Козеріг у Відносинах

Питання про те, які Козероги у відносинах напевно зацікавить всіх, кому сподобався людина цього сильного, цілеспрямованого і загадкового знака зодіаку. В даному випадку можна сміливо говорити, що гра варта свічок, а тому потрібно постаратися знайти підхід до Козерога. Можливо, що саме він стане причиною щастя!

Козеріг у відносинах дуже цікавий, але не менш загадковий. Тому не завжди можна зрозуміти його, а також те, як з ним спілкуватися. Тому важливо якомога повніше відчути його характер і глибину особистості. Отже, Козеріг від природи володіє дуже мужнім і сильним характером. І це проявляється і чоловіків, і в жінок даного астрологічного сузір’я. Козероги не позбавлені амбітності, у них є задатки лідера. А про горезвісну упрямости Козерогів так і зовсім ходять легенди.

Саме ці перераховані риси будуть найбільш помітні у відносинах з Козерогами. Люди цього знака будуть прагнути до главенствованию в парі. У разі, якщо це буде чоловік-Козеріг, то «захоплення влади» пройде цілком безболісно. Але ось хто потерпить поруч із собою жінку-лідера, якої так прагне стати дама-Козеріг? Але найцікавіше полягає не в цьому.

Навіть в тій ситуації, коли жінці-Козерогові вдасться отримати позицію лідера, вона все одно не заспокоїться на досягнутому. Їй не потрібен сам трон. Куди більше їй подобається саме відчуття цієї боротьби. Тому чоловік поруч з нею повинен володіти просто залізним характером і внутрішнім стрижнем. Якщо все ж чоловік здасться і поступиться жінці-Козерогові, то вона в свою чергу швидко втратить до нього інтерес і випурхне до іншого, більш сильного і стійкого представнику сильної статі.

З ким сумісні люди-Козероги? Так, їм добре підходять всі знаки повітряної стихії, а також стихії Землі. А ось зі знаками Води і Вогню їм будувати відносини категорично протипоказано, оскільки це призведе до конфліктів і непорозумінь.

до Речі, у чоловіка-Козерога і у жінки цього знака зодіаку зовсім різне ставлення і підхід до створення сім’ї. Так, чоловік, народжений під знаком Козерога з досить юного віку починає усвідомлювати, що для нього однією з найважливіших цінностей в житті є сім’я. Він хоче, щоб будинок був сповнений дітей.

Також він свято вірить у те, що можна зустріти одну людину, якого вийде назвати своїм і прожити з ним в любові весь залишок життя. Щоправда, іноді трапляється, що всі його мрії розбиваються об сувору реальність. Козерогові буває нелегко знайти собі підходящу і гідну пару, що кілька затягує поява сім’ї і дітей.

А ось дівчата-Козероги заміж не квапляться ніколи. Навіть при наявності відповідного партнера. Вона настільки строптива, самолюбний і незалежна, що зі своєю свободою готова розпрощатися тільки при певних умовах і після дуже довгих роздумів. Але навіть після вступу в шлюб жінка-Козеріг не прагне відразу заводити дітей.

Треба сказати, що материнський інстинкт у представниць цього зодіакального сузір’я розвинений мало або, що трапляється частіше, не розвинений взагалі. Це не робить їх краще або гірше, просто їх життєва програма та цілі дещо інші. Для Козерогів в принципі дуже важливо всі рішення приймати самостійно. Особливо такі доленосні, як створення сім’ї та народження дітей. Можливо, всьому свій час.

У Козерогів є одна відмітна риса: вони ніколи, нікому і ні в чому не поступаються. Разом з їх егоїзмом це стає досить сильною перешкодою при взаєминах з ними. Можливо, Козерогові іноді варто більше думати про інших, ніж про себе.

Зараз, коли вже стало зрозуміло в загальних рисах те, як будувати відносини з Козерогом, кожен може зробити вибір і вирішити для себе: чи готовий він піти на деякі жертви зі свого боку. А це потрібно для того, щоб стосунки з цим непростим знаком відбулися. Але все ж, почуття, якщо воно справжнє, варто того.

Відносини Козеріг і Овен

Відносини в цій парі – яскравий приклад союзу, який будується виключно на розрахунку. Кожен партнер несвідомо шукає вигоду від матеріального стану і положення своєї половинки. Якщо партнери хочуть знайти гармонію і взаєморозуміння, то їм належить нелегкий шлях. Спочатку їм треба визначити, хто в їх парі є лідером. Спільна мета, самопізнання, вдосконалення, спільні творчі інтереси – все це зміцнить союз Овна і Козерога. Овен і Козеріг будуть йти пліч-о-пліч до тих пір, поки у них є спільна мета.

В цьому тандемі дуже велику роль грає компроміс, партнерам треба навчитися чути один одного, якщо вони хочуть зберегти відносини. Імпульсивному Овну слід «розбавити» океан обережності та розсудливості Козерога своїми рвучкими діями.

