Близнюки у Відносинах

Близнюкам обох статей цікава любов не якісна, а кількісна. Їх цікавлять ігри в романтику, щоб самоствердитися. Справжні почуття любові їх заповнюють дуже рідко. Їх принцип: « не подобається — не їж! ». Пристрасним партнерам з ними досить важко. Шлюби розглядають більше як дружбу, але чоловік повинен бути досить інтелектуальним, інакше шлюб їм швидко набридне. Приймають партнера таким, який є, але вимагають до себе постійної уваги.

Дуже бояться самотності, тому шлюби укладають досить пізно з-за страху залишитися самотніми. Жінки-близнюки у відносинах шукають більшого вмісту. Чоловік їх цікавить не як самець, а як цікавий співрозмовник, турботливий чоловік, хороший батько її дітей. Чоловік-Діва зможе дати, те що хоче жінка Близнюк, але побут йому доведеться організовувати самому. Терезам Близнюки підходять дуже добре для світського життя, от тільки будинок тоді потрібна домробітниця.

При спілкуванні з близнюками здається що ви знаєте їх все життя, вони цікаві, дотепні, сповнені ідей. Близнюки не дозволять впасти в депресію, розчаруватися в житті. Дуже люблять невідомість, і кидаються цікаві історії, як у вир з головою. При організації побачень, потрібно зберігати таємницю місць, де вони будуть відбуватися. Тоді їх можна здивувати, розпекти. Просто повечеряти з ними не вийде, місце повинно бути нестандартним, незвичайним.

Це не прості натури, їх потрібно завоювати, захопити. Дуже цікаві, з багатою уявою, близнюки самі собі режисери. Їх легко запросити в музеї, на виставки, концерти. Вони інтелектуальні, завжди докопується до таких речей, про які багато знаки і не підозрюють. Поруч з ними треба вміти слухати. Дівчина — близнюки у відносинах може робити кілька справ одночасно. З нього можна обговорювати фільм про любов, переглянутий тільки що, і пристрасно цілуватися.

Близнюки люблять займатися спільними справами всією сім’єю: подивитися альбом, сходити по магазинах, приготувати смачну вечерю. Дівчата по натурі дуже терпимі, але якщо стикаються з обмеженими у поглядах знаками, навідріз виключають спілкування, їм стає просто не цікаво.

Дуже заворожують цей знак захоплюючі розповіді з газет, журналів. Завжди при спілкуванні з ними потрібно мати в арсеналі таку історію або плітку. Мають дуже чутливі руки, тому дівчатам близнюкам варто частіше їх цілувати. Вони це оцінять і їх легко цим завести.

Якщо людина цього знаку сильно напружує своїм двоїстих характером, достатньо стати нудним, вони самі покинуть такої людини, і пояснювати нічого не доведеться. Дуже не люблять суперечки. Якщо їм не дають вставити свою точку зору в розмові, засмучуються і йдуть шукати інших співрозмовників. Так само не можна навантажувати їх чужими проблемами, це загрожує поганими наслідками. Вони оптимісти і будуть спілкуватися з веселими, завзятими людьми. Якщо їм щось не сподобалося, підуть і більше ніколи не повернуться.

Почуття даного знака поверхневі, любов — лише гра, і чим складніше, тим краще, цікавіше їм буде з партнером. Ось які близнюки відносини — не постійні, хаотичні, але романтичні і трохи сентиментальні, особливо жінки близнюки.

У відносинах така жінка благородна і вдячна своєму супутнику, ніколи не кине його у важких життєвих ситуаціях. Дуже виражене почуття материнства. Має неординарний підхід щодо виховання своїх дітей. Встигає займатися ними і про розвиток власної особистості не забуває — встигає скрізь.

Амбітні близнюки намагаються зробити кар’єру, але не завжди це виходить, тому що їм складно довгостроково зосереджуватися на одному занятті. Через імпульсивність не завжди приймають правильні рішення. Можуть витратити багато сил і енергії на проекти, які сумнівні і в майбутньому не принесуть ніякого успіху. Вони вірять в себе, знають, що впораються з будь-яким завданням. У сприятливих умовах кар’єрний ріст обов’язково відбудеться. Допомагають іншим, але самі ніколи не навантажують своїми проблемами. Завжди в курсі нових подій.

З знаменитостей під цим знаком народилися Анджеліна Джолі, Ніколь Кідман, Мерилін Монро, Наомі Кемпбел. Всі ці жінки активні, спокусливі, загадкові, і здатні зачарувати своєю присутністю не тільки чоловіків, але і жінок. Чоловіки і жінки близнюки підходять один одному як не можна до речі. Вони розуміють і чудово доповнюють свою половинку. Всю довге життя будуть тонко відчувати партнера і складуть відмінний інтелектуальний союз.

Відносини Близнюки і Овен

Близнюки і Овен – прекрасна пара, вони чудово доповнюють один одного, тому можуть стати прекрасними друзями, чудовими коханцями і чуйними подружжям. Обидва знака люблять веселу і позитивну життя, наповнену захоплюючими подорожами і пригодами. Близнюки і Овен будуть блищати в суспільстві, не порушуючи при цьому гармонію в особистих відносинах, і не дозволяючи в них втручатися стороннім.

