Риби у Відносинах

Риби у відносинах по-своєму унікальні. Це свого роду довічні діти, з якими буває і дуже легко, і одночасно дуже складно. Як розібратися в їхньому характері? Як краще зрозуміти їх? Підібрати ключик до серця Риби можна за допомогою спеціального астрологічного прогнозу. Риби являють собою людей дуже мрійливих, добрих і милосердних. Іноді може створюватися таке враження, що вони живуть у якомусь своєму вигаданому світі, де життя тече розмірено і неквапливо.

Любов у житті людей цього астрологічного знака означає дуже багато. Можна навіть сказати, без почуттів жити вони не можуть. Риби — це дуже емоційний знак. Всі їх настрою завжди вихлюпуються назовні. Вони не можуть стримувати і накопичувати їх всередині, як це, наприклад, робить Рак. Тому партнер у відносинах у Риб повинен бути досить спокійним, стриманим і в міру емоційним, щоб не піддаватися на постійні виклики з боку Риби. Їм протипоказано будувати відносини з таким же джерелом пристрастей.

Що стосується сімейних цінностей, то до них Риби відносяться дуже трепетно. Але тут є одна особливість. Як правило, Риби вибудовують свої відносини з батьківської моделі. Тому дуже важливо знати з якої родини походить представник цього знака. Особливо це стосується чоловіків. Хлопці-Риби у відносинах набагато частіше копіюють приклад батьків, ніж дівчата цього ж сузір’я.

Дуже добре Риби ставляться до дітей. У більшості з них є велике бажання обзавестися значним потомством. А жінки-Риби і зовсім від природи наділені колосальним материнським інстинктом, що абсолютно несвідомо змушує їх дбати про всіх.

Риби зможуть знайти спільну мову з двома іншими представниками водної стихії. До них відноситься Рак і Скорпіон. Вони будуть чудово розуміти один одного, але от згадана вище емоційність обох може стати серйозною перешкодою на шляху до щастя. Без компромісів не обійтися. Що ще можна дізнатися про те, як Риби ведуть себе у відносинах? Наприклад, вони будуть досить сильно контролювати свого партнера.

Особливо цим стане грішити дівчина-Риби у відносинах зі своїм чоловіком. Справа зовсім не в тому, що вона не довіряє своїй другій половинці. По-перше, їй так спокійніше. Вона дуже піклується про своїх близьких, хоче, щоб все йшло за планом і було так, як треба.

По-друге, дівчина-Риби таким чином просто показує, що з нею жарти погані. Вона дійсно дуже мудра, прозорлива і тямущий. Єдине, що їй варто довести — так це те, що її партнер гідний довіри. Це трохи розслабить Рибу і допоможе їй жити легше.

У свою чергу Риби-чоловіки у стосунках теж не безгрішні. Іноді вони стають маленькими хлопчиками: незрілими, легковажними і інфантильними. Їм хочеться на час скинути всі кайдани різних обов’язків, зобов’язань і покладеного на них довіри. Від подібної поведінки потрібно неодмінно позбавлятися. Інакше може статися така ситуація, коли виявиться «болісно боляче за безцільно прожиті роки».

Він повинен зрозуміти, що така поведінка властива юнакові до певного віку. Життя не стоїть на місці, все змінюється, а тому має змінюватися, дорослішати і він. У цей момент «ломки» було б добре, щоб поруч з ним була сильна і мудра жінка.

Риба — це третій знак Водної стихії. А тому найбільше їм підходять люди, народжені під управлінням стихії Землі. Серед них Тілець, Діва, Козеріг. Адже не дарма ж вода живить землю і робить її родючою. Головне не переборщити з «поливом», щоб сили Риб не закінчилися, на землі не почали рости бур’яни.

У цілому, можна сказати, що Риби — це дуже хороший, досвідчений і душевний партнер для відносин. Комусь вони можуть здатися, наче не з цього часу. Можливо, в цьому і є їх основний плюс! Варто ще пошукати таких щирих і по-дитячому наївних людей.

Відносини Риби і Овен

Союз Овна і Риб настільки складний, конфліктний і несприятливий, що іноді незрозуміло, як ці люди можуть взагалі бути разом. У Овнів і Риб величезна кількість відмінностей – починаючи від темпераментів і закінчуючи життєвими цілями. Така пара може існувати тривалий час лише в тому випадку, якщо у партнерів є якісь зобов’язання. Також представники двох знаків можуть добре співіснувати, якщо їх союз підкріплений релігійними мотивами. Доходить до фанатизму прямолінійність Овна і схильність Риб до містики і таємниць в такому випадку будуть гарною підмогою.

