Стрілець у Відносинах

Як веде себе стрілець у відносинах? Даний астрологічний прогноз буде цікавий всім, хто хоче дізнатися про те, яким буде Стрілець у відносинах. Буде розказано про все те, до чого варто приготуватися в парі з представниками даного знаку зодіаку. Які його особливості?

Треба зауважити, що в звичайному житті Стрілець — відв’язний мало хвилює його майбутнє і взагалі що-небудь. Стрільці дуже пізно дорослішають. У їх випадку фізичне дозрівання відбувається швидше, ніж духовне. І до того часу, коли їхні ровесники вже починають робити якісь кроки до самостійності, Стрільці все ще витають у хмарах. Але як ведуть себе вони у відносинах?

Дивно, але саме справжня любов може до невпізнанності змінити людей цього знаку зодіаку. Якщо ж почуття поверхневі або їх зовсім немає, то інфантильність і легковажність Стрільця будуть прогресувати з божевільною швидкістю. Але все ж, як правило, Стрільці закохуються сильно і надовго. Та й вони добре розбираються в цих тонких матеріях.

Наприклад, чоловік-Стрілець у відносинах на початковому етапі їх доглядає дуже красиво і по-лицарськи. Правда, трапляється таке, що дами зовсім неохоче вірять його словам. Можливо, що вони мають рацію, оскільки Стрілець нерідко буває тим ще сладострастником. Він дійсно дуже любить жінок, ласий на красу і молодість. В цьому і полягає його основний мінус. Тому поруч з ним повинна знаходитися жінка мудра і сильна. Така, яка зможе вчасно спустити його з небес на землю, але зробити це дуже м’яко і без наслідків.

Цікаво дізнатися про те, з якими знаками сумісні Стрільці? Так, їм добре підходить Овен. Лев хоч і є представником спорідненої стихії, але зі Стрільцем у них можливі розбіжності щодо лідерства в парі. Також Стрільцеві потрібно звернути увагу на представників стихії Повітря.

Що стосується того, як проявляє себе жінка-Стрілець у відносинах, то вона являє собою особу більш стриману і спокійну. Вона більшою мірою прагне до серйозних стосунків, ніж до якимось одноразовим зв’язків. Спочатку вона буває дуже неприступна і горда, тому почати знайомство з нею може далеко не кожен. Однак потім вона розкривається і дозволяє дізнатися себе краще.

Дівчина-Стрілець у відносинах однозначно прагне до лідерської позици. Вона хоче такого чоловіка, яким можна буде управляти. І якщо це не вийде здійснити безпосередньо, то вона всіма силами буде намагатися знайти обхідні шляхи для безупинного маніпулювання.

певною мірою жінка-Стрілець підступна. В першу чергу вона завжди буде слідувати своїм інтересам, а вже потім, можливо, подумає про когось, окрім себе. До речі, це сильно шкодить їй і в житті, і в сфері любовних відносин. Тому вона повинна ретельно працювати над собою, вчасно «вимикати» свій егоїзм і бажання панувати. Особливо потрібно постаратися щодо останнього. Вона може настільки сильно зломити чоловіка поруч із собою, що і самій стане гидко від того, якої він став м’який і податливий. Дівчина-Стрілець швидко втратить до нього інтерес.

Стрільцеві категорично не рекомендується зв’язуватися з представниками водної стихії. До цих знаків відноситься Рак, Риби і Скорпіон. Вода і вогонь не можуть існувати поруч, так і ці знаки будуть всіляко пригнічувати один одного, що негативно позначиться на самооцінці обох.

Будувати стосунки — справа нелегка. А зі Стрільцями так і зовсім дуже складне. Тому самі Стрільці повинні прийти до тієї думки, що витримати їх досить складно. Якщо вони усвідомлюють це і почнуть виправлятися, то їх щастя в особистому житті.

Відносини Стрілець і Овен

Союз Стрільця і Овна – полум’яний і щасливий союз. У такій парі завжди вирує життя, емоції та радість. Овен і Стрілець практично з першого погляду можуть відчути взаємну симпатію, яка зберігається протягом багатьох років, а, може, переросте в любов.

В такому тандемі роль вчителя виконує Стрілець, якого досить легко слухається волелюбний і непідвладний Овен. У цій парі панує взаємне тяжіння, а в разі сварок або незгоди Стрілець часто робить перший крок до примирення.

Атмосфера відносин Овна і Стрільця завжди таїть в собі святкові нотки, але побутові проблеми і турботи легко можуть зруйнувати гармонію щастя. Овен і Стрілець можуть завести легку інтрижку за спиною у своєї половинки, але зроблять це вони дуже завуальовано і красиво, щоб не засмутити партнера. Обидва знака – нетерплячі і категоричні натури, тому сварки в такому союзі, безсумнівно, присутні.

