Лев у Відносинах

Новий знайомий виявився за астрологічним знаком зодіаку Лев? Тоді можна з упевненістю сказати, що з цією людиною не засумуєш. Леви в відносинах можуть бути вкрай цікаві, чарівні і привабливі. Але про все по порядку.

Для початку потрібно сказати, що відносини з Левом — це справжня казка. Але тільки одиниці можуть витримати його сильний характер і не зламатися під натиском царственості. І ще меншу кількість людей можуть сподобатися самому Льву. Тому, якщо випало бути з Левом, то це справжнє щастя.

Як же можна охарактеризувати особистість людини, що народилася під знаком Лева? По-перше, це дуже велична натура. Вони добрі, великодушні і просто смертельно привабливі і привабливі. В Левах приховано стільки сили і пристрасті, що просто дух захоплює. В юному віці Леви можуть бути кілька легковажними і інфантильними. Але, на щастя,вони вчасно дозрівають.

до Речі, жити без любові Лев просто не може. Так чи інакше ці люди шукають справжню любов і серйозні стосунки, навіть якщо поки це до кінця не усвідомили. Вони пристрасно хочуть любити і бути коханими. Також сильно Леви прагнуть до створення сім’ї і народження дітей.

У сімейних відносинах Лев захоче займати лідерську позицію або на крайній випадок партнерську. Ніколи люди цього знака зодіаку не будуть знаходитися в підрядною позиції. Якщо це все ж відбувається, то у такого Лева спостерігаються нетипові риси знака. Натоящий Лев ніколи не відмовиться від свого трону і корони. Цікаво дізнатися якими будуть у відносинах дівчина або хлопець, що народилися під цим сузір’ям? Про це далі.

З ким у Лева складеться найбільш вдала сумісність? Як не дивно, але з родинними знаками Вогню Лев не знайде ніякого порозуміння. Обидва будуть марно прагнути до лідерства.Для чоловіка-Лева хорошу пару складе дівчина-Рак. А для Левиці відмінною партією стане будь-який представник стихії Повітря.

Лев-чоловік у відносинах — це незвичайне поєднання пристрасті, мужествености і сили. З часом він захоплює насктолько, що більшого й не потрібно. Поруч з ним жінка буде відчувати себе щасливою і коханою. Він вміє доглядати і робити сюрпризи. В парі такий чоловік буде претендувати на позицію лідера. Можна точно стверджувати, що в родині, де чоловік народився під знаком Лева буде панувати патріархат.

Поруч з собою Лев хоче бачити справжню королеву. Його супутниця життя повинна вигідно відрізнятися від усіх, а саме мати гарне виховання, приголомшливу зовнішність, а також тонкий розум і вогатый внутрішній світ. Сказати, що чоловік-Лев пред’являє до своєї жінки високі вимоги — це не сказати нічого. Але натомість вона отримає багато. Вона дійсно стане королевою, єдиною і коханою для нього.

Вона повинна не менш сильно любити свого Лева, піклуватися про нього, стежити за його здоров’ям, харчуванням, а також вчасно нагадувати йому, що краще чоловіки в усьому світі не знайти. Ось таким буде Лев у відносинах. Жінка поряд з ним буде спокійна і щаслива.

Що стосується того, як буде вести себе дівчина-Лев у відносинах, то їй потрібно не менше обожнювання і уваги з боку партнера. Ось тільки дати що-небудь натомість вона навряд чи зможе. Це велика егоїстка, яка не здатна любити нікого, крім себе. Єдиний порятунок для неї — це будувати відносинам з яким-небудь своїм затятим шанувальником. Ось він вже точно зможе мужньо терпіти всі її капризи, незадоволення та інше.

Треба зауважити, що люди знака Лев дуже ласі лестощі. Вони дійсно можуть расстаять від компліменту. Тому їм потрібно бути уважними, щоб випадково не попастися на вудку ворожо налаштованої людини. Втім, щирість вони здатні відрізнити.

Так складуться відносини з типовим представником знака зодіаку Лев. Треба ще раз нагадати, що це специфічний астрологічний знак, а тому бути у парі з ним зможе далеко не кожен чоловік. Але зате це буде виняткове щастя!

Відносини Лев і Овен

Представники цих знаків переконані у своїй винятковості і вважають, що Земля крутиться і сонце світить тільки для них. Тим не менш, сходяться представники цих знаків на подив легко. У них спільні інтереси і схожі смаки. Леви і Овни імпульсивні, безпосередні. Ці люди часто бувають об’єднані спільною творчістю, відмінно ладнають в інтимних питаннях. Єдина проблема полягає в бажанні кожної бути центром Всесвіту.