На початку відносин Барана, який звик скрізь йти напролом, здається, що Риби дуже покірні, і він зможе без праці керувати ними. Поступово вогненний знак починає ставитися до свого партнера з водної стихії, як до безпорадного створення, яке не здатне про себе подбати. Він надмірно опікає свою другу половину, сам же дратуючись на неї.

Відносини Риби і Телець

Союз людей народжених під знаками Тельця і Риб досить сприятливий. Їх любов може бути неймовірно міцною і довгою, якщо партнери трохи попрацюють над вирішенням окремих протиріч. В цілому відносини між Рибами і Тельцем дуже гармонійні. Обидва цих знака вміють жити почуттями, тому часто їм легко зрозуміти один одного без пояснень. Єдина різниця в тому, що Риби та Тельці по-різному оцінюють події і, відповідно, по-різному реагують на них.

Тельцю легко з поступливими і практичними Рибами, обидва цих знаку люблять красу, спокій і не люблять нікуди поспішати. При цьому приземлений, практичний Телець здатний ненав’язливо захищати Риб від надмірних переживань і не дозволяти їм робити необдумані вчинки, викликані сильними емоційними поривами.

Риби здатні дати Теляті захоплення, якого так потребує цей знак зодіаку. Телець відчуває, що його оцінюють по достоїнству. І з іншого боку, Телець також насолоджується товариством Риб, готовий нескінченно осягати їх багатий внутрішній світ. При цьому визначеність і конкретність Тільця дають емоційну опору Рибам, яким складно бути в чомусь впевненими.

Відносини Риби і Близнюки

У відносинах між людьми, народженими під знаками Риб і Близнюків, є свої переваги, але в той же час достатньо протиріч. Імпульсивні, легковажні, вітряні Близнюки полонять уяву чутливих і емоційних людей, народжених в кінці лютого і початку березня. Риби люблять спілкуватися з Близнюками, але часто їм не вистачає сентиментальності, романтики і душевності, до якої прагматичні і логічні Близнюки не схильні, а часто і зовсім не здатні.

Статистика стверджує, що сім’ї з Риб і Близнюків виходять неміцними і довго не існують. Є багато причин, за якими, такій парі складно налагодити гармонійні стосунки. Найбільш сильне відмінність криється в темпераментах цих двох знаків зодіаку. У той час як Риби живуть глибокими почуттями, легковажні Близнюки спираються на факти, розум і реальність.

У той же час Близнюкам подобається схильність Риб довіряти інтуїції, пара з задоволенням може обговорити майбутні події з різних точок зору, їм легко знайти тему для розмови. Але Близнюки, на відміну від Риб, не здатні вичікувати, терпіти і топтатися на місці. І ця їх метушливість відштовхує флегматичную «риб’ячу» натуру.

Відносини Риби і Рак

Представник обох знаків володіють якістю, необхідним для міцного союзу – вони вміють домовлятися і йти на поступки. Завдяки цим рисам характеру співдружність Раку і Риб може тривати вічно. Навіть якщо з якоїсь причини пара розпадається, колишні чоловік і дружина залишаються добрими друзями і продовжують підтримувати один одного.

Обидва знака вміють тонко відчувати, тому Рак і Риби розуміють один одного з півслова. При цьому Рак більш практичний і приземлений, а Риби мрійливі. Разом вони гармонійно доповнюють одне одного, правда кожному доводиться йти на певні поступки. Але при цьому, самопожертву одного з партнерів завжди з лишком окупається любов’ю і повагою іншого.

Тим не менш, часто в шлюбі Раку і Риб буває надлишок почуттів і пристрастей. Обидва знака можуть бути безкомпромісними, чинити нелогічно, коли справа стосується емоцій. В силу емоційної рухливості обох подружжя, життя цієї пари іноді нагадує театральну постановку з бурхливою пристрастю, ревнощами, грюканням дверима і інтригами. Насправді, придивившись ближче, можна зрозуміти, що таке положення речей цілком влаштовує обох партнерів. Їм не буває нудно.

Відносини Риби і Лев

Між Рибами і Левом безліч відмінностей, які проявляються у темпераменті, і в характері, і в поглядах на життя. Щоб створити гармонійний і щасливий шлюб, людям, які представляють дві діаметрально протилежні стихії, доведеться чимало попрацювати.

Риби живуть всередині себе. Для них важливий внутрішній ріст і внутрішня свобода. Леви ж більше довіряють зовнішнім проявам. Для Лева важливі досягнення, які можна виразити зовнішніми атрибутами. До того ж Леви невтомні ідеалісти, вони постійно прагнуть перекроїти світ навколо себе, щоб все навколо відповідало збудованим в їх свідомості ідеалам.

