День Народження 9 Листопада: Знак Зодіаку — Скорпіон

Скорпіони, що народилися в цей день, — мрійники, захоплені всім дивним, таємничим, невідомим, непізнаним. Найтонша інтуїція — наріжний камінь вашого існування. Ви настільки чутливі до невидимим вібрацій навколишнього світу, що легко сприймаєте те, чого інші навіть не помічають. Однак ні чутливість, ні вроджена натхненність не зупинять вас від рішучих дій, якщо ви вважаєте їх необхідними.

Народжені 9 листопада рано чи пізно мають зіткнутися з емоційною нестійкістю. Злети і падіння можна вирівняти за рахунок збалансованої дієти і активних фізичних вправ, безсумнівну користь принесуть також заняття йогою і медитацією. Що стосується їжі, то може виникнути необхідність знизити споживання їжі янь (особливо м’ясних продуктів) і перейти на переважно вегетаріанську дієту. Активні види діяльності, пов’язані з досягненням конкретних цілей (гімнастика, альпінізм, серфінг тощо), припадуть народженим 9 листопада за смаком. Важливим є добрий сон, але його не варто використовувати в якості бігу від реальності.

Люди, що народилися 9 листопада, стикаються з сильною спокусою присвятити себе сиюминутности, всіляких земних насолод, зайнятися невпинним пошуком емпіричних висот. Вони часто повністю знаходяться у владі задоволення, якому віддаються в даний момент, і тому недостатньо усвідомлюють, які темні сили можуть діяти за їх спиною. Для тих, хто народився в цей день, найважливіша і потенційно благодатна завдання — сміливо подивитися собі в очі, а також навчитися спрямовувати свої незвичайні таланти і б’є через край енергію в конструктивне і творче русло. Спокуса, як таке, проходить червоною ниткою через життя тих, хто народився 9 листопада, висуваючи перед ними такі важкорозв’язні дилеми, як співвідношення виховання і зрілого досвіду, суспільної та особистої моралі та інші.

Знак Зодіаку 9 Листопада — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до водяним знакам, які характеризуються наступними якостями: обережність, незалежність, вміння зрозуміти слабкі точки противника, старанність, відданість, відповідальність.

Планета Управитель: Плутон. Її «дари» Скорпіону — зв’язок з глибинними психічними трансформаціями та процесами: психоаналіз, глибинні зміни особистості, екстрасенсорний дар, смерть і відродження. Плутон сприятливий для психотерапевтів. Планета у вигнанні – Венера. Відповідальна за впевненості в доброму ставленні до них оточуючих, в їхній щирості, а також підозрілість.

Народжуються 9 листопада чи не найбільш мрійливі з Скорпіонів. Вони більшу частину життя здатні провести в мареннях наяву. Але це абсолютно не заважає Скорпіонам бути успішними у професійній діяльності. Все, що їм необхідно для розвитку і кар’єрного зростання, – сильна керівна рука. Представники знаку є неординарними особистостями. У них чимало переваг. Скорпіони віддані, вірні, цінують дружбу. Їх складно зрозуміти, практично неможливо передбачити їх вчинки. При цьому на Скорпіона можна покластися в будь-якій ситуації.

Зазвичай у народжених у цей день добре розвинені етичні інстинкти, тому коли вони грішать, то прекрасно усвідомлюють це. Тим не менш деякі з тих, хто народився в цей день, можуть зайти настільки далеко, що здатні отримувати задоволення, інтелектуальний і фізичний, тільки в небезпечних, темних і прямо протизаконних справах. Дуже сильним позитивним моментом у житті цих складних людей є радість відкриття. Часто їх активні досліди дають їм можливість зробити важливий висновок про себе і про життя в цілому. Ті з них, хто з роками розвинув схильність до філософії, здатні перебувати в стані споглядання і роздуми, в якому вони можуть сповна оцінити свої дії і прийняти розумне рішення. Однак, навіть будучи навченим життєвим досвідом, народжені в цей день рідко замислюються в запалі бою про те, куди вони прагнуть. Для них більш властиво робити це після битви, переважно в спокійній обстановці.

