Овен у Відносинах

Представники знаку Овна є дуже ніжними і пристрасними натурами. Любов для них дуже важлива і вони часто не приховують своїх сексуальних намірів. Щоб правильно побудувати відносини з овном, необхідно дотримуватися певних правил.

Овнів найчастіше можна зустріти в місцях, де постійно щось відбувається, де юрмиться багато народу, і життя б’є ключем. Вони люблять бувати в барах з особливою таємничою атмосферою, на тематичних вечірках, на цікавих екскурсіях. На тусовках Овни зазвичай стають лідерами, мають прихильників. Овна можна відразу впізнати по його прагненню помилуватися на себе в дзеркало.

Познайомитися і продовжити відносини з Овном можна, зробивши йому пропозицію інтелектуального властивості. Його зацікавить пропозиція прочитати цікаву книгу, подивитися модний фільм, сходити на концерт або спектакль. Вони воліють спілкуватися з людьми, що розділяють їхні інтереси.

Тим, хто замислюється, як будувати відносини з Овном, слід пам’ятати, що у відносинах з представником цього знаку найголовніше – не втрачати почуття гумору. Не варто показувати Овну свій гострий розум і незалежність – йому це не сподобається. Такі якості він сприймає як виклик собі та заклик до дії. Щоб сподобатися Овну, потрібно стати у відносинах веденим, давши йому можливість розпоряджатися. До представника цього знака завжди можна прийти зі своєю проблемою – він охоче допоможе.

Овна ні в якому разі не можна критикувати, особливо в інтимних відносинах. Він з легкістю розпізнає брехню і не прощає її. Овни у відносинах велике значення надають пунктуальності, тому на побачення з ними бажано не запізнюватися, щоб не розчарувати їх.

Овни невтомні, тому, збираючись з ними на вечірку, можна бути впевненим, що вона триватиме до ранку. Представники цього знака люблять швидку енергійну музику і відрізняються відмінним апетитом, як в їжі, так і в сексі. Їх приваблюють активні види спорту, такі як бокс, лижі, футбол, фехтування.

Представниці знаку Овна звикла планувати своє життя, і вона буде дуже ретельно вибирати кандидатуру на роль батька своїх майбутніх дітей. Жінка-овен у відносинах любить розраховувати тільки на себе, вона досить егоїстична і впевнена в собі. Партнерам не варто пропонувати жінкам цього знака допомогу в будь-яких питаннях – можна нарватися на жорстку протидію.

Якщо чоловік буде намагатися командувати жінкою-Овном, то він ризикує бути негайно кинутим нею. Подібні жінки воліють самі добиватися чоловіків, і їм не цікаві шанувальники, які стоять перед ними на колінах. Щоб зацікавити представницю цього знаку, потрібно бути як можна більш байдужим до неї. Але при цьому представниці цього знаку відрізняються наївністю, прямолінійністю і чесністю.

Чоловіка-Овна ніколи не зможе зацікавити жінка, яка не бажає нічого змінювати у своєму житті і просто пливе за течією. Йому кожен день життєво необхідні нові враження, свіжі почуття і переживання. Найбільше в людях Овен цінує відвертість, тому з ним не треба викручуватися і йти від відповіді на запитання.

Щоб зацікавити чоловіка-Овна, його супутниця повинна весь час бути різною. Він любить енергійних, активних, імпульсивних жінок. Але при цьому його обраниця обов’язково повинна бути дуже жіночною. Овен-чоловік у відносинах повинен завжди бачити мету. Йому необхідно завойовувати, підкоряти свою жінку, інакше йому нудно жити.

Не варто перегравати у відносинах з Овном. Занадто сильний загострення пристрастей може втомити представника цього знака. Адже, перш за все він хоче бачити у своїй супутниці життя слабку, беззахисну жінку. В цьому випадку він зможе трохи приборкати свій норов.

Овни завжди прагнуть верховодити у відносинах. Їм це просто життєво необхідно. При спілкуванні з представниками цього знаку треба вміти вчасно піти в тінь і дати йому самому прийняти рішення. У цьому випадку Овен відчує себе по-справжньому щасливим.

Відносини Овен і Овен

Між двома Овнами йде постійна боротьба, яка рано чи пізно обов’язково виллється в серйозний вибух, його наслідки можуть бути плачевними. Зазвичай в парі двох Баранів домінантою є жінка, оскільки вона здатна швидше досягати мети і вигравати суперечку за лідерство.

