Скорпіон у Відносинах

Скорпіон один з найбільш емоційних і імпульсивних знаків, він висловлює свої почуття завжди на повну потужність. Якщо Скорпіони у відносинах не послідовні, то це тільки тому, що така їхня сутність. У почуттях кожного представника цього знака намішано дуже багато протиріч, якщо ревнощі до божевілля, любов, що межує з ненавистю і взагалі прості стосунки це не для них. Відносини цього знака більше схожі на лабіринт, ніж на рівну дорогу.

Чоловік-Скорпіон у відносинах справжній демон злий. Цей представник сильної статі цього знаку володіють дуже потужною сексуальною енергетикою, погляд такого чоловіка не може витримати жодна жінка, без трепету в серце. Якщо він захоче домогтися уваги і розташування певної жінки, ніщо його не зупинить. Скорпіон інтуїтивно знає підхід до будь-якій жінці, знає, чим саме можна зачепити кожну представницю прекрасної статі, але запальний і непостійний характер, не дає цьому хлопцеві надовго знайти щастя тільки з однією дамою.

Його постійно манить заборонений плід, ніж недоступніше жінка, тим більше вона бажана для Скорпіона. Чоловіки цього знака можуть бути грубі, розпущені і непередбачувані, але зустрічаються і зовсім протилежні представники того ж знака, які благородні, галантні і вірні. Зовні Скорпіон завжди спокійний, він не любить демонструвати всім навколо свої справжні емоції. Абсолютно не терпить провокації та маніпуляції від протилежної статі, у відносинах завжди виступає главою і ніколи не прийме другорядну роль.

Так як постійні бурхливі з’ясування стосунків будуть невід’ємною частиною сімейного життя Скорпіона, то можливо і рукоприкладство з його боку. Коли цей чоловік у гніві він готовий метати грім і блискавку, тому найрозумніше рішення це не провокувати подальше загострення пристрастей, а перечекати бурю. Після виплеску емоцій Скорпіон готовий вислухати всі доводи в більш спокійній і мирній обстановці.

Якщо відносини зі Скорпіоном закінчилися образою останнього, то потрібно дуже серйозно остерігатися мстивості даного знака. Він не прощає образ, не терпить бути в дурнях і ніколи не залишить ні один удар без відповіді, яких би сил йому це не коштувало.

Жінка-Скорпіон у відносинах виступає тільки в ролі фатальної жінки. Ця дама завжди доб’ється саме того чоловіка, якого вона хоче. Сімейний стан наміченої жертви ніколи не зупинить цю бестію, вона здатна розбити чужу сім’ю навіть якщо не відчуває до чоловіка глибоких почуттів, для неї це крок самоствердження. Сила сексуальної енергії цієї жінки настільки висока, що зачарувати і підкорити, вона здатна лише одним поглядом. Навіть якщо дама Скорпіон лише симпатизує чоловікові, спортивний інтерес завоювати його серце вже починає працювати проти її обранця.

Вона ніколи не відмовиться від наміру спокусити чоловіка лише для того, щоб в черговий раз переконатися в своєму магнетизмі і чарівності. Ця жінка завжди сама вибирає свого чоловіка, не терпить підпорядкування чужій волі, якщо в сімейному союзі жінка-Скорпіон вимагає постійності і вірності своєї половини, то і сама готова дати чоловікові, не мало.

Вибравши свого чоловіка, жінка-Скорпіон здатна перетворити його життя на казку, вона може бути чудовою господинею, чарівною дружиною, уважною і турботливою матір’ю, завжди бажаною і постійно різної коханкою. Але тільки в ці відносини закрадеться хоч тінь підозри на зраду, смерч ревнощів не лишить і каменя на камені від колишньої міцної і дружної сім’ї. Все завалиться в одну мить і повернення вже не буде.

Як налагодити стосунки з Скорпіоном, якщо зовсім не зрозуміло що відбувається в його внутрішньому світі: — постійно проявляти свій характер, Скорпіон не любить м’яких і лагідних;- відносин потрібно віддаватися цілком і повністю;- ніколи не сумніватися в його відданості;- не давати приводів для ревнощів;-постійно виявляти свою пристрасть по відношенню до Скорпіона.

Не дивлячись на всю складність і суперечливість Скорпіона, це цілком сімейні люди, які здатні збудувати міцні взаємини, де головними цінностями виступлять довіру, любов і взаємоповага. Все залежить тільки від бажання самого Скорпіона.

Відносини Скорпіон і Овен

У відносин Скорпіона і Овна немає перспективи, первісне сильний потяг з часом переростає в клубок непорозуміння. Основна проблема полягає в тому, що Скорпіон прагнути управляти Овном, але і партнер не відстає, проявляючи сильний характер і намагаючись панувати над Скорпіоном. Егоїсти по натурі, партнери і не думають поступатися один одному, активно претендуючи на лідерство у відносинах. Овен фліртує з представниками протилежної статі, його поведінка викликає гнів власника-Скорпіона, не бажає ні з ким ділити кохану людину.

