Споріднена Душа для Водолія

Водолій, мабуть, найбільш волелюбний знак зодіаку. Він незалежний від природи. Водолії ніколи не стануть нав’язуватися, ну якщо тільки любов не накриє їх хвилею. Бажання свободи у стосунках, повага до партнера і вимога того ж самого до себе – основні характеристики цього повітряного знака. Любов Водолія схожа на свіжий бриз.

Щоб зачарувати і добитися розташування, він зробить все, що тільки можливо – включить чарівність, наївність і стане самим ласкавим на світі, хоча в житті може зовсім не бути таким. Але Водолії не будуть вас любити тільки за те, що ви є. Їм, насамперед, потрібна свобода, а її вони цінують набагато більше. Тому представники знаку Водолія будуть шукати відносини на рівних.

Тим не менш, у Водоліїв є якась таємниця, яка притягує протилежну стать. Водолії здатні слухати, і за це їх цінують і партнери, і друзі, і всі інші. Представники цього знака полюблять душевного, доброго і чуйного, а не розважливого й ідеалістичного. Але це не означає, що їм подобаються безхарактерні особистості. Якщо ви морально слабка людина, то вам краще уникати Водоліїв. Так, він вас вислухає і навіть пошкодує, але не більше – на його любов, ви можете навіть не розраховувати.

Говорячи про почуття представника цього зодіакального знака, можна відзначити його непередбачуваність. Сьогодні він сентиментальний і покірний, а завтра – холоднокровний і нещадний. Водолії часто бувають романтичними, особливо на початку відносин. Але проходить час, і вони починають вести себе дивно. «Любить чи не любить?» – ось в чому питання. Нескінченні думки, занепокоєння, абстрактні слова в бік партнера – все це заважає Йому в любові.

Представники цього знака намагаються знайти справедливість у всьому, і навіть у любовних стосунках вони шукають кордону почуттів і розуму. Їх чесність іноді може ставити їм підніжки, але інакше не виходить. Висловити любов Водолії можуть в діях, а в словах вони частіше скупі.

Любов Водолія може плавно перейти в турботу і участь, що його партнерам абсолютно не потрібно. Дуже часто люди знаку Водолія люблять підкоряти, що приводить до розриву відносин, які повернути буває дуже складно, незважаючи на міцну любов. Почуття Водолія часто поверхові, що дуже навіть помітно партнерам.

Коли розум домінує над відчуттями, що часто відбувається у Водоліїв, виходить розлад у любові, т. к. людина цього знаку починає шукати позитивні моменти і аналізувати свої стосунки з партнером, тим самим намагаючись зрозуміти, чи правильний вибір він зробив. І якщо Водолій розуміє, що немає, то він легко може піти, адже йому важливіше свобода.

Водолій і Овен

Водолій і овен – це завжди яскравий і цікавий союз двох життєлюбних особистостей. У них завжди багато тем для обговорень, багато спільних занять і інтересів, їм подобається бувати в суспільстві. Вони добре ладнають один з одним в сімейному житті. Гороскоп на кожен день допоможе цій парі запобігати можливі непорозуміння і попереджати конфлікти.

Єдиною перешкодою на шляху їхнього кохання може стати боротьба за лідерство. І той і інший будуть прагнути тягнути ковдру на себе. Але, щоб зберегти ці яскраві відносини, водоліям доведеться навчитися поступатися овну у чому. В інтимному житті овен демонструє свою пристрасть, а водолій свою фантазію. Це справді гармонійна пара, і за вдалий результат відносин партнерам слід боротися.

Водолій і Телець

Астрологічний прогноз для цієї пари зазвичай не дуже хороший. Партнери сильно відрізняються один від одного, мають різні звички і уподобання. Початковий інтерес швидко згасає під гнітом з’явилися з нізвідки проблем.

Жвавість і неординарність водолія не виносить повсякденної буденності тільця.Тельцю водолій здасться занадто легковажним і легковажним, а адже він звик до сталості і серйозності. Телець обов’язково захоче створити сім’ю і облаштовувати будинок, тоді як водолій може оцінити по достоїнству лише свободу від правил і зобов’язань.

Водолій і Близнюки

Близнюки ідеально підходять такого партнера як водолій. Відкриті та врівноважені характери поєднуються просто ідеально. Обидва володіють живим розумом, бажанням подорожувати, постійно рухатися до чогось нового. Вони швидко підлаштовуються під обставини, які склалися, а бо життя дуже важко зламати цю пару.

Разом вони легко знаходять вихід зі складних ситуацій. Вони поважають потребу один одного в деякій волі, і до питання шлюбу обидва підходять дуже відповідально. В ліжку їм так само добре, як і в звичайному житті. Яскраві емоції і незвичайні експерименти будуть підігрівати їх пристрасть довгий час.

Водолій і Рак

З самого початку у відносинах водолія і раку багато складнощів і нерозуміння. Водолій буде хотіти керувати, раку це доведеться за смаком – це в принципі єдине, в чому партнери зможуть досягти гармонії. В іншому вони насилу знаходять компроміси.

В ліжку водолій набагато більш пристрасний, йому подобається експериментувати, тоді як рак сприймає все нове з деяким недовір’ям, і неохоче погоджується з коханим. Рак дуже прив’язаний до домашнього вогнища, йому подобається проводити час вдома, і він буде пристрасно бажати цього ж від водолія. Водолій рідко можна витримати довго такі рамки, він буде шукати свободи і нових відчуттів на стороні, що безсумнівно принесе раку багато болю.

