Діва у Відносинах

Сузір’я Діви головує на небі в період з 24 серпня по 22 вересня. Кінець літа і початок осені, сонце ще гріє, сади рясніють квітами, природа щедро роздає свої дари. Люди, народжені в цей час, доброзичливі, щедрі, вони порядні у всьому — і в роботі, і в особистих відносинах.

Зодіакальним знаком Діви відповідає стихія Землі. Ці люди — земні у всіх відносинах. Вони практичні, надійні, деякі досить консервативні. Знаючи, наскільки вони люблять порядок у всьому, неважко здогадатися, які Діви у відносинах з протилежною статтю. І в цій сфері Діви прагнуть все упорядкувати, розкласти по поличках. Невизначеності вони не терплять. Якщо в парі є непорозуміння — значить, треба все з’ясувати, якщо розбіжності — потрібно знайти компроміс.

Діви дуже акуратні і охайні — як у зовнішності, так і у відносинах. Вони завжди прагнуть до ідеалу. Частенько люблять покритикувати інших, а ось до критики в свою адресу Діви ставляться дуже гостро. Зовні нічим себе не видадуть, а всередині будуть довго і болісно переживати. Партнеру Діви потрібно бути дуже уважним, щоб не поранити її чутливу і тонку душу.

Діва-жінка у відносинах дуже розбірлива. Вона здатна сильно закохатися, але так глибоко ховає це в собі, що про це не здогадується навіть той, у кого вона закохана. Вона довго аналізує власні почуття, сумніви — а чи це ідеальна любов, до якої вона так прагне? Якщо її обранець досить терплячий, щоб перечекати цей період спору з самою собою — Діва винагородить його пристрастю, про який він не міг і мріяти. При всій своїй чуттєвості Діва — вірний і відданий чоловік, їй можна довіряти, на зраду вона не здатна.

Астрологи стверджують, що у Дів рідко складаються стосунки з людьми, народженими під знаками Овна, Риб і Ваг. Овни дуже люблять пригоди, а Дівам ближче розмірене життя. Ваг Діви вважають нестриманими, а Риби, на їхню думку, вічно витають у хмарах. Хоча… з усіх правил є винятки.

Як і жінка цього знаку, чоловік-Діва у відносинах відрізняється постійністю. У нього рідко бувають випадкові подружки, якщо тільки в ранній юності, але цей період швидко проходить. «Краще будь один, ніж разом з ким попало» — це про нього. Якщо він знаходить свою половинку, то прагне зробити для неї все можливе: забезпечити матеріально і стати кам’яною стіною, за якою вона буде відчувати себе в безпеці.

Чоловік-Діва завжди уважний до дрібниць, важливим для його улюбленої: він ніколи не забуде про її день народження або про річницю першого знайомства. Любов для нього — це більше прихильність, ніж пристрасть, бурхливих емоцій він навіть побоюється. Щоб його завоювати, треба бути такою ж стриманою, як і він, а сцени і сльози швидше відлякають його.

Діви дуже дбайливі і уважні, вони завжди враховують інтереси і бажання свого партнера, підтримують його, допомагають розібратися в проблемах, використовуючи свій аналітичний розум. Любов — це та сфера, в якій Діви забувають навіть своє одвічне бажання критикувати всіх і вся. У своєму обранцеві вони не бачать недоліків і слабкостей, але вже якщо якісь його звички їй не подобаються, Діва докладе всю свою наполегливість і доб’ється, щоб коханий поступився і змінився.

Серед чоловіків-Дів багато холостяків. Всьому виною їх вічне прагнення до досконалості. Одні все життя шукають ідеальну кохану, інші усього присвячують себе роботі, прагнучи до вищих досягнень, в результаті на особисте життя часу зовсім не залишається.

найголовніше у відносинах з Дівою — бути чесним. Брехня для цих людей є неприйнятною. Зіткнувшись з брехнею, Діви можуть розірвати стосунки, навіть якщо це дуже важко для них. Як чоловіки, так і жінки, Діви дуже порядні і вимагають того ж від коханої людини.

Відносини Діва і Овен

Серйозних глибоких відносин між Дівою і Овном навряд чи вийде, початковий інтерес швидко згасне. Овен вважатиме Діву надто нудною і закомплексованою, Діва не залишиться в накладі і охарактеризує Овна, як нестриманої і віроломного суб’єкта, який не здатний бути чуйним і чуйним. Овен своєю імпульсивністю може ввести Діву в стан депресії, коли вона стане прискіпливою та дратівливої, що не властиво Діві в її звичайному стані. Овен обожнює купатися в променях слави, він часто бере участь у світських заходах, що зовсім не імпонує Діві.