Загадковий Скорпіон полонить простодушного Овна з першого погляду, але й сам потрапляє під чари безпосереднього і прямолінійного баранчика. Подібний альянс припаде до смаку тим, хто любить все пікантне і «гостреньке».

Вогняна натура Овна надає відносинам стрімкість і рухливість, а таємничого Скорпіона – глибину. В залежності від рівня духовного розвитку партнерів, цей союз стане для них або одкровенням і постійним стимулом до вдосконалення, або випробуванням, яке призведе до душевних травм.

Відносини Скорпіон і Телець

Скорпіон і Телець навряд чи стануть чудовою парою, вони не здатні поступатися заради спільної мети. Телець з радістю задовольняє потреби Скорпіона в сексі, але на цьому його підпорядкування закінчується, в повсякденному житті починаються явні проблеми і конфлікти. Обидва знака зодіаку ревниві і не бажають розуміти і приймати аргументи другої половинки. І Скорпіон, Телець власники, здавалося б, на цьому грунті може заснувати міцний союз, однак, симбіоз можливий лише в тому випадку, якщо обидва партнери навчаться чути один одного і поступатися.

Тельці твердо стоять на ногах, вони не вміють фальшивити, лукавити. Люди, народжені під цим знаком, прямолінійні, розумні, сповнені терпіння. Вони відповідальні, вміють стійко переносити життєві труднощі. Скорпіони проникливі, потайливі, емоційні, але свої почуття завжди тримають при собі. Для оточуючих у них завжди є «маска» спокою. Що діється в душі у Скорпіона знає тільки він сам.

Союз Тільця і Скорпіона в більшості випадків вдалий. Скорпіон вміє заробляти, Телець з розумом витрачає зароблене, не дає шикувати своєму партнеру даремно. Телець таємно захоплюється проникливістю Скорпіона. А Скорпіон мріє стати хоч трохи схожим на свою другу половинку: навчитися бути терплячим, дарувати тепло і розуміти гумор. На людях ці двоє потайливі, з новими знайомими зав’язують розмову неохоче. У навколишніх може скластися враження, що в парі розлад, але це не так. Просто Скорпіон і Телець не люблять виставляти почуття напоказ.

Відносини Скорпіон і Близнюки

Скорпіон і Близнюки можуть весело провести час, однак тривалі відносини у них, навряд чи виникнуть. Близнюки занадто легковажні і непостійні, що, безумовно, не може сподобатися вимогливому і вимогливому Скорпіону.

В ліжку пару чекає маса приємних відкриттів, але в повсякденному житті сподіватися на стабільність не варто. Скорпіон буде вимагати від Близнюків підпорядкування, але вітряний партнер не подумають підкорятися, він просто не буде більше шукати зустрічей з колишнім партнером.

Відносини Скорпіон і Рак

Скорпіон і Рак схожі за ступенем емоційності, обидва шукають надійних і стабільних відносин, тому між ними цілком можливий якісний і тривалий союз. Рак пасивний і шукає лідера, за яким можна було б слідувати без оглядки, Скорпіон тільки й чекає, як захопити владу і почати керувати.

В сексі більш активний і пристрасний Скорпіон швидко знайде спосіб розпалити вогонь в пасивному Раку. Що загрожує парі Скорпіон – Рак, так це ревнощі, партнерам краще не провокувати один одного. Взаємні образи у цій парі можуть стати справжнім випробуванням!

Відносини Скорпіон і Лев

Скорпіон і Лев могли б стати чудовою парою, якщо б відносини складалися виключно з інтимного життя, тут у пари немає проблем, швидше навпаки, все ідеально, пристрасні натури буквально зводять з розуму один одного і отримують максимум задоволення.

Конфлікти виникають через небажання Скорпіона миритися з марнотратством Лева, його пихою і прагненням до лідерства у відносинах. Крім того, Леви не терплять ревнощів, а Скорпіони, як відомо, вельми не проти влаштувати сцену з-за чергової красуні в оточенні партнера. На жаль, відносини між Скорпіоном і Левом недовговічні.

Відносини Скорпіон і Діва

Незважаючи на відмінність темпераментів, Скорпіон і Діва можуть стати чудовою парою, так як між ними багато спільного. Обидва партнера на перше місце ставлять сім’ю, дбають про її матеріальне благополуччя, інтелектуальні і мають схожі інтереси, обговорення яких зближує і дозволяє відчувати розуміння партнера.

Кожному знаку притаманне прагнення до глибоких почуттів і стабільності у відносинах. Скорпіон готовий пробачити Діві деяку скутість в сексі за її численні переваги.

Відносини Скорпіон і Ваги

Скорпіон і Ваги занадто різні натури, щоб будувати сімейні стосунки. Скорпіон шукає любов, стабільність, відданість і вірність, для Ваг ці поняття не існують, вони легковажні і не люблять обтяжувати себе міцними узами.