Овни і Близнюки легко знаходять спільну мову, подобаються одне одному і, як правило, швидко закохуються. Тим не менше, їм складно побудувати міцну і надійну сім’ю. Головним чином, із-за непостійності і поверховості Близнюків. Близнюки здатні проявляти увагу і турботу дуже невеликий період часу і лише для того, щоб завоювати серце Овна. Що буде потім, їх хвилює мало. Тому Овен і Близнюки розлучаються також легко, як і знаходять один одного.

Близнюків практично не займають побутові питання, тому Овну постійно доведеться битися з партнером за порядок у домашніх справах. У той же час, в бізнес-сфері, де партнери зможуть знайти спільну мету, співдружність Близнюків і Овна буде плідним.

Відносини Близнюки і Телець

Союз Близнюка і Тельця можна назвати ідеальним, у відносинах істотніше будуть проблеми з-за того, що люди по-різному ставляться до процесу спілкування з протилежною статтю. Близнюки прагнуть до легкості в любові, в той час, як Тельці прагнуть стабільності і спокою.

Вітряні Близнюки не надто замислюються над тим, що, фліртуючи з оточуючими, вони роблять боляче своїм партнерам-Тельцям, Близнюка ваблять спокуси, тому, а вони не люблять себе обмежувати. Близнюки — люди, що володіють красномовством і даром переконання. Люди, народжені під цим сонячним знаком, як ні хто інший вміють пристосовуватися до життя. Мінливий Характер, норов веселий. Сьогодні Близнюкам подобається одне, а завтра зовсім інше.

Близнюки люблять життя, рідко сидять вдома, рух для них — це все. Застій і рутинний побут засмучують рухомого Близнюка. Телець, навпаки, любить побут, ретельно оберігає і впорядковує його. Для нього важливі матеріальні цінності. До перепадів настрою своєї другої половинки він насилу звикає. Телець хоче домінувати у відносинах, його безпідставна ревнощі нерідко призводить відношення до краху.

Відносини Близнюки Близнюки

Пара Близнюків здатна на великі подвиги, тут завжди буде панувати веселощі та хороший настрій. Близнюки прагнуть до постійної експресії, вони люблять подорожувати, завжди шукають щось нове і цікаве, щоб могло б розбавити рутину повсякденного життя.

В особистих стосунках у пари панує повна гармонія, любов для них задоволення і забава. Правда, надмірна експресія може призвести до того, що Близнюки втомляться один від одного і більше не захочуть бути разом. У таких відносинах партнери не пов’язані тісними узами, вони не прагнуть загнати один одного в жорсткі рамки.

Відносини Близнюки і Рак

Інтимні стосунки Близнюків і Рака можуть принести чимало задоволення, оскільки пристрасні натури здатні викликати один одного палкі пориви. Однак довговічним союз Раку і Близнюків назвати навряд чи можливо. Рак дуже вразливе створіння, він не зазнає знущань над своїми почуттями.

Близнюк завдасть партнеру серйозну рану, якщо продовжить під час відносин з Раком фліртувати з іншими потенційними партнерами, що нерідко зустрічається серед волелюбних Близнюків. Якісні стосунки можливі, але зустрічаються надзвичайно рідко.

Відносини Близнюки і Лев

Союз Близнюків і Лева може бути дуже щасливим, основою відносин стануть яскраві і пристрасні інтимні відносини, що доставляють задоволення кожному з партнерів. Льва дражнить і манить манера Близнюків фліртувати, в той же час, він може чудово підіграти партнеру, викликавши в ньому відповідний інтерес і бажання.

Обидва знака люблять, щоб ними захоплювалися, Лев і Близнюки будуть здійснювати походи в розважальні заклади, намагаючись перевершити один одного. Це свого роду гра, яка приносить задоволення обом партнерам. Деколи, у Близнюків виникає відчуття роздратування через надмірну самозакоханості Лева, але воно швидко проходить.

Відносини Близнюки і Діва

Відносини Близнюків і Діви не мають перспективи, партнери швидко набридають одне одному, оскільки їх майже нічого не об’єднує. Для Близнюків Діва надто пасивна і нудна, у той же час Діва вважає Близнюків поверхневим і примітивним створінням, яке не здатне на сильні і глибокі почуття.

Прагнення Близнюків до світського життя Діва розцінює, як марне заняття. Два знака практично не викликають один у одного бажань, тому роман між ними не буде яскравим і цікавим.

Відносини Близнюки і Терези

Близнюки і Терези – прекрасна пара, в якій дуже рідко бувають конфлікти. Обидва знака зодіаку не схильні до з’ясування відносин і претензій на адресу партнера. Ваги і Близнюки легко знайдуть спільну мову, і ніколи не будуть нудьгувати один з одним, тим більше не йдеться про суперництво.