Союз Овна і Козерога – це поєднання романтики, реалізму та ідеалізму. Овен – холерик, а Козеріг є представником невиправних песимістів. В цих відносинах хаос перетворюється в порядок, а в порядку з’являються нотки різноманітності. У такій ситуації відносини можуть перебувати протягом довгого періоду часу, доки одному з партнерів це не набридне. Найчастіше Овен перший здає позиції.

Відносини Козеріг і Телець

Козеріг і Телець – «приземлена», але така гарна пара! При зустрічі у них часто виникає відчуття, що до цього моменту вони йшли все своє життя, і нарешті, зустрівшись, вони постараються не розлучатися. Та й навіщо? Вони відмінно підходять один одному.

Для цих знаків характерно сталість у відносинах і прагнення до порядку у всіх аспектах життя, порушення звичного плину подій не схвалюється. Обидва знака трудоголіки, що досягають значних висот у своїй професії і роблять успішну кар’єру, це ще більше їх зближує.

Природна стриманість і терпимість дозволяють цій парі вирішувати свої проблеми мирно, не вдаючись до скандалів, але це не означає, що обходиться зовсім без розбіжностей. Та й сварки, відверто кажучи, трапляються. Відбуваються вони нечасто, але бувають просто дивовижними за напруженням пристрастей і тривалості. Земним знакам властива ґрунтовність у всіх питаннях, сваряться вони теж грунтовно, але, на щастя, з часом здатні пробачити один одного і помиритися.

Відносини Козеріг Близнюки

Відносини між Козерогом і Близнюками довго не триватимуть. Козеріг загориться бажанням підкорити норовливих і недосяжних Близнюків, але для цього йому потрібно стати більш мобільним і простим у спілкуванні.

Однак, досягнувши перемоги над Близнюками і розтопивши їх серце, Козеріг усвідомлює, що зробив помилку, витративши стільки часу на завоювання, по суті, зовсім не пристосованого до реального життя, безладного партнера. Близнюки активні і гострі на язик, так що в процесі тривалого спілкування обов’язково створять в замкнутому Козерозі почуття неповноцінності, природжений лідер цього не пробачить.

Відносини Козеріг і Рак

Козеріг і Рак – протилежні знаки, тому гармонія в їх відносинах зустрічається вкрай рідко. Козеріг буде постійно обурений претензіями ранимого і вічно ображеного Раку. Рак, в свою чергу, буде вимагати від партнера ласки, ніжності, теплоти, розуміння і співчуття.

Все це Козеріг вважає пустощами і воліє практичні і більш стримані стосунки. Інтимна сторона між партнерами цілком задовольняє обох, але навряд чи він зможе послужити основою відносин, які будуть щодня руйнуватися в процесі сміття і претензій.

Відносини Козеріг і Лев

Союз Козерога і Лева довго не протримається, адже ці істоти стовідсоткові протилежності один одного, єдине, що їх об’єднує – прагнення до лідерства, але саме цей фактор стане каменем спотикання у відносинах. У Козерога все прораховано, він реаліст і завжди готовий до нових поворотів долі, маючи не лише запас знань, але і суттєву матеріальну базу.

Лев – імпульсивна істота, підвладне настрою, воно не сприймає скритності, яка притаманна Козерогові і любить перебувати в центрі уваги. Лев може витрачати гроші направо і наліво, пригощаючи незнайомих людей, не замислюючись про те, що завтра у нього не буде коштів на необхідні витрати. У спальні обидва хочуть бути лідерами, виснажливе змагання, як правило, призводить до розриву.

Відносини Козеріг і Діва

Відносини Козерога і Діви досить міцні і мають прекрасну перспективу. Обидва знака зодіаку раціональні, не люблять галасливих компаній, вважаючи за краще займатися будинком, інтелектуальні. Козеріг захоплений умінням Діви помічати дрібниця, яка здатна вирішити велику проблему.

Дискомфорт можуть принести тільки інтимні стосунки, де Діві потрібен сильний поштовх для збудження, який не в змозі дати стриманий Козеріг. Зміцнити шлюб Діви і Козерога можуть діти, які є щастям, як для одного, так і для іншого партнера.

Відносини Козеріг і Ваги

Ваги навряд чи можна назвати ідеальною парою для Козерога, адже вони не принесуть йому довгоочікуваного сімейного затишку і спокою. На перших порах, Ваги захоплюють Козерога, вражають його вмінням тактовно обминати гострі кути і поступатися тягар лідерства.

Однак у процесі розвитку відносин Козеріг почне помічати в партнері якості, які його не дуже влаштовують, наприклад, прагнення до романтики, творчості, світське життя, що цілком невластиво для самого Козерога, який цінує спокій в домі, стриманість, відповідальність і дисциплінованість. Терезам доведеться не до смаку ревнощі Козерога і його невміння порушити партнера.

