Скорпіон в Любові

Представники зоряного знака Скорпіон надзвичайно цілеспрямовані, віддані своїй справі і зачаровані любощами. Романтика для вас виглядає містичною і загадковою, ви хочете бачити велику пристрасть, сексуальсть, часто межує з одержимістю. Ви випромінюєте сексуальну привабливість і є надзвичайно привабливою особистістю, люди легко потрапляють під ваші чари. Ви очікуєте, що любов повинна перетворити вас, і це зазвичай буває саме так.

У виборі супутника життя Скорпіон дуже вимогливий. Незважаючи на всю його пристрасність, короткочасні романи його цікавлять мало – він налаштований на довгі, серйозні відносини. Він шукає такого партнера, який міг би розділити з ним всю повноту його бурхливих почуттів, а також володіти інтелектом, чіткою життєвою позицією, почуттям гумору і т. д… Зустрівши свій ідеал у плоті, Скорпіон готовий перевернути світ для того, щоб добитися взаємності. В цьому випадку для нього не стане перешкодою ні відчутна різниця у віці, ні соціальне чи матеріальне становище. І в любовних відносинах, і тим більше в шлюбі власник Скорпіон не повинен навіть на секунду сумніватися у вірності свого супутника життя. Він дуже ревнивий, і його пекучої ревнощами, як і вогнем, грати дуже небезпечно.

На вашу думку,Скорпіон, пристрасть схожа на величезну, похмуре, непроникне, безмежне і вічно розбурхане море. Сказати, що ви самовіддані в любові, маючи на увазі повну самовіддачу, було б явним перебільшенням. Ви частіше кидаєтеся в безодню ні до чого не зобов’язують сумбурних зв’язків, гіпнотизуючи партнера з позиції сили. Ви завжди в пошуку гіпотетичного «двійника», який повністю відповідав би вашим любовним вимогам. Де ж воно, це виняткове створіння, схоже на вас, — єдине, трохи дивне і таке особливе? Зрозуміло, його нелегко відшукати. Щоб стати вашим коханцем, потрібна деяка схильність до подолання труднощів і вміння співчувати. Ревнощі, егоїзм, виснажливі бунтарські сцени, очікування, яке неможливо виправдати, часто служать декорацією для вашого любовного союзу.

З самого початку ви вважаєте, що партнер ні в якому разі не може бути дорівнює вам. Коли він це помічає, то завбачливо робить крок назад. Занадто пізно: ви його вже зачарували, тому що він відрізняєтеся завидною силою переконання, наділені пронизливим магнетизмом і здатні порушити самі непорушні обітниці цнотливості. Варто тільки глянути на вас, щоб опинитися в полнойвашей влади.

Ваша проникливість перевіряє улюблене істота, як на детекторі брехні, і йому доведеться випробувати всі існуючі в світі труднощі, щоб захистити свій внутрішній світ від вашої «інтроспекції». Ви хочете знати все, докладно і в деталях.Якщо вас наївно просять:»Тепер ти розкажи мені трохи про своє життя», ви увиливаете. Неможливо «обійти» вас! Ви завжди оточені непроникною завісою таємниці, ви дуже прозорливі і ніколи не «забываетесь», відмовляючись відкрити іншій людині двері у ваш внутрішній світ. Крім того, все закінчується тим, що ви поглинаєте індивідуальність свого партнера, якому не вдалося зберегти свою власну частку загадковості. Як толъко,виснаживши енергію і аргументи, він необережно, забувши замкнути душу на секретний замок, поступився вашої атаці, вважайте, він вже програв бій. На горизонті цієї пари маячить розрив. Скорпіон, ви могли б легко задушити улюблене істота в запалі пристрасті, сила якої йому далеко не завжди відома.

З-за того, що вашому партнеру без кінця доводиться доходити до меж цієї любові, що користується небезпечними прийомами — від крижаного погляду до киплячого гейзера, ви, можливо, і втратите його. Якщо ваш обранець (обраниця) вирішив перервати нав’язаний вами пекельний ритм, потім все обов’язково стане ще гірше. Ви будете ненавидіти його з тією ж енергією, що й любили. Ведений тією ж силою, подвоєною вразливістю свіжої рани, ви можете придумати для нього будь-які, вельми неприємні покарання, особливо якщо підозрюєте його в зраді. Не знаючи почуття міри і распаляясь, ви будете переслідувати його своєю ненавистю, накопичуючи докази його злочинів. А так як ви дуже терплячі, то дочекаєтесь зручного моменту, щоб завдати удару у відповідь. Що б не трапилося, ви ніколи не прощаєте.


Залишити відгук