Відносини Стрілець і Телець

Відносини між Тельцем і Стрільцем – досить дружній союз стихії Вогонь і стихії Земля. У такому тандемі партнери цілком можуть уживатися один з одним, безмежно люблячи другу половинку. Але, на жаль, часто відбувається так, що Телець і Стрілець існують і живуть в абсолютно різних світах, не помічаючи один одного. Тельцем керують стійкість і передбачуваність життя, а Стрілець цінує свободу і не вірить у серйозні стосунки.

Телець і Стрілець – володарі схожих темпераментів. Якщо партнери готові миритися з невеликими недоліками своєї половинки, то сімейний союз цієї пари буде надійним і щасливим. Відмінності в характерах «переконають» Тільця рухатися активніше і швидше, а Стрільця навчать робити висновки, озираючись назад. У такій парі дуже важливу роль відіграє вміння оцінювати ситуацію з різних сторін. З комбінації істин невиправного оптиміста і песиміста народиться істина. Але народжена вона буде в суперечці, до цього повинні бути готові обидва партнера.

Якщо стріла Купідона не пронизала серця Тільця і Стрільця, то зневірятися їм не варто. З’єднавшись, стихія Земля і стихія Вогонь зможуть по цеглинці вибудувати міцну дружбу, яка буде тривати довгі роки. Телець і Стрілець – успішні особистості, їм може позаздрити будь-завзятий гравець казино. Об’єднавши свої зусилля, партнери легко можуть зірвати куш в лотерею.

Відносини Стрілець і Близнюки

Стрілець і Близнюки дуже схожі, вони отримають у відносинах феєрверк позитиву, але тривати радісні зустрічі будуть недовго. Стрілець у відносинах досить відвертий з партнером, в той час, як Близнюки перетворюють їх в азартну гру, де завжди виходять переможцями.

Близнюки скоро знайдуть заміну відвертого і кілька владному Стрільцеві і вирушать підкорювати нові горизонти. Близькі стосунки між Стрільцем і Близнюком обіцяє яскраві відчуття, але зазвичай швидко згасають.

Відносини Стрілець і Рак

Союз Стрільця і Раку не буде щасливим, оскільки ці люди живуть різними почуттями і бажаннями. Для Раку важливо, щоб партнер захищав його і створював відчуття стабільності, він інтуїтивне створення, якому потрібне тепло і ласка.

Стрілець — інтелектуальний реаліст і прагматик, він ніколи не зможе зрозуміти романтичні пориви Раку і відповісти на них взаємністю. Часті перепади в настрої Раку будуть приводити Стрільця в сказ, в нападах агресії він може сильно поранити чутливого Раку.

Відносини Стрілець і Лев

Відносини між Стрільцем і Левом сповнені позитиву, обидва знака люблять свободу і не будуть ні в чому обмежувати один одного, ревнощі тут досить рідкісний гість.

Палка і пристрасна пара ніколи не буде нудьгувати, їх чекає феєрверк яскравих відчуттів. Стрілець і Лев люблять подорожувати, прекрасно себе почувають у багатолюдних компаніях, де можна блиснути інтелектом і харизмою.

Відносини Стрілець і Діва

Стрілець і Діва – два полярних істоти, котрим ніколи не відчути радість від приємних взаємин. Стрілець вважає Діву холодної та байдужої і не прагнути знайти підхід, щоб допомогти їй розкритися і показатися у всій красі.

Діва не любить непостійного Стрільця, в житті якого завжди панує хаос. Діва шукає сталості і надійності, Стрілець не може без свободи, йому нудно з партнером, з’являється бажання відправитися на пошуки гострих відчуттів. Стрілець і діва не дуже гарне рішення для створення сім’ї.

Відносини Стрілець і Терези

Незважаючи на деякі відмінності в характерах і інтересах Стрільця і Ваг, цей союз може закінчитися щасливим шлюбом. Ваги настільки привабливі і харизматичні, що здатні захопити Стрільця і навіть зробити з нього однолюба, хоча, уявити це досить складно.

Невимушеність і артистичність Ваг підкорює Стрільця, змушує постійно поспішати на зустріч з партнером, а не на гучні банкети та гулянки, як це було до того, як у житті Стрільця з’явилися Ваги. У сексі панує повна гармонія і ідилія. Заради розумних і розважливих Ваг Стрілець цілком може відмовитися від вічних мандрів і навчитися отримувати задоволення, проводячи час у колі сім’ї.

