Споріднена Душа для Овна

Овен – це перший вогненний знак у гороскопі, його планетою покровителькою є Марс. Таке поєднання багато в чому визначає характер людей, народжених під цим знаком. Вони імпульсивні, до певної міри агресивні, завжди хочуть самі впливати на ту чи іншу ситуацію. Приблизно таким же чином проявляє себе Овен в любові. Він воліє сам обирати собі партнера, дуже часто закохується з першого погляду.

В юні роки Овен в любові найкраще сумісний зі своїми вогняними родичами, ідеальні союзи виходять в парах Лев-Овен або Стрілець-Овен. Але після тридцяти років їх запал трохи остигає, Овни стають більш практичними. У цей час її починають залучати знаки Землі, наприклад Тілець або Діва. Саме з цими знаками овни найчастіше створюють щасливі шлюби. Може статися і так, що перший раз вони одружуються або виходять заміж за представника стихії Вогню, а після невдалого союзу вибирають вже Землю.

Овен і Овен

Обидва знака є вогняними, гарячими. Такими будуть і стосунки цих двох знаків: яскравими, пристрасними, бурхливими. Затьмарює ці відносини лише жага лідерства кожного партнера. Один буде завжди намагатися придушити іншого. Найчастіше лідирувати буде жінка, а чоловікові доведеться відступити. Чоловік навряд чи зможе змиритися зі своєю поразкою, і у відносинах може початися дисгармонія і розлад, що в кінцевому підсумку позначиться і на інтимних відносинах.

Саме тому, щоб зберегти свої відносини, овнам потрібно витрачати більше енергії поза відносин, приділяти багато часу кар’єрі, спорті чи іншим захопленням. В такому випадку, з’явиться шанс уникнути відкритих конфліктів і зіткнення інтересів.

Овен і Телець

Овен відрізняється своєю імпульсивністю і запальністю, прагненням до свободи та пригод. Телець ж, навпаки, є дуже спокійним і домашнім, і що саме головне, надійним. Овен буває надто егоїстичний, і не може оцінити по достоїнству чудові якості тельцаю

У інтимного життя овнів зазвичай відштовхує нудьга і одноманітність, тоді як тельців, зазвичай, все влаштовує. Але овни з тільцями можуть створювати і міцні союзи, в яких телець стане більш живим і чуттєвим, а овен оцінить по достоїнству сталість і статечність партнера.

Овен і Близнюки

Одним з найбільш вдалих для овнів є союз з близнюками. Обидва знака є досить активними, цікавими, вони є один для одного цікавими співрозмовниками. Товариськість і енергія в таких відносинах буде виходити від обох партнерів. Близнюки будуть підтримувати всі починання баранів, вони готові до авантюр і пригод.

В сексуальне життя партнерів, швидше за все, буде повна гармонія, не дивлячись на прагнення овна до лідерства. Близнюки готові експериментувати, вільні від стереотипів і рамок, саме тому інтимний зв’язок партнерів буде на висоті.

Овен і Рак

Сумісність цих двох знаків зодіаку невисока. Обидва партнера надто відрізняються один від одного за характером. Овен є наполегливим, владним, іноді навіть деспотичним. Тоді як рак є більш спокійним. У таких відносинах овен буде постійно ініціювати конфлікти і скандали, щоб отримувати ті емоції, яких рак не може йому дати в звичайному житті.

Раку ж доведеться постійно захищатися від овна, перебувати в повній бойовій готовності, щоб давати овну відсіч. Таке життя буде нестерпно важкою для обох. Зберегти такий союз можна тільки, якщо ви дійсно любите один одного, не дивлячись ні на що.

Овен і Лев

Союз овна та лева може виявитися цілком щасливим і гармонійним, навіть не дивлячись на те, що обидва знака зодіаку є вогняними. І овен і лев хочуть панувати і підпорядковувати собі іншого. Але зазвичай в таких стосунках немає прямого протистояння, тому що ні один із партнерів не сприймає владу іншого всерйоз.

Овен отримує можливість вирішувати щось, лев при цьому залишається добрим і щедрим, великодушним, від овна він отримує необхідну йому захоплення і пристрасть. У сексуальному житті вони повністю влаштовують один одного за темпераментом. Такий союз обов’язково триватиме довго, якщо обидва партнери будуть визнавати рівність один одного у відносинах, будуть цінувати і поважати один одного.