Навіть з’являючись разом на улюблених вечірках, Близнюки і Терези доповнюють один одного, а не прагнуть виділитися за рахунок партнера. У такому союзі відсутній ревнощі кожен з знаків любить свободу і незалежність, поетом ні той, ні інший не схильні до деспотизму, яскраво вираженого лідера в парі немає.

Відносини Близнюки і Скорпіон

Відносини в сексі між Близнюками і Скорпіоном досить гармонійні, але на цьому їх розуміння закінчується, в повсякденному житті Близнюки і Скорпіон не можуть довго перебувати поруч, оскільки по-різному дивляться життя і стосунки між партнерами.

Скорпіон шукає глибину почуттів, він ревнивий і хоче в усьому бути лідером, вітряний і необов’язковий близнюк не поспішає підкорятися, вважаючи за краще не зв’язувати себе серйозними стосунками. Близнюки народжені, щоб блищати, вони впевнені у своєму призначенні і не поспішають занурюватися в сірість побутової сімейного життя. Шлюб між Скорпіоном і Близнюком не принесе щастя.

Відносини Близнюки і Стрілець

Близнюки відчувають тягу до Стрільцям, цей об’єкт вабить їх загадковістю, позитивом і інтелектом, крім того, Стрілець, як і Близнюк, прекрасно почуває себе в світському суспільстві і з вдячністю приймає палкі компліменти. Спілкування Близнюків і Стрільця живе і цікаве, вони ведуть інтелектуальні суперечки, розширюють кругозір, подорожують і відвідують світські заходи.

Незважаючи на сексуальну тягу Близнюків і Стрільця, їх близькість не можна назвати яскравим і незабутнім, люди, народжені під цими знаками зодіаку, занадто безпристрасні і холодні, щоб подарувати один одному бурю емоцій і задоволення. Як правило, такі союзи не дуже міцні і розпадаються при перших труднощах.

Відносини Близнюки і Козеріг

Статечний і поміркований Козеріг не сприймає відчайдушних Близнюків, такий союз приречений на швидкий розпад. Для Козерога важливо, щоб йому підкорялися, Близнюки ж намагаються зробити так, щоб ніхто не зміг закувати їх у кайдани або поставити якісь рамки.

У разі загрози втрати свободи, Близнюки тут же розірвуть відносини і не подбають про те, щоб зробити це максимально коректно, щоб не образити партнера. У разі, якщо в серці Козерога запалився любов до Близнюка, розважливого і статечного партнера чекає розчарування і душевні муки.

Відносини Близнюки і Водолій

Близнюки і Водолій завжди знайдуть порозуміння, їх союз вельми плідною і здатний привести до створення міцної і дружної сім’ї. Обидва знака прагнуть до пізнання нового, люблять свободу і не сприймають диктату, щоправда, часом, непередбачуваність партнерів може викликати істотні труднощі при розумінні. Водолій чудово відчуває близьких йому Близнюків і іноді готовий пробачити їм деякі вільності, наприклад, флірт з представниками протилежної статі. У сімейних відносинах Близнюки і Водолій швидше друзі і соратники, ніж коханці, їх тяжіння може бути різноманітним, але божевільної пристрасті в ньому не спостерігається.

Парочка двох сонячних, майже ідеально підходять один одному знаків Зодіаку – це Близнюки з Водолієм. Астрологи вказують 78% збіги за кармічним і психологічним параметрам. Відмінна цифра для початку співпраці, щирої дружби або навіть вельми нетривіальних сімейних відносин. Любов спалахує між двома знаками зі швидкістю нищівної лісової пожежі. При цьому Водолій і Близнюки завжди зберігають незалежність і легкість у стосунках.

Відносини Близнюки і Риби

У відносинах між людьми, народженими під знаками Риб і Близнюків, є свої переваги, але в той же час достатньо протиріч. Імпульсивні, легковажні, вітряні Близнюки полонять уяву чутливих і емоційних людей, народжених в кінці лютого і початку березня. Риби люблять спілкуватися з Близнюками, але часто їм не вистачає сентиментальності, романтики і душевності, до якої прагматичні і логічні Близнюки не схильні, а часто і зовсім не здатні.

Статистика стверджує, що сім’ї з Риб і Близнюків виходять неміцними і довго не існують. Є багато причин, за якими, такій парі складно налагодити гармонійні стосунки. Найбільш сильне відмінність криється в темпераментах цих двох знаків зодіаку. У той час як Риби живуть глибокими почуттями, легковажні Близнюки спираються на факти, розум і реальність.

Мабуть, найскладніше протиріччя в парі Близнюки-Риби лежить в області ставлення до часу. Близнюки бережуть кожну секунду, для них час – це не тільки гроші – це основна одиниця виміру всього в житті. Риб ж, взагалі не турбує протягом часу. Просидіти цілий день у кріслі, нічого не роблячи – цілком у дусі Риб. Таким нехитрим способом Риби відновлює витрачену енергію і звільняються від чужої енергетики, яку Риби легко вбирають.


Залишити відгук