Ваги у Відносинах

Ті, хто народився під знаком зодіаку терези повинні знати, що це сьомий знак у весняному рівноденні. Покровителем його є планета, яка називається Венера. А вірші життєва стихія у терезів — повітря (як і у близнюків).

Жінки-терези в отношенияхочень розбірливі. Все тому, що їм подобається все гарне. Їм подобається все прекрасне. Під час знайомства з чоловіком вони звертають увагу буквально на все. Для них важливо як він виглядає, яка в нього манера поведінки, професія і так далі. Віддає перевагу тим чоловікам, які не тільки красиві зовні, але і одягаються за модою і елегантно. Не любить, коли чоловік одягнений у спортивний одяг.

Пані, які народилися під знаком терези, намагаються вибрати для себе партнера, який буде діамантом на її руці. Але, не дивлячись на це, вона досить самокритична. Дуже любить стежити за собою не тільки заради того, що б сподобається чоловікові, але і для самої себе.

Жінки-терези у відносинах, завжди намагаються сподобатися чоловікові. І в неї це виходить. Адже вона володіє прекрасним чарівністю. Все було б добре, але є один момент, який не особливо подобається чоловікам, які знаходяться у відносинах з жінкою вагами. Адже вони непостійні. Дами, які народилися під цим знаком зодіаку, дуже люблять спокушати чоловіча стать.

На жаль, для них неважливо гарний чоловік, якого вона намагається спокусити, чи ні. Вона дуже любить бути в центрі уваги, і з цього, якщо не буде поруч красивого чоловіка, вона переключиться на людину зі звичайною зовнішністю. Однак після того, як вона досягне своєї мети їй завойований об’єкт стає не цікавий.

Не слід плутати знак терези з однойменною сузір’ям. Це абсолютно різні поняття. Сузір’ям терезів називаються зірки, які перебувають на небі. В ньому налічується вісімдесят три яскраві зірки, які можна побачити неозброєним поглядом. Сексуальне життя жінок ваг насичена драматизмом. Їй дуже подобається бачити, що чоловік насолоджується її тілом. До речі, ця ж риса властива і жінкам, які народилися під знаком зодіаку близнюки.

В інтимних стосунках жінка терези не любить поспішати. Але чоловік, з яким створить союз, буде дуже задоволений, так як вона дуже вправна в ліжку, і любить не тільки отримувати насолоду, але і давати його в повній мірі.

Чоловік-терези у відносинах — це повна протилежність жінок, які народилися під цим знаком. Вони однолюби, практично ніколи не зраджують. В основному у шлюбі вони є вірними дружинами. Також, вони дуже віддані своїй коханій і ніколи її не зрадять. В основному вони домосіди. Дуже часто живуть зі своєю половинкою до кінця життя і навіть якщо бувають негаразди та сварки, не розлучаються.

Чоловіки, народжені під знаком терези, ведуть ледачий образ життя. Їм важко зрушити з місця і щось зробити. Але якщо друга половинка попросить, то без проблем зробить практично все, що вона хоче. Не кожну жінку він може до себе підпустити. Ваги чоловіки дуже чуттєві натури, з цього, віддають перевагу делікатним, ласкавим дамам. Вітає і те, що жінка боязко, але прямолінійна. Не переносить брехні у відносинах.

Що ж стосується сексуального життя чоловіків ваг, то вони дуже ласкаві і ніжні партнери. Люблять дарувати партнерці задоволення. Не дивлячись на те, що вони чуттєві особи не люблять, коли у жінки притаманне таке якість.

Найбільше ваги чоловіки люблять, коли їхні жінки хвалять (втім, як і весь чоловічий підлогу). Для них це як бальзам на душу. Завдяки самоствердження вони зміцнюють своє чоловіче «я»! З цього тим дамам, які у стосунки з чоловіком під цим знаком слід взяти на замітку цю інформацію.

Відносини Терези та Овен

Найчастіше союз Ваг і Овна закінчується розривом, дуже по-різному до навколишнього світу належать представники цих знаків зодіаку, не збігаються і методи налагодження особистих стосунків. Ваги – врівноважені і спокійні, вони не намагаються завоювати світ, в той час, як імпульсивний і вічно шукає пригод Овен, готовий підкорювати горизонти. Овен вважає, що Ваги занадто далекі від реальності, живуть у світі мрій і фантазій, Ваги, в свою чергу, сприймають Овна, як нетактовну, грубе і владне створення, яке вимагає беззастережного підпорядкування.