В сім’ї Овнів постійно панує напруга, триває змагальний процес, який порядком стомлює. Правда, при наявності сильного почуття зберегти такий шлюб все ж можливо, для цього необхідно, щоб кожен з подружжя зайнявся своєю справою, реалізувався в роботі і був затребуваний в колі друзів.

Овни вступають в шлюб з представниками свого знака досить рідко. Частіше їхні стосунки нагадують поле військових дій, причому стрілянина з обох сторін ніколи не припиняється. Як правило, овни однаково реагують бурхливо, але на різні події. Те, що одному може здатися безневинним жартом, для іншого буде подією всесвітнього масштабу. Обом партнерам доведеться звикнути до нескінченних взаємних претензій і вимог.

Відносини Овен і Телець

Овен і Телець — два зовсім різні істоти. Овен — імпульсивний і волелюбний, Телець — смиренний домашній хом’як, прагне до стабільності і комфорту. Конфлікти в сексі можуть виникати на ґрунті різних темпераментів, Овна, напевно, не влаштує традиційність підходів Тільця в інтимному житті. Щоб жити з Овном, Телець повинен бути поступливим, взяти на себе обов’язки по веденню домашнього господарства.

Щасливий шлюб можливий у випадку, якщо Овен порядна і добра людина, він рано чи пізно оцінить відданість і любов Тельця і стане звеличувати його до небес. Якщо Овен узурпатор, союз буде схожий на болісну тортури для Тельця і вічно щось не влаштовувати тирана.

На перший погляд представники обох знаків здаються схожими з-за своєї впертості. Однак насправді вони по-різному проявляють свій характер. Союз між Овном і Тельцем енергетично дуже потужний. Накал емоцій може виявитися настільки сильним.

Відносини Овен і Близнюки

Овен і Близнюки — майже ідеальний союз, у цих людей багато загального, вони розкуті і імпульсивні, прагнуть до пізнання нового і готові на експерименти, подорожі можуть стати хобі, яке об’єднає і зробить партнерів близькими людьми. Шлюб Овна і Близнюків — союз не тільки коханців, але і друзів, ці дві істоти мислять і надходять однаково.

Овна може набриднути легковажність другої половинки, але кмітливі Близнюки моментально знайдуть можливість дати Овнові зрозуміти, що він найкращий. Овни і Близнюки легко знаходять спільну мову, подобаються одне одному і, як правило, швидко закохуються. Тим не менше, їм складно побудувати міцну і надійну сім’ю. Головним чином, із-за непостійності і поверховості Близнюків.

Близнюки здатні проявляти увагу і турботу дуже невеликий період часу і лише для того, щоб завоювати серце Овна. Що буде потім, їх хвилює мало. Тому Овен і Близнюки розлучаються також легко, як і знаходять один одного.

Відносини Овен і Рак

На ранній стадії відносини між Овном і Рак будуть романтичними і пристрасними, поривчастість Овна підкорить скромного і чистого Раку, в сексі пануватиме гармонія. Однак такий вдалий симбіоз протримається недовго, Овен — чоловік гранично відкритий, імпульсивний, прагне до свободи, Рак — навпаки, спокійний власник. Овен дуже різкий і навіть грубий, це ранить Раку і доводить його до серйозних нервових розладів.

Височина, романтичність і постійні ревнощі Раку швидко вб’є почуття Овна і викличе бажання, грюкнувши дверима, розірвавши стосунки з тим, хто обмежує його і намагається загнати в якісь рамки. Шлюб між людьми, що народилися під знаком Овна і Раку можливий лише у виняткових випадках, коли вплив зірок не надто яскраво виражена.

Рак і Овен — вода і вогонь. Чи можуть двоє, народжені під цими знаками, існувати в благополуччі і гармонії? Можуть. Якщо тільки один з двох поступиться своїми принципами. Овен прямолінійний і дуже неспокійний для чутливого Раку. Овен постійно змушує ревнувати свого партнера (партнерку), ображає його настановами, сам того не розуміючи. Рак затаює образу, а через деякий час всі накопичені образи вихлюпуються на Барана з лишком.

Відносини Овен і Лев

Союз Овна та Лева може бути дуже щасливим, в тому випадку, якщо «цар звірів» не хворий гординею, а Овен не прагне до безмежної влади над партнером. Лев у відносинах може стати імператором, Овен — головнокомандувачем, такий варіант відносин зробить шлюб ідеальним: подружжя будуть знаходитися в постійному пошуку, поддразнивать один одного, розпалюючи пристрасть, робити інтимну життя неймовірно яскравою і насиченою.