Діви пунктуальні, педантичні, вони люблять все «розкладати по поличках», копатися в собі і у вчинках оточуючих. Овни імпульсивні, люблять «яскраві барви» життя, не терплять зобов’язань. Приземленість Діви незрозуміла окрыленному черговою ідеєю Овну. Діва вважає своїм обов’язком змінити характер і уклад життя свого супутника життя. Овен чекає від Діви повної віддачі, духовної єдності, але одержує замість «головний біль» і список обов’язків, розписаних до дрібниць.

Шлюб Овна і Діви може стати щасливим, якщо Діва не буде намагатися переробляти характер Овна. Діви, як правило, всіма силами намагаються змінити в своєму партнері ставлення до життя, прищепити практичність побуті. Це неухильно призводить до руйнування стосунків. Будучи товаришами по службі, Овен і Діва часто лаються, кожен день працювати пліч-о-пліч цим двом знакам зодіаку нестерпно.

Відносини Діва, Телець

Діва, Телець мають багато спільного, ця схожість може стати чудовим фундаментом для міцних відносин. Діва по природі аналітик, однак, Телець вміє розпалити в ній пристрасть, тому люди, народжені під цими знаками зодіаку, знайдуть у ліжку гармонію і розуміння.

Діва, Телець дуже практичні, вони вміють грамотно вести домашнє господарство, на цьому грунті проблем виникнути не повинно. У разі укладення шлюбу між Дівою і Тельцем, цей союз чекає фінансове благополуччя, обидва партнери володіють мистецтвом грамотно витрачати заощадження, не марнуючи їх направо і наліво.

Відносини Діва і Близнюки

Діва і Близнюки – інтелектуали, але цього об’єднуючого чинника мало для того, щоб створити надійну основу для серйозних стосунків. Імпульсивність Близнюків кілька вибиває з колії Діву, яка звикла ретельно обдумувати всі свої вчинки, в той же час, постійна аналітика Діви робить її в очах Близнюків досить нудною і нецікавою.

Діва потребує, щоб її партнер постійно перебував поруч і належав тільки їй, Близнюків не влаштовує такий підхід, вони вважають себе народженими, щоб блищати, і не можуть витратити життя близькість з одним партнером.

Відносини Діва, Рак

Діва, Рак — прекрасний спокійний союз, який цілком може перерости в шлюб. За темпераментом і сприйняття дійсності знаки дуже схожі, вони люблять затишок, спокій, прагнуть до сімейного життя, здатні оцінити любов і відданість один одного.

Відносини чуттєві і глибокі, оскільки кожен з партнерів романтичний, сентиментальний, вміє обдаровувати ласкою і ніжністю. Секс між партнерами не можна назвати бурею емоцій, але відсутність експресії компенсується чуттєвістю. Рак і Діва дають один одного відчуття захищеності, перебуваючи поруч, розкриваються, показуючи оточуючим свої найкращі якості.

Відносини Діва, Лев

Лев для Діви ніколи не стане ідеальним партнером, він не здатний задовольнити її потребу в надійному захисті і гармонії. Лев претендує на те, щоб Діва стала його власністю, але тендітна і вразлива Діва, ніколи не підкориться, ніж буде постійно викликати обурення «царя звірів».

Лева образить відсутність захоплень та палкості в його бік з боку Діви, він не посоромиться за це грубо вколоти партнерку. Діва не розуміє і не приймає марнотратства Лева, вважаючи таке ставлення до грошей, марнотратством і прагненням пустити пил в очі оточуючим. Роман Діви і Лева недовговічний і безперспективний.

Відносини Діва, Діва

Дві Діви – майже ідеальний союз, інтелектуальні і тонкі істоти швидко знайдуть теми для розмов. Чуттєвість, такт і сентиментальність зроблять відносини романтичними і красивими. Разом з тим, дві Діви легко впораються з веденням домашнього господарства і розподілу сімейного бюджету.

згодом пара може прийти до того, що секс у відносинах стане не головним, духовної близькості буде вистачати, щоб зберегти шлюб. Можливе тривале відсутність сексу свідчить не про охолодження партнерів один до одного, а про перехід новий рівень спілкування.