Ваги розумні, пунктуальні, стримані, чемні і завжди дипломатичні. Люди, народжені під цим знаком, з оптимізмом дивляться в майбутнє. Ваги вміють залагоджувати конфлікти, в суперечці діють тонко, охолоджуючи розумними доводами запал співрозмовника. Овни відрізняється імпульсивністю, амбітністю і неприборканим характером. Обидва знака зодіаку легко сходяться і вживаються, доповнюючи один одного. Терези та Овен часто сперечаються, але до масштабних сварок справа не доходить. Лідером в парі є Овен.

Обидва знака зодіаку честолюбні, прагнуть до фінансової незалежності. Перебуваючи у шлюбі, кожен з партнерів прагне стати головним добувачем. Союз Овна і Ваг, як правило, міцний і надійний. Ці двоє можуть просто дружити, або бути ідеальними коханцями, діловими партнерами. У будь-якому випадку вони цікаві один одному і обопільне тяжіння триває довго.

Відносини Ваги і Телець

Незважаючи на те, що Вагами і Тельцем управляє Венера, союз цих знаків навряд чи можна назвати гармонійним. Тяга до мистецтва, мабуть, єдина сфера, де інтереси Тільця і Ваг можуть стикатися, в іншому вони повні протилежності. Телець — ревнивий домосід, Ваги – вітряні створення, яким потрібно суспільство і захоплені погляди. Відрізняється і ставлення до грошей: Ваги – легко ставляться до фінансів і готові витрачати їх на себе без жалю, Телець – кілька скупий, воліє облаштовувати будинок. Комфорту приходить кінець, коли відносини партнерів стають напруженими.

Поки астрологи б’ються над нерозв’язними проблемами несумісності Тільця і Ваг, зодіакальна парочка відчуває себе чудово. Діаметрально протилежні принципи світогляду, як це не дивно, не служать причиною великої кількості розлучень представників двох знаків.

Що ж змушує зодіакальний союз Тільця і Ваг розпастися? Безумовно, ставлення кожного до проблем. Телець звик розділяти проблеми на масштабні та дрібні. А ось для Ваг цього поділу немає, і тому Телець може впасти в ступор, проявити нерозуміння в делікатному питанні, скажімо, вибору дизайну ручки вхідних дверей. Іноді причиною конфліктів служить катастрофічний песимізм Тельців.

Відносини Ваги і Близнюки

Ваги і Близнюки – прекрасна пара, вони люблять веселі пригоди і живуть сьогоднішнім днем, воліючи не замислитися над тим, що завтра перед можуть виникнути проблеми. Чудово, коли партнери займаються однією справою, цей факт об’єднає їх і зробить нерозлучними.

Відносини практично ніколи не псує ревнощі і суперництво, свято і взаєморозуміння для Терезів і Близнюків важливіше власних амбіцій. Представники цих знаків зодіаку не надто практичні, перш ніж зробити що-небудь, вони будуть довго збиратися і готуватися. Жінки Терези – прекрасні матері, чоловіка Близнюки обов’язково оцінять це по достоїнству.

Відносини Ваги і Рак

Навряд чи, відношення Ваг і Раків будуть мати гарний результат, вони, якщо і закінчаться весіллям, то незабаром можна чекати серйозних сімейних конфліктів. Терези не можуть зрозуміти ранимого Раку, який постійно чогось вимагає, вони не терплять рамок, тому сприймає претензії Раку про нестачу уваги, як порожні причіпки.

Терезам потрібно блищати, вони легко витрачають гроші на ресторани і наряди, Раки не в змозі цього зрозуміти, адже для них на першому місці партнер і сімейне вогнище, конфлікти виникають кожного разу, коли потрібно йти на світський захід або в гості. У ліжку Ваги і Раки відчувають себе задоволено, але глибини чуттєвості тут немає.

Відносини Ваги і Лев

Ваги і Лев – прекрасна пара, яку чекає благополуччя. У людей, народжених під цими знаками зодіаку, багато спільного, вони обожнюють шик і блиск, із задоволенням купаються в розкоші, відвідують галасливі вечірки і насолоджуються увагою до їх персон. Розумні і кмітливі Ваги вміло користуються своєю чарівністю і шармом, змушуючи Лева тонути в лестощів і компліментах.

Ваги ніколи не стануть грати на самолюбстві партнера, якщо він їм дійсно доріг, і поступляться в тому випадку, коли Льву захочеться відчути свою перевагу. Шлюб тандему приречений на успіх, Лева можна вважати ідеальним партнером для Ваг, адже він сильний, добрий і готовий дарувати увагу, не ставлячи жорстких рамок.

Відносини Ваги і Діва

Ваги і Діва – різні створення, рідко їх стосунки закінчуються щасливим шлюбом. Ваг дратує скутість і статечність Дів, в той же час Діви знаходять, що Ваги занадто активні і вносять дисгармонію в їх душевний стан.