Скорпіон цілком може викликати інтерес у Терезів, але тільки з тієї позиції, що він є неординарною людиною і чудово розбавить компанію Ваг. Скорпіон важко переносить непостійність партнера, так що відносини з Вагами краще не починати, щоб потім не було надто боляче.

Відносини Скорпіон і Скорпіон

Двом Скорпіонам складно існувати разом, їх характери настільки сильні, а натури вимогливі, що Скорпіони з’їдять один одного до того, як вийде досягти взаєморозуміння. Кожен з партнерів в цій парі егоїстичний, вимогливий і ревнивий, в будинку будуть постійні скандали, змінюються багатоденним мовчанням через моторошних образ.

Якщо обидва Скорпіона поринуть у депресивний стан, навряд чи їм вдасться самостійно з нього вибратися. Коли хтось в парі почне поступатися, друга половина затисне зашморг і відносин прийде кінець.

Відносини Скорпіон і Стрілець

Союз Скорпіона і Стрільця приречений, головна причина відсутності можливості сприятливого розвитку відносин у різному сприйнятті навколишнього світу. Скорпіон шукає в любовному зв’язку стабільності, проте такий варіант не влаштовує Стрільця, для якого свобода набагато важливіше, ніж гармонійні стосунки зі Скорпіоном.

Чоловік, народжений під знаком Скорпіона, ніколи не зможе панувати над мандрівником-Стрільцем і утримати його у своїх щупальцях, при першій можливості партнер втече, залишивши про себе не дуже теплі спогади.

Відносини Скорпіон і Козеріг

Скорпіон і Козеріг складуть непоганий тандем. Люди, народжені під цими знаками зодіаку, можуть гармонійно існувати у відносинах, доповнюючи один одного. Зосереджений Козеріг стає більш товариським з веселим Скорпіоном, між партнерами існує взаєморозуміння.

Ревнощі Скорпіона лестить вірного і відданого Козерогові, робить його більш впевненим у собі, дозволяє переконатися в почуттях партнера. Шлюб Скорпіона і Козерога може бути дуже щасливим.

Відносини Скорпіон і Водолій

Скорпіон – володар, Водолій – мандрівник, звідси всі складнощі у відносинах. Скорпіон прагнути підпорядкувати почуття і вчинки Водолія своїм інтересам, зробити так, щоб партнер завжди знаходився поруч і виконував всі побажання. З Водолієм точно такий номер не пройде, люди, що народилися під цим знаком зодіаку, не сприймають чітких рамок і золотої клітки, вони черпають сили, завдяки свободі. Водолії можуть піти на поступки, але тільки в тому випадку, якщо побачать, що до них теж проявили поблажливість.

Водоліям варто подолати свою неупередженість і холодність і чітко дати зрозуміти Скорпіону, що той – самий головний і важливий людина в житті Водолія і Водолія, вирушаючи у «вільний політ», не зробить нічого, що принесе Скорпіону біль. Скорпіонам ж рекомендовано задуматися, як залучити вільну натуру Водолія і залучати його далі по життю. Розум і характерна хитрість тут кращі помічники.

Проте жити спокійно і щасливо, без скандалів з боку Скорпіона і претензій в обмеженні свободи з боку Водолія, не вийде. Парі потрібно буде працювати над собою щогодини. Так що сумісність у двох складних знаків аж ніяк не нульова. Головне – вирішувати проблеми рука об руку і не кидати все при першій невдачі.

Відносини Скорпіон і Риби

Скорпіон і Риба – прекрасна пара, вони здатні по-справжньому пізнати любов у стосунках. Риби – чутливі, вони володіють багатою фантазією і творчими здібностями, які імпонують Скорпіонам і розпалити пристрасть. Інтимне життя Скорпіонів і Риб може бути вельми насичена, їй притаманні глибина, гострота почуттів, пристрасть і романтика. Шукає підтримки Риба, знайде в Скорпіоні вірного помічника і захисника, а Скорпіон отримає в особі партнера людини, який не втомиться обсипати його компліментами, буде зберігати вірність і відданість.

Риби і Скорпіон легко знаходять спільні інтереси і друзів, у них немає істотної різниці в життєвих поглядах. При цьому вони з задоволенням допомагають один одному в кар’єрному зростанні. Романтичність Риб врівноважується прагматичністю Скорпіона, якому, втім, також не чужа деяка сентиментальність. Хоча велика відповідальність за матеріальне і душевне благополуччя родини в даному випадку лягає на плечі Скорпіона, тому що він більш логічний і материалистичен.

Якщо роман Риб і Скорпіона зайшов так далеко, що вони вирішили узаконити свої відносини, то їм слід трохи стримати емоції і пустити в своє життя більше логіки і здорового глузду, інакше пара ризикує емоційно «вигоріти». При цьому, парі краще поменше звертати увагу на побутові проблеми – це благотворно позначиться на їх любові.


Залишити відгук