Рак у Відносинах

Як часто трапляється таке, що на початковому етапі серйозних стосунків дуже хотілося б знати, чого чекати від того чи іншої людини. Мучить цікавість про те, як буде вести себе в парі дівчина чи хлопець, чи вийде сумісність. Але як же можна про це дізнатися?А допоможе у цьому астрологія. Саме вона підкаже те, якою буде любов. Отже, Рак у відносинах: опис поведінки. Як же можна охарактеризувати Раку у відносинах? І яким вдачею його наділили планети?

Треба сказати, що Рак знаходиться під управлінням Місяця, що робить його дуже глибокою особистістю, з бурхливими емоціями. Однак всі свої пристрасті Рак тримає всередині. Для кого він їх береже? Все дуже просто: Рак все життя чекає справжнє кохання. Йому б дуже хотілося прожити до кінця днів з однією людиною.

У той же час Рак дуже рухливий і активний. У нього допитливий розум, почуття гумору. Тому до вибору партнера у нього є певні вимоги. Рак не буде кидатися в обійми першого зустрічного. Швидше за все, типовий Рак воліє почекати більш підходящого людини для відносин.

Раки дуже цінують сім’ю, будинок, люблять дітей. У них є велике прагнення завести свою сім’ю, а в дітях вони бачать весь сенс життя. Продовження роду — це одна із головних цілей, яку Рак надає велике значення. На їхню думку, діти повинні народжуватися тільки по любові.

Правда по молодості Раку іноді властиво помилятися і неправильно визначити орієнтири у відносинах. Вони можуть приділяти велику увагу зовнішності партнера, при цьому ні краплі не замислюватися про те, чим він наповнений усередині, яка його духовна складова. Але, на щастя, Рак вчасно дозріває і одумується, а тому починає цінувати в людях зовсім інші якості. Відтепер Рак хоче, щоб поряд з нею був чоловік сильний, чесний і порядний, який добрий душею і думками.

А хто може скласти гарну пару для того, хто народився під знаком зодіаку Рак? Зірки радять звернути уваги на знаки своєї стихії. Риби і Скорпіон дуже добре розуміють Раку.Також непогано складуться відносини з Тельцем, Водолієм. А от дівчині-Раку варто звернути увагу на чоловіка під знаком зодіаку Лев. Їх союз буде феєричний! Тепер прийшов час розповісти про те, якою ж буде дівчина-Рак у відносинах.

Так, вона всіма фібрами своєї душі буде прагнути до того, щоб знайти партнера серйозного, розумного і приємного в спілкуванні. Хоче вона того чи ні, але на рівні підсвідомості дівчина-Рак завжди буде оцінювати свого нового знайомого з точки зору того, наскільки той підходить для створення сім’ї та народження дітей.

Їй потрібен чоловік сильний, цілеспрямований. Про таку дівчину треба дбати, у неї велика потреба в любові й ласці. З нею треба поводитися, немов з маленькою принцесою. Натомість вона відплатить своєму чоловікові вірністю і безмежною любов’ю.

до Речі, як правило, Рак — це дуже чуттєва особа. В інтимній сфері така партнерка просто чудова. Ось такий буде жінка-Рак у відносинах. Можливо, що комусь вона здасться трохи примхливою і недоступною, але одне можна сказати точно: гра варта свічок. Немає більш задоволеного і приголубленого чоловіки, ніж той, який знаходиться в парі з нею.

У свою чергу Рак-чоловік у відносинах може проявляти лідерські якості. Він хоче сім’ю і дітей, а тому здатний брати на себе відповідальність і зобов’язання. На початковому етапі знайомства чоловік-Рак кілька закритий. Але не варто впадати у відчай. Таким чином він придивляється до людини і робить про нього висновки. Тому потрібно проявити себе з найбільш вигідної сторони. Чоловік-Рак буде убитий поєднанням гарної зовнішності і глибокого внутрішнього світу.

Як можна підкорити Раку на першому побаченні? Люди цього знака дуже цінують доброго і розумного співрозмовника, з прекрасним почуттям гумору. Тому легка і цікава бесіда з великою ймовірністю допоможе Раку в подальшому зважитися і на друге побачення.

Таким буде Рак у відносинах. Це дуже чуйний і добрий партнер, на якого можна покластися абсолютно в будь-якій життєвій ситуації. Якщо Рак любить — то це дуже серйозно і надовго. Тому потрібно бути чесним з ним, щоб не розбити його прекрасного серця.

Відносини Рак і Овен

Союз Раку і Овна приречений на неблагополучний результат, це дуже різні люди, інтереси яких рідко перетинаються. Спочатку Раку цілком може зацікавити імпульсивність Овна, але через короткий проміжок часу він буде почувати себе незахищено.