Відносини Козеріг і Скорпіон

Козеріг і Скорпіон – сильні знаки, які поважають один одного. Пристрасний Скорпіон здатний розпалити почуття в стриманому Козерозі, він власник, значить, дасть партнеру почуття захищеності і стабільності. В ліжку завжди пануватиме гармонія, Козеріг, незважаючи на прагнення завжди бути першим, тут із задоволенням віддасть роль лідера імпульсивної і більш досвідчена у любовних справах партнеру.

Скорпіон від природи хитрий, тому легко зможе умовити Козерога на будь-яку авантюру, майстерно користуючись природною чарівністю і шармом. Періодично між партнерами будуть виникати суперечки, але вони тільки зміцнять відносини.

Відносини Козеріг і Стрілець

Козеріг і Стрілець – різні створення, тому між ними виникає чимало розбіжностей. Спочатку Козеріг буде знищений шармом і чарівністю завжди веселого і оптимістичного Стрільця, проте з часом почне розуміти, що в ньому є маса недоліків.

Козерогові доведеться не до вподоби легковажність Стрільця, його численне оточення, потреба проводити багато часу далеко від партнера, постійні дзвінки друзів і знайомих. Козеріг мріє, щоб йому беззаперечно підкорялися, Стрілець ж не сприймає тотального контролю, не бажає розлучатися з легкістю у відносинах і заковувати себе в залізні кайдани.

Відносини Козеріг і Козеріг

Союз двох Козерогів не викличе сильних емоцій, партнери будуть поважати один одного, цінувати ті якості, які є в них самих, але стосунки не принесуть задоволення. У якийсь момент партнери зрозуміють, що їх життя безрадісне і песимістична, в сім’ї пануватиме нудьга і смуток, оскільки подружжя (в разі браку) замкнутися і не стануть виходити в світ.

Такі відносини можна назвати союзом двох самотніх людей, їх характери не дозволять створити по-справжньому щасливу сім’ю. Тандему Козерогів потрібно навчитися розслаблятися і відпочивати від щоденної рутини, тільки в цьому випадку можна подивитися на союз більш оптимістично.

Відносини Козеріг і Водолій

Перспективи союзу Козерога і Водолія вельми примарні, надто вже різні ці дві істоти. Козеріг – консерватор, реаліст і прагматик, Водолій – авантюрист, який прагне до самовираження і свободу. Відносини Козерога і Водолія цілком можуть бути дружніми, але більш близьке спілкування приречений на розрив.

Якості Водолія викличуть у Козерозі презирство і роздратування, в той же час скрупульозність і практицизм Козерога не знайдуть відгуку в душі безтурботного Водолія. Як дисципліна і самовираження не можуть стояти поруч, так Козеріг і Водолій не будуть довго перебувати в парі. Союз Водолія і Козерога – це відносини, повні свободи і безтурботних вчинків. Вони можуть залучити Козерога вогниками новизни, нестандартності. Але, на жаль, взаєморозуміння в такому союзі приречене на сварки і розчарування.

Раціональна і практична натура Козерога може чинити опір легкості почуттів. Такі відносини можуть стати для Козерога в тягар. Вважається, що плюс і мінус притягуються один до одного. Так і абсолютно протилежні натури Козерога і Водолія можуть об’єднатися в незвичайну для всіх пару. У такому союзі будуть присутні постійні докори, конфлікти, але, незважаючи ні на що, половинки будуть намагатися не втратити один одного. У таких відносинах Водоліям доведеться стати більш врівноваженим, а Козерогові належить усвідомити, що строгість і замкнутість – не найкращі риси характеру.

Відносини Козеріг і Риби

Козеріг і Риби дуже підходять один одному, вони чудово відчувають потреби партнера і здатні щиро прагнути їх виконати. Рибам потрібна опора і підтримка, Козеріг з готовністю бере на себе роль лідера і захисника у відносинах. Романтичні, ніжні і надійні Риби, задовольнять потребу Козерогів в компліментах, підкорять їх своєю загадковістю і шармом. У сексі лідерство теж належить Козерогові, він цілком може задовольнити бажання чуттєвої Риби. Союз двох сердець можна назвати ідеальним і, безумовно, щасливим.

Почуття і думки Риб і Козерогів багато в чому збігаються. Завдяки цьому підтримувати стосунки їм легко, це не вимагає зусиль. Причому цей факт стосується і ділових, дружніх і любовних відносин. Навіть, якщо Риби і Козеріг в чомусь не згодні один з одним, їм легко знайти компроміс і піти на взаємні поступки. Вони діють настільки злагоджено, що яку б мету не поставила перед собою ця пара, вона обов’язково буде досягнута.

Поступливість і неквапливість Риб часом буде приводити в замішання кмітливого і впертого Козерога. В деяких випадках, може статися, що владна і сильна натура Козерога настільки сильно поглине м’яких і ранимих Риб, що ті втратять себе і мовчки страждати від цього. Хоча найчастіше Риби і Козеріг відмінно ладнають. Вони знаходять безліч загальних смаків, пристрастей. Загальними темами для розмов часто стають улюблена музика і гумор. При цьому почуття гумору у Риб і Козерога чудово збігається.


Залишити відгук