Якщо Лев і Овен навчаться поступатися, цілком можливий хоч і важкий, але яскравий і довговічний союз. Ідеальна пара – благородний Лев і спокійний, врівноважений Овен. Також прийнятний варіант – Лев — королева, Овен – лицар.

Двом яскравим вогняним знакам Овна та Лева буває непросто ужитися разом, хоча взаємне тяжіння вони відчувають з першого погляду і з першого слова. Два лідера, прикуті один до одного інтересом і інтригою, яка неодмінно виникає в цих відносинах, вони не в силах розпрощатися, але і будувати стосунки їм буває нелегко. Тільки взаємні поступки можуть забезпечити парі стабільність.

Відносини Лев і Телець

В парі Лев-Телець панують любов і пристрасть. Іноді відносини пари тримаються виключно на сексуальної сумісності. Прагнення Лева панувати неминуче наштовхується на небажання Тільця коритися і прагнення наполягти на своєму.

Телець практичний, тому марнотратство Лева приводить його в серйозне обурення. Леву потрібно постійно захоплення, Телець відмовляється її виражати, Тельцю необхідні докази відданість, егоїзм Лева не дозволяє її проявляти. Лев більш темпераментні Тільця, в результаті часто виникають конфліктні ситуації у побуті і в ліжку.

Лев завжди прагне заволодіти загальною увагою, Тільця подібна поведінка дратує і змушує ревнувати. Лев шукає пригод, Телець спокою. Тим не менш, не виключено, що шлюб протримається кілька років, до тих пір, поки Телець міцно тримає Лева в будинку, але з часом цей союз себе неминуче вичерпає.

Відносини Лев і Близнюки

Лев і Близнюки сходяться досить швидко. У них багато спільного – обидва люблять спілкування, світське життя, різноманітність і розваги. Активні, незалежні Близнюки здатні оцінити багатство натури і щедрість Лева. Лев більш глибоко сприймає життя, але поверхневі Близнюки йому дуже симпатичні, незважаючи на те, що іноді легковажне ставлення Близнюків до любові викликає ревнощі Лева.

Роман цих знаків буде досить бурхливим, оскільки Близнюки здатні здивувати досвідченого Лева сексуальної винахідливістю. Але труднощів все ж не уникнути. Можливий вдалий союз, але лише в тому випадку, якщо Близнюки утриматися від зрад.

Відносини Лев і Рак

Лев і Рак – пари романтиків, але кожен з них романтичний по-своєму. Льву необхідні яскраві враження, Раку – почуття внутрішнього задоволення. Рак більш серйозно ставиться до життя, цінує спокій і домашній затишок, Лев любить покрасуватися на публіці. Льву імпонує захоплена залежність Раку. В любовних відносинах доповнюють один одного – Лев активний, Рак глибоко чутливий.

Люди цих знаків добре проводять час разом, але в шлюбі з труднощами пристосовуються один до одного. Прагнення Раку одомашнити Лева призводить до розпаду союзу. Якщо Рак проявить терпіння, навчиться розуміти і прощати чоловіка-Лева, спільне життя буде цілком вдалою.

Відносини Лев і Лев

Головна об’єднуюча сила двох Львів – незнищенна пристрасть і яскраві почуття. Романтичні, активні Леви чудово ладнають у всіх питаннях, за винятком лідерства.

Небажання кожного поступитися першістю іншим часто призводить до суперництва. Союз рідкісний, але може бути вдалим у разі, якщо партнери не є типовими представниками свого знака.

Відносини Лев і Діва

Між Левом і Дівою панує повне нерозуміння. Льва залучають розумові здібності Діви, але Діва не може оцінити пристрасну натуру Лева. Діва практична і економна, Лев марнотратник. Консервативна Діва пригнічує душевні пориви Лева. Крім того, Леву необхідно відчувати власну владу, Діва нікому не дозволяє панувати над собою. Лев ласий на лестощі, але ніколи не почує її від Діви.

У спальні невгамовний темперамент Лева наштовхується на скромну стриманість Діви. Союз чужих людей невдалий, з часом партнери відкриють один одного масу недоліків, які просто отруять їм спільне існування. Вдалий варіант шлюбу можливий при наявності загальних творчих інтересів чи нетиповість знаків.

Відносини Лев і Ваги

Знаки ідеально сумісні. Ваги нерішучі, Лев цілеспрямований. Творча натура Лева оптимально поєднується з естетичними потребами Діви. Представники обох знаків не в міру марнотратні, люблять ефектні виходи, прагнуть перевершити один одного.

У спальні править Лев, що в повній мірі влаштовує обох партнерів. Шлюб Льва і Ваг відрізняється постійністю та гармонійними відносинами. З усіх знаків повітря найкращий партнер для Лева саме Ваги.