Різкість і імпульсивність партнера зробить з Раку неврастеніка, а постійне прагнення Овна до свободи, викличе пекучі ревнощі. Рак буде відчувати себе ураженим і скривдженим, а постійні витрати грошей Овном, які Рак дбайливо зберігає і витрачати тільки на створення сімейного вогнища, буде викликати невдоволення. Відмінність характерів та інтересів призведе до розриву.

Відносини Рак і Телець

Союз Раку і Тельця — приклад гармонійного шлюбу, де панують взаєморозуміння і підтримка. Обидва знака зодіаку прагнуть до духовної близькості у відносинах, Рак і телець м’які, ніжні і терплячі натури, вони здатні піклується одного про одного і не ставити свої інтереси вище інтересів партнера. Рак дуже прив’язлива натура, тому його влаштовує бажання Тільця постійно знаходитися поруч. Партнери разом подорожують, разом вирішують проблеми побуту і виховують дітей.

Телець і Рак – найбільш гармонійний зодіакальний союз. Різкі перепади настрою і мінливий характер Раку не стає для Тельця трагедією, він може ласкаво втішити і привести милостиве настрій партнера-Раку. У ліжку Раку і Тельця панують гармонія і взаєморозуміння. У представників цих двох чудових знаків майже з першої зустрічі зав’язуються дружні взаємини, засновані на взаєморозумінні. Ще б! Адже і світогляд, і принципи, і погляди на життя у Тельців і раків збігаються. Найголовніше для зіркової пари Телець-Рак – це будинок, спокійний і душевно комфортний сімейний уклад.

Телець традиційно бере на себе роль самодержця у відносинах – він завжди головує в союзі, приховано або зримо. Він буде охороняти свого обранця-Раку від будь-яких замахів. Можливо, Раку заради Тільця доведеться відмовитися від спілкування з багатьма колишніми подружками і друзями. Натомість Телець дарує Раку захист, любов і побутовий комфорт, який Рак просто обожнює.

Відносини Рак і Близнюки

Відносини Раку і Близнюків не можна назвати простими, проблеми будуть виникати на ґрунті розходження відносин партнерів в любові й шлюбу: для Раку кохана людина — центр Всесвіту, вся увага сконцентрована на ньому; Близнюк — легковажне і вітряне створення, йому підходить визначення «вислизає». З Близнюком ніколи не відчуєш себе стабільно і надійно, для Раку прагнення партнера бути незалежними перетворюється на катастрофу.

Разом з тим, якщо Ракам потрібні прості і легкі відносини без зобов’язань, що буває вкрай рідко, тандем з Близнюками цілком може стати успішним, в інтелектуальному плані знаки дуже розвинені і можуть влаштовувати цікаві «розумні» баталії. У сексі теж цілком можна домогтися гармонії.

Відносини Рак і Рак

Союз двох Раків цілком може бути успішним, завдяки схожості характерів. Однак на цьому грунті можуть виникнути розбіжності, адже Рак чудово знає натуру Раку, а, значить, під час сварок і конфліктів може нанести серйозний удар по самому хворому місцю. Враховуючи уразливість і вразливість людей, що народилися під знаком Рака, можна припустити, що наслідки удару ще довго будуть вносити в сім’ю розбіжності.

У той же час, Раки підходять один одному в інтимному житті, вони чуттєві й еротичні, завжди під час сексу включають уяву і прагнуть до новизни. Раки постійно потребують підтримки, ніхто, крім них не може надати її також професійно.

Відносини Рак і Лев

Союз раку і Лева може бути як дуже успішним, так і не надто сприятливим, все залежить від сили почуттів і бажання бути разом. З одного боку, Лев ідеальний партнер для Раку, його сміливість, наполегливість і сила як раз те, чого не вистачає Раку. Владний і сильний Лев, взявши ініціативу і відповідальність за все, що відбувається на себе, здатна огорнути теплом і добротою м’якого і податливого Раку.

Проте в парі можуть виникнути проблеми через бажання по-різному проводити час: Рак – домосід, Лев – людина, якій потрібно блищати, йому необхідні захоплені погляди. Рак тонкий психолог і може підпорядкувати «величезну кішечку», огорнувши свій образ таємницею. У сексі Леви домінанти, але Раки зовсім не проти поступитися лідерством.

Відносини Рак і Діва

Шлюб Раку і Діви має дуже непогані перспективи, незважаючи на різний темперамент (Раки емоційні, а Діви спокійні і аналитичность), вони цілком мирно уживаються і перетворюються в прекрасний тандем. Працьовитість і прагнення до фінансової стабільності Раку чудово поєднуються з цілеспрямованістю Діви, партнери допомагають один одному і підживлюють позитивною енергією.

Діва здатна винести неврівноважений характер Раку і дочекатися моменту, коли він покається. Партнери цінують один одного прагнення облаштувати будинок, ростити дітей і готові пробачити одне одному багато.

Відносини Рак і Ваги

Рак і Ваги – істоти з різних планет, вони не можуть зрозуміти звички і бажання один одного. Для Раку на першому місці почуття, йому важливо випробувати щирість у любові, заради неї він здатний на багато що, Ваги живуть розумом, для них пріоритетною інтелектуальна близькість.