Овен і Лев — люди творчі, які прагнуть до самореалізації, цей фактор об’єднує подружжя і робить справжніми друзями. Ще один об’єднуючий фактор — діти, їх вихованням будуть займатися обоє батьків, що, безумовно, сприяє виходу відносин на новий рівень.

Двом яскравим вогняним знакам Овна та Лева буває непросто ужитися разом, хоча взаємне тяжіння вони відчувають з першого погляду і з першого слова. Два лідера, прикуті один до одного інтересом і інтригою, яка неодмінно виникає в цих відносинах, вони не в силах розпрощатися, але і будувати стосунки їм буває нелегко. Тільки взаємні поступки можуть забезпечити парі стабільність.

Відносини Овен і Діва

Союз Овна і Діви, навряд чи можна назвати успішним, це надто різні істоти. Овен прагне до швидкого розвитку відносин, він імпульсивний і прямолінійний, Діва воліє тривалі залицяння і обдаровує потенційного партнера легким холодною зневагою.

У цих знаків зодіаку різні уявлення про те, як повинна протікати інтимне життя, Овен вимагає новизни і експресії, для Діви важлива таємниця і романтика. Овну здається, що Діва надто прискіплива і примхлива, Діва сприймає напір Овна, як грубість і віроломство. Відносини між партнерами не триватимуть довго, роздратування з обох сторін швидко охолодить почуття і призведе до розставання.

Відносини Овен і Ваги

Між Овнами і Вагами можливий яскравий і пристрасний роман, але шлюб буде не дуже благополучним, оскільки два створення є протилежностями, їх темперамент і інтереси різняться, на цьому ґрунті нерідко будуть виникати конфлікти. Терези люблять тишу і гармонію, вони не сприймають напористий імпульс Овна і будуть постійно стримувати партнера, визначаючи межі дозволеного.

Овен не стане терпіти віроломства, його дратують навіть поради кинути палити або відмовитися від пива. Невдоволення призведе до того, що Овен почне пошук того, хто буде їм щиро захоплюватися, якщо, звичайно, Ваги не відречуться від партнера раніше.

Ваги розумні, пунктуальні, стримані, чемні і завжди дипломатичні. Люди, народжені під цим знаком, з оптимізмом дивляться в майбутнє. Ваги вміють залагоджувати конфлікти, в суперечці діють тонко, охолоджуючи розумними доводами запал співрозмовника. Овни відрізняється імпульсивністю, амбітністю і неприборканим характером. Обидва знака зодіаку легко сходяться і вживаються, доповнюючи один одного. Терези та Овен часто сперечаються, але до масштабних сварок справа не доходить. Лідером в парі є Овен.

Відносини Овен і Скорпіон

Загадковий Скорпіон полонить простодушного Овна з першого погляду, але й сам потрапляє під чари безпосереднього і прямолінійного баранчика. Подібний альянс припаде до смаку тим, хто любить все пікантне і «гостреньке». Вогняна натура Овна надає відносинам стрімкість і рухливість, а таємничого Скорпіона – глибину. В залежності від рівня духовного розвитку партнерів, цей союз стане для них або одкровенням і постійним стимулом до вдосконалення, або випробуванням, яке призведе до душевних травм.

Обидва знака мають запальний характер. Овен гарячий і відхідливий, а от Скорпіон довго пам’ятає образу й нерідко буває мстивий. Але при бажанні, він легко пристосовується до характеру норовливого баранчика і ненав’язливо їм управляє, читаючи його думки, як відкриту книгу. Маніпуляції настільки вправні, що Овен навіть не помічає.

Представники цих знаків досить амбітні, вони з повагою ставляться до честолюбним прагненням один одного і готові всіляко підтримати партнера, допомогти йому в здійсненні найбільш грандіозних планів, що обіцяє успішне ділове співробітництво.

Відносини Овен і Стрілець

Ідеальним партнером для Овна може стати Стрілець, зірки прихильні до такого союзу і в більшості випадків роблять його щасливим. Обидва знака зодіаку дуже живі і імпульсивні, вони люблять брати участь у великих і яскравих заходах, де майже завжди знаходяться в центрі уваги. Стрілець здатний хитрістю і грайливою ласкою підпорядкувати прямолінійного Овна, який стане потурати всім бажанням другої половинки.