Діва любить будинок і дітей, віддаючи їх гучним і веселим компаніям, які постійно оточують Ваги. Зазвичай відносини псуються на грунті різних інтересів і темпераментів, навряд чи, союз між Вагами і Дівою буде довговічний.

Відносини Ваги і Терези

Ваги з Вагами – досить кумедна пара, не те, щоб люди, народжені під однаковими знаками зодіаку, не можуть бути щасливими, просто Ваги постійно потребують опори і підтримки, вони непристосовані до життя і далекі від реальності.

В партнері, який володіє тим же легковажністю і легковажністю, Ваги навряд чи знайдуть надійного чоловіка або дружину, які могли б організувати побут і забезпечити сім’ю фінансово. У той же час, Терези люблять проводити час разом, вони здатні дарувати один одному багато позитивних емоцій, сексуальне життя такої пари досить насичена і цікава.

Відносини Ваги і Скорпіон

Ваги та Скорпіон – гримуча суміш, напевно, в такій парі постійно будуть виникати сварки, адже чуттєвий і пристрасний Скорпіон вимагає від партнера якісного сексу і відданості. Терези не віддають першорядне значення сексуальних відносин і глибокому почуттю прихильності, вони люблять легкість і свободу, тому не зможуть довго терпіти претензії і настанови Скорпіонів.

Ще більше не влаштовує Ваги постійна агресія з боку Скорпіона, який не в змозі стримувати, що б’ють через край, емоції. Ваги постараються швидко розірвати стосунки, як тільки відчують, що їх щось не влаштовує.

Відносини Ваги і Стрілець

Стрілець, як і Ваги, досить активний і прагне до нових вражень, такий тандем чекає благополуччя і щастя. Люди, народжені під знаком Терезів і Стрільця, чудово підходять один одному, вони романтичні, тактовні, цінують свободу і незалежність партнера.

Якщо Ваги і Стрілець відчують, що внутрішньої гармонії нічого не загрожує, вони з легкістю погодяться на сімейне життя і будуть щасливі, насолоджуючись прекрасним сексом і інтелектуальною гармонією. Ваги можуть постійно підтримувати інтерес і увагу Стрільця, вигадуючи все нові прийоми і огортаючи відносини в атмосферу спокусливою таємниці.

Відносини Терези й Козеріг

Ваги – фантазери, Козеріг – раціоналіст, цим обумовлена неможливість тривалого існування цих двох знаків поруч. Ваги навряд чи дочекаються від практичного і стриманого Козерога слів захоплення, яких потребують. Сентименталізм Ваг буде дратувати Козерога, а постійні фантазії і відсутність бажання працювати, викличуть обурення.

Козеріг не любить великих компанія, він воліє проводити час у колі близьких друзів, Ваги не згодні з такою позицією партнера, на цьому ґрунті можуть виникати серйозні конфлікти. Між Вагами і Козерогом може виникнути бурхливий роман, але він буде нетривалим.

Відносини Терези і Водолій

Терези і Водолій – прекрасний плідний союз, люди, народжені під цими знаками зодіаку, чудово підходять один одному. Ініціативний і креативний Водолій, який не боїться керувати, чудово доповнює боязкі Ваги. Тандем чекає веселощі і позитив, спільні інтереси об’єднають і зблизять партнерів.

В любові Водолій експериментатор, Ваги це цілком влаштовує, буря емоцій і новаторства в ліжку зміцнять союз. З часом Ваги зрозуміють, що не уявляють своє життя без завзятого і пустотливого Водолія, партнер відповість взаємністю.

Відносини Ваги і Риби

Ніжність і сентиментальність – головні риси Терезів і Риб, вони однаково дивляться на навколишній світ, бачачи його в рожевому кольорі. Незабаром після початку спілкування з Вагами Риби стануть потребувати більш твердій руці, яка здатна підтримати у важку хвилину і надати допомогу. Навряд чи, Терези зможуть підставити плече Рибі, адже вони самі беззахисні і потребують силі партнера. Рибам важливо, щоб кохана людина завжди знаходився поруч, Терези ж не здатні віддаватися відносин без залишку, крім того, вони не люблять домінувати в ліжку, а з Рибами їм доведеться це робити, щоб не викличе великого позитиву.

Надто суперечливий союз для щасливого подружнього життя. Представники Ваг і Риб живуть у різних вимірах. Неможливо навіть зрозуміти, що може утримувати разом цих людей, вони постійно мучать один одного і глибоко нещасливі разом.

Як правило, при першому знайомстві Риби і Ваги знаходять один одного багато спільного: м’якість характеру, чарівність, вміння розуміти почуття інших людей. З часом, партнери починають розуміти, що їм не судилося спертися на «сильне плече і перекласти відповідальність. Вони постійно чекають один від одного рішучості, але ні в того, ні в іншого знака її немає.


Залишити відгук