Відчайдушність і легковажність Ваг викликає в Раку відчуття, що його не люблять. Рак впадає в апатію і зневіру, які не здатні зрозуміти Ваги. Дисгармонія існує і в сексі. Рак не поділяє прагнення Ваг відвідувати вечірки і ресторани, він вважатиме за краще залишитися вдома, в той час, як партнер відправиться з друзями на черговий фуршет.

Відносини Рак і Скорпіон

Союз Раку і Скорпіона дуже плідна, тут народжуються любов, прихильність, відданість і дружба. Експресія і сила Скорпіона приваблює спокійного і емоційного Раку. Обом знаків властиве прагнення до чуттєвості, що робить секс партнерів гармонійним і якісним.

Сталість Раку не дає приводу до ревнощів з боку Скорпіона, тому в сім’ї панує гармонія. Чим довше тривають відносини, тим сильніше і відданіше стають подружжя. Небезпека може підстерігати в період тимчасових складнощів, коли Скорпіон стає дратівливим і може заподіяти біль уразливого Раку, але у того вистачить терпіння і любові, щоб забути образи.

Відносини Рак і Стрілець

Рак – людина слова і справи, на ньому завжди лежить відповідальність за кого-то, він не може жити без того, щоб не вирішувати чужі проблеми, Стрільця така позиція не влаштовує, він — створення вітряне і вільний. Рак не відчуває необхідної йому стабільності і захищеності зі Стрільцем.

Прагнення до вічного свята і величезну кількість друзів і приятелів партнера викликають у Раку напади ревнощів, які доводять його до нервового виснаження. Рак чекає чуттєвості, романтики, розуміння, в той час, як Стрілець нагороджує його різкістю і прямотою, іноді межує з грубістю. Раку і Стрільцеві краще залишатися друзями, тут їх чекають більш якісні відносини.

Відносини Рак і Козеріг

У пари Рак і Козеріг мало шансів на благополучні відносини, крім сильного сексуального потягу, їх нічого не пов’язує. Рак вимагає від партнера максимум уваги, Козеріг не здатний його надати, так як він прагне досягти успіху в професії і має багато різних інтересів, які вимагають істотних тимчасових витрат.

Рак сприймає таку поведінку партнера, як неповагу і думає, що його не люблять. Самоїдство призводить до терору щодо Козерога, який не терпить рамок і відповідає агресій на агресію. Найчастіше конфлікти призводять до розриву відносин, причому, Рак і Козеріг рідко розлучаються друзями.

Відносини Рак і Водолій

Рак і Водолій – це вогонь і лід, вони настільки різні, що, часом, не можуть провести дня, щоб не посваритися через дрібницю. Рак не розуміє легковажності та безвідповідальності Водолія, йому потрібно проаналізувати кожну ситуацію і вникнути в її суть, Водолій не вважає за потрібне витрачати час на такі дрібниці.

Обережність Раку і його прагнення до накопичення викликають у Водолія саркастичну посмішку, він подумає про проблеми завтра, а сьогодні весело проведе час. Все, що пов’язує партнерів – це фізична близькість. Рак не отримає від Водолія почуття захищеності і стабільності, а той, у свою чергу, завжди буде прагнути вирватися з чіпких рук Раку, адже Водолій найбільш волелюбний знак зодіаку.

Відносини Рак і Риби

Союз Раку і Риби гармонійний. Два зодіаку мають багато схожого, вони чуттєві, романтичні, прагнуть до затишку і сімейного життя, до задоволення виховують дітей. Рак — роботяга, який може досягти будь-якої мети, як би важко не доводилося, риба – мрійник, її важко назвати трудоголіком, зате фантазувати і будувати плани виходить чудово. Тандем Раку і Риби буде цілком успішним, адже вони принесуть один одному стабільність і спокій. Обидва знака володіють чудовою інтуїцією, відчувають, що потрібно партнеру, тому їх стосунки завжди яскраві та динамічні. Як правило, сімейне життя Раку і Риби щаслива, між партнерами панують довіра і взаєморозуміння.

Представник обох знаків володіють якістю, необхідним для міцного союзу – вони вміють домовлятися і йти на поступки. Завдяки цим рисам характеру співдружність Раку і Риб може тривати вічно. Навіть якщо з якоїсь причини пара розпадається, колишні чоловік і дружина залишаються добрими друзями і продовжують підтримувати один одного.

Обидва знака вміють тонко відчувати, тому Рак і Риби розуміють один одного з півслова. При цьому Рак більш практичний і приземлений, а Риби мрійливі. Разом вони гармонійно доповнюють одне одного, правда кожному доводиться йти на певні поступки. Але при цьому, самопожертву одного з партнерів завжди з лишком окупається любов’ю і повагою іншого.


Залишити відгук