При цьому в парі Риби-Лев також є певні переваги. Активні, самовпевнені Леви вносять у відносини пристрасть і силу, в той час як Риби знаходять компроміси і не дозволяють напруженням емоцій зруйнувати відносини.

Відносини Риби і Діва

Представники обох знаків мають діаметрально протилежні риси. У той час як, мрійливі Риби без всякого опору пливуть за течією, Діви намагаються це протягом упорядкувати і приручити. Для Риб – все у світі нерозривно пов’язане і переплетене, Діва живе в чіткій реальності, в якій все розкладено по поличках і класифіковано.

Кожен з партнерів в цьому союзі буде чітко бачити недоліки іншого і не усвідомлювати його достоїнств. І якими б різними не були Діва, Риби, вони неймовірно близькі по духу. Їх співдружність, як інь і янь – практичність не може існувати без романтизму, а здатність зосередитися буде не повною без здатності відмовлятися від світу.

Коли Діва і Риби вступають у відносини, обидва партнери отримують могутній поштовх до внутрішнього розвитку, кожен бачить в іншому те, чого не дістає самому. При всій різниці сприйняття життя, Діва, Риби розуміють її однаково. Сприйнятливі Риби приносять у відносини душевну рівновагу, Діви – логіку і практичність.

Відносини Риби і Ваги

Надто суперечливий союз для щасливого подружнього життя. Представники Ваг і Риб живуть у різних вимірах. Неможливо навіть зрозуміти, що може утримувати разом цих людей, вони постійно мучать один одного і глибоко нещасливі разом.

Як правило, при першому знайомстві Риби і Ваги знаходять один одного багато спільного: м’якість характеру, чарівність, вміння розуміти почуття інших людей. З часом, партнери починають розуміти, що їм не судилося спертися на «сильне плече і перекласти відповідальність. Вони постійно чекають один від одного рішучості, але ні в того, ні в іншого знака її немає.

Ваги і Риби по натурі пристосуванці. Не один, не інший не схильний виявляти ініціативу і змінювати щось навколо себе. При цьому, у тих випадках, коли Ваги швидше підуть від відповідальності, Риби, ймовірно, підуть на самопожертву заради згоди. У той же час Терези ніколи не відступлять перед тим, щоб прийняти жертву.

Відносини Риби і Скорпіон

Союз Риби і Скорпіона може бути дуже вдалим. Скорпіон любить наказувати, Риба – підкорятися, крім того, у партнерів буде прекрасний секс, адже пристрасні Скорпіони здатні захопити Рибу, в інтимному житті переважної стане емоційне забарвлення і чуттєвість, які так необхідні і Рибам, і Скорпіонам. Риб не буде бентежити ревнощі партнера, оскільки вона буде розцінена, як чергове визнання в любові і викличе відчуття затребуваності, необхідний Рибам.

Дуже незвичайний союз, в якому зв’язок партнерів схожа на містичний збіг. Між Рибами і Скорпіоном існує надприродне тяжіння, яке має всі шанси перерости у взаємну глибоку емоційну прихильність. При цьому в такому шлюбі партнери не «тягнуть» один з одного енергію, а обмінюються нею, взаємно заповнюючи потреби.

На перший погляд здається, що Риби і Скорпіон – дуже різні. Люди, народжені пізньої осені, темпераментні, рішучі, діяльні. У той час як, Риби вразливі, спокійні і безтурботні. Але ці якості обох партнерів – це не протиріччя, а гармонійні доповнення.

Відносини Риби і Стрілець

Риба і Стрілець можуть бути прекрасними партнерами в сексі, але далі їх відносини не зайдуть, принаймні, не зможуть вийти на більш якісний рівень. Проблема в тому, що Риби пасивні, вони багато думають, фантазують, але не приступають до дій, що дратує активного Стрільця, який постійно знаходиться в русі. Стрілець вічно зайнятий, він не може багато часу приділяти партнеру, якщо б у цей час Риба теж захопилася яким-небудь заняттям, проблеми можна було б уникнути, але вона пасивна і сумує, накручуючи себе і змушуючи повірити, що партнер її не любить і ігнорує. Стрілець авантюрист, він рідко буває вдома, вважаючи за краще подорожувати.

Люди, народжені під цими знаками, «належать» до діаметрально протилежних стихій води і вогню. Цим зумовлені такі сильні відмінності між ними. Вони легко і ефективно зможуть співпрацювати в діловій сфері, але в родині обом доведеться несолодко, незважаючи навіть на сильну сексуальну прихильність.

