Стрілець в Любові

Представники зоряного знака Стрілець прив’язані до своєї свободи, завжди перебуваючи в пошуках пригод, не бажаючи бути прив’язаним до одного місця. Це говорить саме за себе, стосунки з Стельцом не завжди будуть легкими. Коли ви перебуваєте відносинах, ви отримаєте часто заінтриговані і схвильовані. Ви любите непередбачуваність.

Стрілець дуже влюбливий, але ветренен і непостійний. Будучи закоханий, він може демонструвати предмета своєї пристрасті все своє чарівне чарівність. Чоловік-Стрілець готовий і в буквальному, і в переносному сенсі носити свою обраницю на руках, але при цьому він навряд чи думає про спільне майбутнє, навіть про самому найближчому. Справа в тому, що незалежність – невід’ємна риса характеру Стрільця, якої він до останнього не готовий поступитися. Відчувши, що роблять замах на його свободу, він швидше за все втече, не замислюючись. Втім, навіть вступивши в шлюб, Стрільцю важко обмежувати себе жорсткими рамками, аж до того, що він може виступати за вільні стосунки подружжя. Якщо ж його супутник життя на це не згоден або просто ревнивий, їх шлюб навряд чи проіснує занадто довго.

Стрілець — знак вогню, тому здатний на сильне почуття.

Однак цей знак особливо потребує свободи, і, якщо партнер погодиться з таким станом речей стрілець буде з ним дуже щасливий.Люди, пожираемые пекучої ревнощами з-за нічого не значущого обміну поглядами на терасі кафе, повинні утриматися від того, щоб вступити з вами, Стрілець, в любовний зв’язок. Не тому, що ви не дуже лояльні і закриті або не викликаєте довіри: навпаки, якщо мова йде про шлюб, ви у що б то не стало будете зберігати вірність своєму чоловікові… Як стримати вашу потребу у свободі, яка яскраво проявляється у їх любовних іграх, кличуть вас в інші дали? Ви — пристрасний любитель гострих відчуттів, ви розбиваєте серця і колекціонуєте швидкоплинні зв’язки.

<-IMAGES->

Ефемерна любов завжди надихає і хвилює вас. Хотілося б вірити — до такої міри пристрасна і порывиста ваша закохана душа.Між тим ви намагаєтеся не переходити певні межі і розумно не «переступаєте поріг», щоб не зв’язувати себе. Велике мистецтво, доступне небагатьом! Той, хто не розуміє всіх нюансів поведінки Стрільця, проходить повз життєрадісною, веселою, романтичної особистості зі своїм,досить піднесеному уявленні про любовному союзі. Неможливо оскаржити вашу прихильність до сім’ї і тягу до шлюбу,але разом з тим ви побоюєтеся зв’язувати себе шлюбними узами,боячись різних форм сімейного поневолення і незворотності подружнього союзу.

Не забудемо, що ви, Стрілець, літаєте в хмарах, і ваша схильність до втечі не терпить ні обмежень, ні ланцюгів. В той же час — і це іноді збиває оточуючих з пантелику — ви маєте вигляд войовничого конформіста. Не варто думати, що ви дійсно розриватися між цими двома крайнощами. Ви самі відчуваєте себе дуже добре і без утруднення погоджуєтеся з таким поєднанням протилежних схильностей. Що стосується чоловіка(дружини), все залежить від його характеру. Якщо він(вона) розуміє, що легкі зв’язку не ставлять під загрозу ваше справжнє кохання, сімейний союз із вами стане самим міцним і щасливим. В іншому випадку партнер пошле себе в марних сцени ревнощів, а егоїзм і ревнощі здатні без кінця мучити тривожну, вже змучену чуттєвість. Шкода — бо ви, Стрілець, іноді зриваєте заборонені плоди і дозволяєте робити те ж саме своєму чоловікові (дружині), що доводить вашу велику мудрість.

Не будемо звинувачувати вас у деяких брудних публичиых скандалах. Це зачепить вашу передбачувану буржуазну сутність, яка ніколи не «грішить» відкрито. Не потрібно довіряти і вашим міркуванням про те, що вам невідома ревнощі. Адже якщо вас зовсім не хвилюють» швидкоплинні захоплення партнера, ви будете страждати від того, що хтось, готовий одягнути ваші домашні тапочки, відсуває вас на другий план. Тоді ви зробите вторинну атаку на улюблене істота. Що до вашого нового партнера, то ви ніколи не вибираєте легких шляхів. Якими б не були середовище, вірування, країна, ви завжди зумієте відшукати в цих глибинах спокусливе для вас істота.


Залишити відгук