Відносини Діва, Терези

Діва цілком може захопитися Вагами, але відносини, навряд чи, будуть міцними і стабільними. Діва не схильна імпульсивно проявляти свої емоції, Терезам, які люблять компліменти, це не подобається, вони можуть розцінити таку поведінку, як повна відсутність інтересу і серйозно образитися на партнера.

Діва обов’язково постарається виправити Ваги, які час від часу дивляться на інших представників протилежної статі, але це їй не вдасться, оскільки Терези не люблять, коли на них тиснуть. Відносини можуть закінчитися розривом.

Відносини Діва, Скорпіон

Діва, Скорпіон – надійний і міцний союз. Скорпіон урізноманітнює сексуальне життя Діви, спонукатиме її на експерименти, що, безумовно, поліпшить відносини між партнерами.

Скорпіон – великий ревнивець, але, враховуючи той факт, що Діва не дає підстави для ревнощів і рідко змінює партнера, такі претензії Скорпіона будуть викликати у Діви невдоволення, а приємні емоції. Раціональність і аналітичний склад розуму Діви чудово доповнюють уяву і творчі здібності Скорпіона. Часто оточуючі, дивлячись на тандем Діви та Скорпіона, називають пару ідеальною.

Відносини Діва, Стрілець

Відносини між Дівою і Стрільцем рідко закінчуються щасливим шлюбом, ця пара являє собою симбіоз двох антиподів, які постійно намагаються змінити один одного. Працьовита Діва не може зрозуміти нерозсудливості Стрільця, вона не сприймає його легковажності і безпричинного веселощів, воліючи витрачати час на більш корисні справи, ніж відвідування розважальних закладів.

Стрілець прагне до розкоші, завжди з радістю приймає запрошення прийти в гості або відвідати новий ресторан. У сексі справи не дуже благополучні, Стрілець вважає Діву ханжею і не відчуває задоволення від близькості, шукаючи різноманітності в сексі з іншими партнерками.

Відносини Діва і Козеріг

Діва і Козеріг – дуже гармонійна пара, їх зближує пошук серйозних, стабільних відносин, з яких могло б народитися велике і світле почуття. Обидва знака досить віддані і вірні, не шукають пригод на стороні і пишаються тим, що належать лише один одному.

У Діви і Козерога сильно розвинена інтуїція, вони завжди відчувають, чого прагне партнер, і намагаються виконати бажання. Зазвичай в сексі роль лідера бере на себе Козеріг, скромну Діву це цілком влаштовує.

Відносини Діва, Водолій

Діва, Водолій, навряд чи коли-небудь можуть бути разом, їх характери і світогляду абсолютно різні, що призводить до казусів і нерозуміння. Водолій постійно бродить по просторах власних фантазій, практичну Діву це порядком дратує.

Дві різних істоти займаються чим завгодно, тільки не налагодженням відносин, вони не намагаються зрозуміти один одного і зблизитися, вважаючи, що це непосильна задача, яка не принесе нічого хорошого. Діви і Водолії рідко бувають навіть друзями.

Відносини Діва і Риби

Союз Діви і Риби не можна назвати ідеальним, більше того, він часто закінчується розривом, причиною якого стають різні вимоги до відносин. Риба сприймає любов, як сніжний ком, який накочує і повністю поглинає, Діва відноситься до почуття більш спокійно і розважливо, для неї відносини – це, насамперед, захищеність, надійність і впевненість в тому, що завтра твій партнер буде поруч. Розчарування Діви в сентиментальних і укритті Рибах приходить досить швидко, так що розвитку відносин не виходить.

Представники обох знаків мають діаметрально протилежні риси. У той час як, мрійливі Риби без всякого опору пливуть за течією, Діви намагаються це протягом упорядкувати і приручити. Для Риб – все у світі нерозривно пов’язане і переплетене, Діва живе в чіткій реальності, в якій все розкладено по поличках і класифіковано.

Саме така пара може збалансувати любов і дружбу, заступницьке ставлення і рівноправне партнерство. Духовні ідеали у цьому союзі не йдуть у відрив від буденності. Кожен партнер буде щиро радий за успіхи іншого, але при цьому вони зможуть м’яко і ненав’язливо «виховувати» і направляти один одного. При цьому обидва знака проявляють себе з найкращих сторін сімейного життя. Риби реалізують свою дружелюбність і душевність, Діви повною мірою показують свою доброту і працьовитість.


Залишити відгук