Народжені 9 листопада живуть «на межі», і тому їм важливо вміти захищати себе. Крім того, цим людям бажано навчитися відчувати повагу до оточуючих і намагатися уникати корисливих мотивів у взаєминах з ними. Будучи досить чутливими до відмов, народжені в цей день також ризикують замкнутися в собі, опинитися один на один зі своїми сумнівами і страхами, а в крайньому випадку — оселитися в світі темних фантазій. Більш високорозвинені особистості, народжені 9 листопада, використовують свої глибинні відносини з темною стороною для пізнання життя і Всесвіту, а також, що важливо, вміють ділитися цими знаннями з іншими. Подібно Орфею, що піднімається з підземного світу, народжені 9 листопада ніколи не повинні озиратися назад, але постійно рухатися вперед і вгору, до світла. Найсерйозніша небезпека для них — зупинитися на місці (особливо у фізичному і матеріальному плані), і з цієї причини вони повинні ставити перед собою більш високі моральні та етичні цілі.

Чоловік Скорпіон — народився 9 Листопада

Чоловіки, які відзначають день народження 9 листопада — володіють наступними якостями: такий кавалер — відважний, веселий, глибокий, сміливий. Чоловіки-Скорпіони легко підкорюють жінок своєю харизмою і чарівністю. Скорпіони люблять робити широкі жести – вони не скупляться на подарунки і сюрпризи, стосунки з ними – справжня буря пристрастей і переживань. Чоловіки-Скорпіони не терплять заперечень і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати свого будь-якою ціною. Часом ця цілеспрямованість межує з одержимістю.

Жінка Скорпіон — народилася 9 Листопада

Жінки, що з’явилися на світ 9 листопада, володіють наступними властивостями: така дама — чуттєва, таємнича, безжальна, тремтлива, інтенсивна, складна. Жінкам-Скорпіонам нудно перебувати в рівних стабільних відносинах, їм постійно потрібні нові емоції та переживання, тому якщо партнер не дає їй цих емоцій, вона влаштовує сцени або шукає новий об’єкт любові. У відносинах жінка-Скорпіон чекає преклоніння і беззаперечного виконання всіх його бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, вона постійно в русі, легко вливається в нові компанії і може підтримати будь-яку розмову.

День Народження 9 Листопада

Всі, хто з’явився на світ у цей день, відносяться до зодіакальному знаку — Скорпіон. Що представляє з себе особистість Скорпіонів? Ті, хто народилися 9 листопада знак зодіаку Скорпіон, сильно схильні до земних радощів і спокусам і рідко замислюються про майбутнє. Повністю присвятивши себе яким-небудь розваги, вони позбавляються можливості об’єктивно оцінити атмосферу, що панує довкола них, і вчасно вжити необхідних заходів. Якщо люди, що з’явилися на світ 9 листопада знак зодіаку Скорпіон, зможуть зупинитися на секунду і віддати собі звіт в тому, що відбувається, нагальна потреба у зміні способу їх життя стане для них очевидною. Здатність направити наявну у них енергію на розкриття власних талантів та їх практичне застосування в різних сферах життя призведе до істотних змін в їх долі.

Перешкодою до позитивного способу життя періодично будуть виступати наявні варіанти вибору, які стоять перед ними. І навіть знаючи правильну відповідь на виниклу ситуацію, іноді, народжені 9 листопада знак зодіаку Скорпіон, не зможуть утриматися від прийняття завідомо неправдивого рішення. Занадто далеко пішовши по невірному шляху, вони можуть пройти точку неповернення, і хитка межа між позитивними сторонами життя і її виворотом остаточно перестане ними відчуватися. Застосовуючи свої геніальні здібності в протиправних діях, вони піддають перевірці свої інтелектуальні й фізичні сили, випробовуючи на міцність силу свого духу, що можливо лише щодо небезпечних і порочних справ.

Проте радість від здійснення позитивних відкриттів у звичайній, розмірено поточного життя, не зовсім чужа, народженим 9 листопада знак зодіаку Скорпіон. З постійно зростаючими знаннями в різних сферах життя їм не складає труднощів проаналізувати її і прийти до певних висновків. Накопичений ними досвід може зробити з них філософів, з висоти своїх прожитих років безпристрасно дивлячись на суєтні проблеми, що виникають перед ближніми. Однак, вони не можуть цілком усвідомити конкретні цілі у своєму житті, які смутно маячать попереду, прагнути до чогось сталого і чітко визначеному не властиво їх сутності.