Водолій і Лев

З перших хвилин знайомства партнерів чекає запаморочливий роман. Емоції будуть бити через край, але перші відчуття скоро почнуть проходити. Адже незабаром їм доведеться вирішувати безліч побутових проблем. У їх відносинах буде присутня боротьба за владу. Лев – справжній цар – бажає придушити водолія, придумуючи все нові правила.

Водолій, який буде спочатку миритися з цим, незабаром збунтується. Водолій не захоче постійно захоплюватися левом і не зможе дати йому сильну емоційну прихильність. Пару можна зберегти тільки якщо вони навчаться знаходити компроміси, і визначатися з тим, хто ж все-таки в їхній родині буде головним.

Водолій і Діва

У чому водолії і діви підходять один одному, і тривалий союз цілком можливий. Але варто зазначити, що дуже часто цій парі доводиться проходити через ряд труднощів. Так звана притирання виявиться більш затягнутою. Оптимістичний погляд на життя водолія наткнеться на задумливий погляд діви.

У них різні цілі в житті, і щоб навчитися цінувати один одного їм дійсно знадобиться чимало часу. Водолій прагне до подорожей, цікавих подій, його притягують нові люди і знайомства. Діва більше націлена на осілий спосіб життя, її дуже важко розворушити і умовити. У будь-якому випадку, якщо є любов, стосунки варто боротися.

Водолій і Терези

Це чудовий і захоплюючий роман двох чарівних партнерів. Їм добре разом із перших секунд знайомства. Обидва обожнюють лиск і блиск, виходи в світ, насолоджуються пристрастю і любов’ю. Ваги можуть подарувати йому багато ніжності і тепла, хоча в їх стосунках і місце ревнощів.

Вони можуть позмагатися в інтелектуальному розвитку. У сім’ї їх права будуть рівними, і завдяки чіткому розподілу обов’язків конфлікти будуть виникати дуже рідко. До того ж ваги дуже поступливі, і дуже часто можуть закрити очі на деякі недоліки водолія. При певному зусиллі партнери зможуть зберегти тривалі відносини.

Водолій і Скорпіон

Інтимне життя водолія і скорпіона буде ідеальною, але на жаль тільки на цій стороні життя не можуть будуватися тривалі серйозні стосунки. Характер скорпіона здасться водолію нестерпне. Його буде дратувати спалюєте все навколо ревнощі скорпіона, його мовчазність і закритість.

Скорпіон буде збирати свої образи, а потім випускати свою отруту, отруюючи життя водолія, який звик вирішувати все відразу. Водолій більш живою і відкритий для спілкування, але будь флірт на стороні розсердить скорпіона. Таке життя незабаром здасться обох нестерпним.

Водолій і Стрілець

Шикарна пара і довгий союз. В цій парі буде панувати гармонія з самого початку знайомства, і в житті це може виявитися по-справжньому міцний союз. Обидва партнера досить енергійні, охоче підкорюють нові горизонти і вершини, люблять суспільство. Вони легко реалізують усі свої ідеї та плани.

В плані побуту вони також не мають багато конфліктів, так як то один, то інший можуть поступитися. У стрільця вистачає терпіння, щоб згладжувати деякі проблеми, не загострюючи на цьому уваги. Стрільцеві вдасться підкорити водолія тим, що він не буде сильно його ревнувати, і буде давати потрібну йому свободу.

Водолій і Козеріг

Прогноз на ці відносини невтішний, аж надто багато «АЛЕ» присутній у цій парі. Їх суперечливі характери погано уживаються на одній території, а тому скандали і конфлікти неминучі. Серйозний і виважений козеріг злиться з-за зайвої діяльності водолія, його жвавості та емоційності.

Водолію козеріг здається холодним і розважливим, що заважає йому насолоджуватися життям і свободою. Їх плани на життя не збігаються. Водолію завжди хочеться чогось нового, а козеріг дуже консервативний. Обом партнерам краще пошукати іншу пару.

Водолій і Водолій

Водолії добре уживаються один з одним, а тому їх чекають довгі та гармонійні відносини. Бурхлива діяльність кожного з них не заважає їх сімейним цінностям. Вони не відчувають себе непотрібними і відкинутими, навіть якщо проводять один з одним не так багато часу.

Адже в кожного безліч різноманітних інтересів, знайомств, планів, ідей. Їм не буває нудно, як разом, так і по одинці. В інтимному житті їх чекає ураган пристрастей, море експериментів і незабутніх емоцій. Вони добре відчувають один одного, і майже ніколи не прагнуть придушити один одного і стати головним.

Водолій і Риби

Зазвичай це недовгі, але запам’ятовуються обом відносини. Риби дуже романтичні і можуть сильно прив’язати до себе водолія. Перебуваючи в полоні романтичних почуттів, водолій не відразу зрозуміє, що жити так до кінця своїх днів він не зможе. Життєва енергія, що нуртує в ньому, буде шукати вихід, і меланхолійний проведення часу з рибами незабаром почне набридати йому.

В ліжку їм буде добре разом, адже в їх відносинах є місце і пристрасті, і романтиці. Рибам сподобається те, що водолій захоче керувати ними, і будуть охоче підкорятися. Але водолію це здасться занадто нудним, він бажає бачити у своєму партнері енергію і жизнелюбивость.


Залишити відгук