Відносини Стрілець і Скорпіон

Стрілець і Скорпіон – неспокійний і вельми небезпечний союз, який може закінчитися плачевно, оскільки ревнощі і накопичений гнів Скорпіона здатний вирватися назовні і принести Стрільцеві чимало неприємностей.

Стрілець не в змозі зрозуміти чуттєвих поривів Скорпіона, якщо пристрасть він ще може якось пояснити і приборкати, то глибину внутрішнього світу Скорпіона ніколи не спіткає. У ліжку все досить благополучно, але в повсякденному житті Скорпіон нищить вільного Стрільця ревнощами, намагаючись обмежити його свободу. Як правило, партнери бурхливо розлучаються.

Відносини Стрілець Стрілець

Пара Стрільців приречена на легке і позитивне існування, цим людям нічого свариться, адже коло їх інтересів збігається, обидва прагнуть до свободи у відносинах, веселі і позитивні.

Проте досконале знання один одного іноді викликає неоднозначні бажання, наприклад, шукати в партнері недоліки. Успіх супроводжує Стрільцям лише під час нетривалих зустрічей, в сімейному житті їх можуть чекати неприємні сюрпризи.

Відносини Стрілець, Козеріг

В цій парі серйозні тривалі стосунки неможливі. Серйозно ставиться до життя, у всіх її проявах, Козеріг не в змозі зрозуміти і прийняти легковажне ставлення до кохання Стрільця. Обидва прагнуть до високих досягнень, однак Козеріг просто домагається поставленої мети, а Стрілець хоче більшого.

Прямота і безпосередність Стрільця дратують сентиментального Козерога. Козеріг незалежний, обережний у фінансових справах і дещо замкнутий, Стрілець товариський і заповзятливий. Козеріг стежить за своєю зовнішністю, Стрілець подібні дрібниці читає другорядними. Невдалий союз.

Відносини Стрілець і Водолій

Новатор Водолій і любитель експериментувати Стрілець швидко сходяться на ґрунті спільності інтересів. Представники цих знаків — натури волелюбні. Кожен з них поважає незалежність партнера, тож Стрілець і Водолій не стануть пов’язувати один одного умовностями. Обидва ідеалісти, люблять життя і будують плани на майбутнє. У спальні обидва проявляють фантазію, взаємно дивуючи один одного. Відносини, що почалися з симпатії, в перспективі можуть перерости в тривалий союз.

Стрільці просто не здатні жити без веселощів, вони – справжні оптимісти. Відмітна риса Стрільців – це скептицизм. Так що бійтеся цих хитрунів, тому що вони легко поєднують в собі різні протилежні якості. Символом сонячного знака є Кентавр, чоловік-кінь. Саме тому Стрільці ніколи не можуть бути щасливі або засмучені на всі 100%. Все в їх житті розділене на дві половини: наполовину зосереджено, наполовину щасливі, наполовину закохані. Водолії, на щастя, не живуть під впливом такого подвійного знака. Типовий Водолій більш індивідуальний, він не терпить лицемірства.

Пара Стрілець-Водолій – це саме неординарне поєднання непередбачуваності, несподіваності Урану і впевненості Юпітера. У таких відносинах половинки повинні прагнути зберігати спокій і зібраність в будь-яких ситуаціях. Їм не варто піддаватися волі емоцій, роздмухуючи полум’я Стрільця вітром Водолія. А ось сварки між Стрільцем і Водолієм повною мірою можна назвати повномасштабною війною.

Відносини Стрілець і Риби

Люди, народжені під цими знаками, «належать» до діаметрально протилежних стихій води і вогню. Цим зумовлені такі сильні відмінності між ними. Вони легко і ефективно зможуть співпрацювати в діловій сфері, але в родині обом доведеться несолодко, незважаючи навіть на сильну прихильність.

Рибам важко буде ужитися з такими якостями Стрільця як товариськість, надмірна відкритість і непереможний оптимізм. Безкомпромісна і, часом необдумана, прямолінійність представника вогняного знаку також принесуть їм чимало неприємних хвилин. Риби ж, швидше за все, сприймуть спалах роздратування як прояв бездушності і черствості.

З іншого боку, Риби постійно щось недоговорюють. Таким способом вони захищають себе і близьких від зайвих емоцій і переживань. Ця звичка буде дратувати Стрільця. Для його відкритого, прямодушного і чесного характеру будь-які недомовки рівносильні обману. Непростим випробуванням для Стрільця виявляться безпричинні і нелогічні зміни настрою риб.


Залишити відгук