Перебування у постійній напрузі своїх розумових і духовних сил, розвиває їх здатність приймати удари долі з мінімальним збитком для себе. Людям, народженим 9 листопада знак зодіаку Скорпіон, не вистачає поваги до оточуючих. Занадто багато знаючи про негативному боці життя, вони з легкістю розкривають справжню суть мотивів співрозмовників, що заважає їм поставитися до цього нейтрально. Народженим 9 листопада знак зодіаку Скорпіон, важко відокремити свої розважливі інтереси в спілкуванні з людьми, звичка шукати у всьому прихований сенс перешкоджає їх адекватного сприйняття оточуючих.Також абсолютне невміння об’єктивно сприймати негативні відповіді на їх запити далі відводить їх у свій власний світ. Абстрактні страхи і сумніви, що терзали їх душу, можуть зробити їх існування безглуздим і призвести до повного занурення в себе.

Для особистостей з більш розвиненим інтелектом дослідження в темній стороні життя лише стимулюють їх сприйняття навколишнього світу у повному спектрі існуючих варіантів. Свої пізнання люди, народжені 9 листопада знак зодіаку Скорпіон, можуть направляти на розвиток позитивних аспектів соціальної сфери, облагороджувальних пристрій сучасного суспільства. Поява перед ними більш високих цілей приведе до розкриття в них нових граней особистості, і поліпшення матеріальної складової їх життя.

Любов і Сумісність

Ваша палка, турботлива природа може породити у оточуючих помилкова думка, що ви — мішень для безпринципного партнера. Вони не розуміють, що унікальна здатність Скорпіона за милю розпізнавати брехню або нечесну гру завжди виручить його в подібній ситуації.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

Народилися 9 листопада люди дуже люблять мріяти. Вони все життя прагнуть до досконалості, особистісному, професійному. Але, на відміну від інших представників свого знака, орієнтуються не на цілі, а на мрії. Це дуже часто перешкоджає отриманню конкретних результатів. Чудові ідеї народилися 9 листопада не знаходять практичної реалізації. Ситуація змінюється, якщо у народженого 9 листопада людини з’являється серйозна підтримка в особі супутника життя, одного або вчителя (наставника). Для людей, що з’явилися на світ у цей день, характерні доброзичливість, чуйність. А ось комунікабельними їх не назвеш. Народилися 9 листопада часто занурені у свої думки.

Скорпіони, які народилися 9 листопада, рідко орієнтуються на запаморочливу кар’єру. Їм набагато комфортніше тихо займатися улюбленою справою, за яке непогано платять. Скорпіони ефективно працюють як самостійно, так і в колективі. Їх складно назвати кращими командними гравцями, але свої завдання представники знаку виконують в рамках вимог керівництва.

Здоров’я і Хвороби

Слабким місцем народилися 9 листопада є емоційна сфера. Багато представників знаку схильні до прояву нестабільності. З віком проблема лише поглиблюється. Нестабільність емоційної сфери призводить до розладів певного роду. У народжених 9 листопада можуть виникати фобії, нав’язливі стани. Впоратися з ними без допомоги фахівців дуже складно. Фізичне здоров’я представників знаку нарікань не викликає. Зберегти його на довгі роки допоможуть режим, дієта і відмова від стимуляторів. Не варто забувати і про спортивну навантаженні.

Доля і Удача

В цей день народжуються сильні, вольові, рішучі люди. Вони замкнуті і зазвичай з людьми сходиться важко. Друзів у них практично немає. Вони своєю замкнутістю і похмурістю відштовхують від себе. Їм необхідно бути більш доброзичливими і відкритими. І тоді вони зможуть знайти друзів, тому що люди зрозуміють, що вони прекрасні друзі, які допоможуть, підтримають і не зрадять. Природне завзятість, гострий розум і сильна воля до перемоги допомагають їм досягати в житті високого положення і фінансового благополуччя.

Поради Скорпіонам, Народженим 9 Листопада

Скорпіона дуже складно обійтися без спорту. Але неправильний вибір виду діяльності загрожує фізичними і психологічними проблемами. Рекомендовані спортивні напрями, що сприяють зміцненню бойового духу, стабілізації емоційного стану. Необхідно усвідомлювати наслідки власних вчинків. Вміння вижити важливо в цьому житті, але не платите за нього надто високу ціну. Розвивайте духовну сторону вашої особистості.


Залишити відгук