Завдяки імпульсивності обох знаків, конфлікти і спори можуть бути дуже гарячими, однак, вони лише розпалюють пристрасть і роблять партнерів ще ближче. У сексі Овен і Стрілець сумісні, невеликі проблеми можуть виникнути лише із-за надмірного натиску Овна, однак, досягнувши гармонії в ліжку, партнери зроблять свій союз прекрасним.

Союз Овна і Стрільця – полум’яний і щасливий союз. У такій парі завжди вирує життя, емоції та радість. Овен і Стрілець практично з першого погляду можуть відчути взаємну симпатію, яка зберігається протягом багатьох років, а, може, переросте в любов. У цій парі панує взаємне тяжіння, а в разі сварок або незгоди Стрілець часто робить перший крок до примирення.

Відносини Овен і Козеріг

Союз Овна і Козерога небажаний, хоча в деяких випадках все ж таки можливий. Непорозуміння буде виникати на будь-якому ґрунті: Козеріг — дисциплінований, прагне до стійкості і надійності, шукає стабільності в грошах, не бажаючи їх витрачати на те, без чого можна спокійно обійтися; Овен — непостійний, енергійний, божевільний марнотрат; крім того, обидва знака прагнуть до лідерства.

Як не парадоксально, але якийсь шанс створити сім’ю у Овна і Козерога все ж є, рано чи пізно Овен оцінить практицизм Козерога і стане його поважати за вміння налагодити побут. Сексуальні стосунки можуть бути цілком гармонійними. Як правило, у шлюбі між Овном і Козерогом, хтось один (більш слабкий) виконує роль пасивного спостерігача, перетворюючись на додаток у вигляді дружини або чоловіка.

Відносини в цій парі – яскравий приклад союзу, який будується виключно на розрахунку. Кожен партнер несвідомо шукає вигоду від матеріального стану і положення своєї половинки. Якщо партнери хочуть знайти гармонію і взаєморозуміння, то їм належить нелегкий шлях. Спочатку їм треба визначити, хто в їх парі є лідером. Спільна мета, самопізнання, вдосконалення, спільні творчі інтереси – все це зміцнить союз Овна і Козерога. Овен і Козеріг будуть йти пліч-о-пліч до тих пір, поки у них є спільна мета.

Відносини Овен і Водолій

Овен і Водолій дуже підходять один одному, між ними може виникнути яскравий швидкоплинний роман або стабільні і благополучні тривалі відносини, що переростає в шлюб. Обидва знака зодіаку активні і темпераментні, волелюбні і не ставлять партнерам рамок. Водолій прекрасно розуміє пориви Овна, він сам схильний до такого роду явищ, бути може, навіть сильніше партнера.

Іноді Овна може здатися, що Водолій нехтує ним заради друзів, але потрібно знати його відкриту натуру, щоб переконатися в тому, що таке ставлення до інших зовсім не означає, що він охолов до партнера. Секс між Овном і Водолієм яскравий і насичений, пристрасть до новаторства живе в обох.

Союз повітряного Водолія і вогняного Овна обіцяє бути цілком сприятливим і дуже цікавим, якщо Йому вдасться достукатися до серця і розуму активного і стрімкого баранчика. Ці два знака дуже схожі: обидва енергійні, допитливі й діяльні, що позначається на їхніх стосунках виключно позитивним чином.

Відносини Овен і Риби

Союз Овна і Риб настільки складний, конфліктний і несприятливий, що іноді незрозуміло, як ці люди можуть взагалі бути разом. У Овнів і Риб величезна кількість відмінностей – починаючи від темпераментів і закінчуючи життєвими цілями. Така пара може існувати тривалий час лише в тому випадку, якщо у партнерів є якісь зобов’язання. Також представники двох знаків можуть добре співіснувати, якщо їх союз підкріплений релігійними мотивами. Доходить до фанатизму прямолінійність Овна і схильність Риб до містики і таємниць в такому випадку будуть гарною підмогою.

Найчастіше відносини між Овном і Рибами виникають на основі сильного сексуального тяжіння. Обидва знака зодіаку живуть під сильним впливом почуттів. Палкий, імпульсивний, схильний до експериментів Овен допомагає розкритися глибокої чуттєвості і бурхливої фантазії Риб.

На початку відносин Барана, який звик скрізь йти напролом, здається, що Риби дуже покірні, і він зможе без праці керувати ними. Поступово вогненний знак починає ставитися до свого партнера з водної стихії, як до безпорадного створення, яке не здатне про себе подбати. Він надмірно опікає свою другу половину, сам же дратуючись на неї.


Залишити відгук