Відносини Лев і Скорпіон

Лев і Скорпіон далеко не ідеальна пара. Лев сприймає Скорпіона примхливим і дратівливим, Скорпіон вважає Лева самозакоханим і хвалькуватим. Скорпіон ревнивий, Лев не виносить ревнощів. Скорпіон швидко спалахує, Лев досить витривалий. Скорпіон не розділяє бажання Лева бути в центрі уваги і воліє панувати сам.

Такий підхід категорично не влаштовує честолюбного Лева. Союз тримається на шаленій пристрасті, в сексі партнери чарують один одного. Однак жити в постійній напрузі Лев і Скорпіон довго не можуть. З часом пристрасті слабшають, кожен продовжує жити сам по собі.

Відносини Лев і Стрілець

Лева і Стрільця об’єднує вільнодумство, любов до пригод і нових знайомств. Стрілець приваблює Лева оптимізмом, Лев зачаровує Стрільця активністю і життєлюбством. Великодушний і самовпевнений стрілець із задоволенням дозволяє Леву впиватися свідомістю власної винятковості, не упускаючи можливості відпустити партнеру чергову порцію лестощів.

Прагнення Лева до лідерства здатне розвинути в мінливому стрільці дивовижну відданість. Шлюб заснований на взаємоповазі, загальному сприйнятті дійсності і спільної діяльності. Ідеально сумісні темпераменти допомагають партнерам насолоджуватися любов’ю.

Відносини Лев і Козеріг

Відносини Лева і Козерога досить складні. Романтичний, марнотратний Лев зводить нанівець спроби практичного Козерога приборкати його бажання. Темпераментний Лев вважає Козерога нездатним подарувати нові яскраві відчуття.

Стриманий на похвалу і лестощі Козеріг відмовляє Леву в необхідному останньому захопленні. Нікого з цієї пари не влаштовує роль веденого, кожен прагне панувати безроздільно. Союз можливий до тих пір, поки Козеріг не переконається в тому, що обіцянка Лева подарувати золоті гори давно забуте. Лев піде, коли втомиться від прямолінійності Козерога.

Відносини Лев і Водолій

Обидва комунікабельні, люблять суспільство і галасливі компанії, проте бажання Лева бути в центрі уваги дратівливо діє на Водолія. Лев прагне повністю підпорядкувати партнера, Водолій занадто незалежний, щоб прийняти роль васала. Консервативний Лев воліє традиційний секс, прагнення Водолія експериментувати його кілька бентежить. Крім того, Лева до глибини душі ображає емоційна холодність Водолія.

Знаки Водолій і Лев знаходяться на астрологічному колі один навпроти одного, і в житті вони володіють протилежними рисами, які притягують партнерів, але ускладнюють відносини. При першій зустрічі їм часто здається, що вони шалено схожі, але з часом ця ілюзія розвіюється.

Лев, чого вже таїти, ласий на лестощі, Водолій ж стриманий у своїх оцінках і не поспішає захоплюватися. Лев прагнути до влади і лідерства, Водолій не готовий підкорятися. Водолія цікавить весь світ, Лева – власна царствена персона. Водолій незалежним від думки оточуючих, Лев чахне без уваги і поклоніння. Тим не менш, вони можуть бути хорошими друзями, коханцями і навіть партнерами в шлюбі. Відносини їх можуть розвиватися досить гармонійно, хоча практичний Лев не завжди розуміє романтичного Водолія.

Відносини Лев і Риби

Протилежності притягуються. Лев І Риби залучають один одного саме повною відсутністю подібності. Активний Лев не сумісний з мрійливими Рибами. Льву життєво необхідна увага і визнання, Риб цілком влаштовує самота і тиша. Леву не імпонує зайва сентиментальність Риб і схильність до вишукувань в сексі. Тому його завжди тягне на сторону. Загальне для обох знаків якість – кілька споживацьке ставлення до життя.

Риби живуть всередині себе. Для них важливий внутрішній ріст і внутрішня свобода. Леви ж більше довіряють зовнішнім проявам. Для Лева важливі досягнення, які можна виразити зовнішніми атрибутами. До того ж Леви невтомні ідеалісти, вони постійно прагнуть перекроїти світ навколо себе, щоб все навколо відповідало збудованим в їх свідомості ідеалам.

При цьому в парі Риби-Лев також є певні переваги. Активні, самовпевнені Леви вносять у відносини пристрасть і силу, в той час як Риби знаходять компроміси і не дозволяють напруженням емоцій зруйнувати відносини. Шлюб між Рибами і Левом скоріше можна охарактеризувати, як взаємовигідне співробітництво. Саме в такій формі у нього найбільше шансів на довге існування.


Залишити відгук