сумніваються, і їм також притаманні то радість, то смуток. Раки більше ваг хочуть урізноманітнити інтимне життя, тоді як ваги не сильно прагнуть до цього. Обидва люблять сімейний затишок, але терезам не чужі і виходи в світ, і демонстрація своїх успіхів і талантів на людях. Рак ставиться без розуміння до таких рис ваг.

Рак і Скорпіон

Відносини раку і скорпіона складаються дуже вдало. З самого початку між ними спалахує пристрасть. Цей союз характеризується чуттєвістю і романтичністю. Риси характеру поєднуються дуже добре. Рак дуже прив’язується до свого партнера і не дає скорпіону приводів для ревнощів.

Раку захоплює сила і впевненість скорпіона, поступово партнери стають дуже близькі в духовному плані. Обидва партнери відчувають себе у відносинах потрібними, коханими і бажаними. А це дуже важливо для розвитку довгих, здорових відносин.

Рак і Стрілець

Рак і стрілець це завжди цікаві співрозмовники. Обидва є інтелектуально розвиненими і знають, як здивувати один одного у відносинах. Стрільця влаштовує чуттєвість раку, і їх сексуальне життя складається добре. Але стрільці досить волелюбні, і викликають тим самим у раку борошна ревнощів.

Саме вони вибивають у раку грунт з-під ніг і змушують її страждати. До того ж раки стають, з часом, надто залежні від стрільців. Стрільці ж зовсім не в захваті від наявності такої залежності, їм не подобається вразливість і образливість раку. Раку більше подобається будинок і постійний побут, стрілець шукає постійних пригод і новизни. Такий союз триває зазвичай недовго.

Рак і Козеріг

Характери у раків і козерогів досить різні, але, тим не менш, їх тягне один до одного як магнітом. В інтимному житті все складається відмінно, вони розуміють один одного з півслова. В житті вони зазвичай мають різні інтереси, козероги, до того ж, часто, багато часу приділяють своїй кар’єрі.

Їм складно навчитися приділяти раку достатньо уваги, вони люблять командувати, а в спілкуванні досить прямолінійні, що може образити раку. Якщо партнери навчаться співпрацювати і йти на поступки, то вийде щасливий шлюб.

Рак і Водолій

В парі раку і водолія занадто мало точок дотику. Обидва вони занадто сконцентровані на собі і своїх емоціях. Водолії в погоні за новизною і емоціями, часто випускають з уваги ранимого і образливого раку. Рак прагне позбавити водолія свободи, прив’язати його до сім’ї і дому, перевиховати у багатьох питаннях.

Водолій реагує на це досить жорстко. Він не вміє адекватно сприймати постійні закиди і напади ревнощів раку, його обурює нерішучість і слабкість раку. Раку ж не вистачає відчуття стабільності і захищеності, і з водолієм він знаходить його вкрай рідко. Єдиною сполучною ланкою в такій парі буде інтимне життя, яка зазвичай подобається обом партнерам.

Рак і Риби

Пара раку і риб зазвичай дуже гармонійна. Партнери володіють яскравим уявою і фантазією, мають багато спільних планів, знають, як правильно і швидко їх реалізувати. Риби вміють знайти підхід до раку, навіть якщо він ображений, знають, як здивувати його. У цих відносинах є місце і романтичних сюрпризів і насиченою сексуального життя.

Обидва відчувають один одного настільки добре, що знають, коли і як потрібно вирішувати ті чи інші питання в залежності від настрою. Працьовиті раки разом з інтуїцією і багатою уявою риб можуть згортати гори. Більш ініціативним у відносинах є рак. Саме він робить перший крок і йде на поступки. Риби з легкістю коряться йому, і конфліктів у партнерів майже не виникає.


Залишити відгук