Овен і Діва

Знаки вважаються не дуже сумісні. Овен, як і Діва, любить чинити по-своєму. Дівам часто не подобається підвищена активність і енергійність овнів в інтимному плані. До дів потрібен особливий, делікатний підхід, при якому діва зможе добре розкритися. Овен ж майже завжди хоче всього і відразу, він нетерплячий і егоцентрична.

Овни зазвичай сприймають дів як холодних, примхливих і вразливих осіб. Дівам не подобається, що овни не рахуються з їхньою думкою, замикаються і стають ще більш стриманими. Зберегти такий союз можливий, якщо овни і діви навчаться поступатися один одному.

Овен і Ваги

Шлюб овна і ваг майже завжди складається невдало. Тоді як романи таких партнерів завжди приносять бурю емоцій і вражень. Ці знаки зодіаку притягує один до одного як магнітом, пристрасть спалахує миттєво. Жага експериментів овна здатна розбудити, розворушити ваги, розкрити потенціал партнера в повній мірі. Інтимне життя може бути незвичайною, повного пристрасті і нових вражень. Але сутність ваг в тому, щоб зберегти мир і гармонію, займатися домом і сім’єю.

Вируюча енергія овнів призведе до того, що ваги почнуть вважати, що більше не відповідають такому вимогливому партнеру, і почнуть шукати когось спокійніше. Овни ж з часом втрачають інтерес до ваг, і починають шукати те, що їм необхідно в іншому партнерові. Саме тому яскраві любовні відносини овна і ваг майже завжди закінчуються невдалим шлюбом.

Овен і Скорпіон

Обидва партнера мають досить сильні характери, і будуть прагнути придушити партнера. Овни надто прямолінійні, а скорпіони дуже гострі на язик і ревниві, що може не сподобається овнам. Відносини в парі будуть пристрасними і цікавими, в сексуальному житті, як правило, все складається дуже добре.

Але волелюбні овни не терплять заборон і тиранії. Додаткова ревнощі скорпіонів заважає їм відчувати себе комфортно і вільно. Скорпіони при подібному відношенні овна, відчувають себе вразливими і незахищеними. Саме тому такий союз може розпастися.

Овен і Стрілець

Ці гарячі знаки зодіаку майже завжди знаходять спільну мову. Адже вони розуміють натуру партнера і не прагнуть її придушити. Овни і стрільці однаково прагнуть до пригод, розваг, мають схожі смаки і переваги.

Прямолінійність обох знаків може породжувати невеликі сутички і конфлікти, але, як правило, обидва партнера швидко відходять і забувають про те, що трапилося. Партнерам цікаво один з одним не тільки в звичайному житті, але й в інтимному. Якщо в сексуальному житті у них буде гармонія, гармонія буде і у всьому іншому.

Овен і Козеріг

Козероги зазвичай дуже консервативні, стримані, дисципліновані і практичні. Їм складно зрозуміти натуру овнів, які постійно прагнуть до чогось нового. У сім’ї кожен із партнерів хоче зайняти чільні позиції, при цьому в шлюбі найбільш частими можуть бути конфлікти з-за грошей. Економного козерога обурить надмірна марнотратність овна.

Однак козероги при цьому дуже терплячі, і якщо відносини витримають якийсь період часу, то вони можуть перетворитися у дуже довгу зв’язок, так як овну потрібно час, щоб оцінити переваги відносин з надійним і постійними козерогом.

Овен і Водолій

Темперамент овна і водолія поєднується просто ідеально. Такі пари зазвичай утворюють довгий союз. І овни, і водолії є активними, цікавими, розумними. У сексуальному житті вони влаштовують один одного. Водолій часто виявляється так само незалежний, як і овен. Саме тому водолії цікаві овнам на протязі довгого часу.

Постійна таємниця і непередбачуваність розбурхує уяву овна. Водолій ж здатний чимось поступатися овна, а в чомусь зайняти лідируючу позицію, причому робить він це тактовно і уміло, щоб не ущемити його овна. Партнерам можна лише порадити залишатися чутливими і тактовними один до одного, тоді такі відносини триватимуть дуже довго.

Овен і Риби

Союз баранів і риб може виявитися досить міцним. Риби мають багату уяву і фантазію, вони підтримують у овнів незгасаючий інтерес до своєї персони, в тому числі й в інтимних відносинах. Овен може легко управляти рибами, а рибам подобається підкорятися і слідувати за овном.

Риби постійно шукають в житті опору, і вони знаходять її в особі впевненого в собі, сильного овна. Щоб зберегти довгий шлюб достатньо лише шанобливо і з розумінням ставитися один до одного.


Залишити відгук