Риби завжди будуть моральною опорою для Стрільця у всіх його починаннях. Правда, не варто очікувати від них активних дій. Стрільці не люблять вирішувати побутові питання і з задоволенням перекладуть відповідальність за них на плечі Риб.

Відносини Риби і Козеріг

Риба і Козеріг – прекрасний тандем, вони швидко захоплюються один одним, інтерес цілком може перерости в щось більше. В Козерозі Риба знаходить прекрасного захисника, здатного захистити її від побутових труднощів, зупинити сумніви і переживання.

Риба привносить в життя Козерога трохи романтики і чуттєвості, яких так не вистачає прямолінійним і практичному партнеру. Риби не скупляться на похвалу, що дуже подобається Козерогам. У сексі партнери чудово доповнюють один одного. Риби з Козерогами відчувають себе під надійним захистом. Коли Козероги спілкуються з Рибами, то деколи відчувають, немов у них грунт втікає з-під ніг. Відчуття для них незвичне, але приємне.

Почуття і думки Риб і Козерогів багато в чому збігаються. Завдяки цьому підтримувати стосунки їм легко, це не вимагає зусиль. Причому цей факт стосується і ділових, дружніх і любовних відносин. Навіть, якщо Риби і Козеріг в чомусь не згодні один з одним, їм легко знайти компроміс і піти на взаємні поступки. Вони діють настільки злагоджено, що яку б мету не поставила перед собою ця пара, вона обов’язково буде досягнута.

Відносини Риби і Водолій

І Риби і Водолії люблять розгадувати всілякі загадки, але кожен з них діє по-своєму. В той час як Водолій прагне потрапити в саму гущу подій і отримати незвіданий досвід на власній шкурі, Риби будуть стояти осторонь і намагатися класифікувати свої спостереження. Розмова з Водолієм часто схожий на допит з пристрастю, в той час як Риби частіше про все здогадуються інтуїтивно і враховують не стільки слова, скільки непрямі ознаки. Водолії також глибоко відчувають природу речей, але їх неспокійна натура не дозволяє їм виносити мовчазні судження.

Часто Рибам отруює життя «синдром хорошого хлопчика», вони стараються для кожного бути хорошими, в той час як Водолій наділений абсолютним імунітетом до думки оточуючих. Увагу Риб до дрібниць і їх схильність до глибоких переживань може дратувати Водоліїв, ті будуть сприймати чутливість Риб, як постійне бажання роздути з мухи слона.

Завдяки своїм відмінностям представники цих знаків нагадують дві сторони однієї медалі. Наприклад, Риби люблять музику, мистецтво і все прекрасне. Не чужа така любов і Водоліям, але їх пристрасті можуть виявитися більш маргінальними. Риби швидше віддадуть перевагу класичну музику, а Водолії будуть без розуму від симфонічного металу.

Дратуються Риби і Водолії приблизно за однаковим приводів, але своє роздратування проявляються по-різному. Риби, як правило, висловлюють свої зауваження і відразу замовкають, особливо якщо не знаходять відгуку у опонента. Для Водоліїв конфлікт – це привід продемонструвати свій дар красномовства в повній мірі. При цьому разражаясь гнівними тирадами, Водолій очікує, що гроза згасне так само швидко, як і почалася, однак вони не враховують, що Риби довго мовчки зберігають образи всередині себе і ніколи не прощають, якщо їх про це не просили.

Відносини Риби і Риби

Хоча партнери не зможуть похвалитися вагомим соціальним статусом або матеріальним становищем, так і вдома у них буде панувати вічний хаос, їхній шлюб буде сповнений радістю, емоціями і безмежними фантазіями. Риби вміють приймати, прощати і розуміти і ці їх якості послужать добру службу в сімейному житті. Вони легко зможуть домовитися, піти на взаємні поступки і не помітять дрібних образ. Життєві неприємності пара перенесе досить стійко, а якщо тягар негараздів стане непосильним, подружжя знайдуть спосіб втекти і сховатися від усіх проблем.

З-за того, що Риби за природою м’які та спокійні їм часто не вистачає мотиву до дій. При цьому їх надмірна чутливість може виявитися як позитивною так і негативною стороною. Партнери-Риби можуть присвятити своє спільне життя мистецтву, науці або будь-яким творчим проектам, і в той же час в спробах сховатися від жорстокої реальності обидва вони можуть вдатися до наркотиків і алкоголю. Тому Рибам слід уникати негативного прояву Нептуна, впливу якого вони схильні.

Їм доведеться відучуватися марити наяву і навчитися жити в реальності. Риби легко знайомляться один з одним і дуже швидко і природно знаходять спільну мову. Швидше за все представники цих знаків зустрінуться на пляжі, в бібліотеці або на кафедрі університету.


Залишити відгук