Водолій у Відносинах

Не всім і не завжди зрозуміло, як будувати відносини з Водолієм. Все ж це знак достатньо складний, а тому до нього потрібно знайти особливий підхід. Розібратися в цьому можна з допомогою спеціального астрологічного гороскопа, який і розкаже про всі нюанси взаємовідносин з Водолієм. Романтичні відносини з Водолієм можуть стати справжньою казкою, якщо знайти правильний підхід до цього астрологічним знаком.

Якщо коротко описати Водоліїв, то це дуже особливі особистості, у яких дуже сильно розвинене почуття своєї індивідуальності. До речі, розвинене воно зовсім не на порожньому місці, як можна подумати при першому погляді на них. Водолії розумні, самостійні. У них на все знайдеться власну думку, яке вони ніколи не побояться висловити навіть на публіці.

Партнерів собі Водолії найчастіше вибирають вкрай незвичайних або дивних. Наприклад, це може бути людина рідкісної професії або належить до якоїсь субкультури. Звісно, таке порівняння умовно, але ідея приблизно така. Водоліям немає ніякого діла до того, що хтось подумає про їх обранця. В якійсь мірі люди цього знака самі являють собою «білу ворону. Водолії у відносинах слухають тільки себе і голос свого серця.

Іноді з представниками цього знаку зодіаку виникають деякі труднощі, оскільки вони від природи не привчені до компромісів. З ними сперечатися складно, якщо не сказати, що взагалі неможливо. Тому Водолії повинні виробляти в собі такі якості, як лояльність, толерантність і певною мірою конформізм. Інакше партнеру буде складно з Водолієм. Та й як можна будувати відносини без компромісів?

Водолії — це найбільші власники і ревнивці з усіх знаків зодіаку. Зрівнятися з ними можуть хіба тільки Рак.Ревнощі Водоліїв всепоглащающая. І нерідко саме вона дуже сильно заважає у відносинах з ними. Тому представники цього знака повинні вчитися якось стримуватися у своїй ревнощів.

до Речі, чоловік-Водолій у відносинах згідливіший і м’який, ніж жінка цього ж знака. Та і його життєві цінності не можуть не радувати. Він готовий виконувати одвічну чоловічу гендерну роль у парі. При цьому він повинен одержувати від своєї обраниці максимум тепла, ласки, турботи і покори в хорошому сенсі цього слова. Він — голова сім’ї. Коли такий чоловік приходить додому, він повинен бачити чистий і прибраний дім, гарну доглянуту жінку. А вже вечеря і зовсім передбачається за замовчуванням.

Натомість чоловік-Водолій неодмінно забезпечить сім’ю всім необхідним і навіть великим. На його думку будинку повинен панувати патріархат. Саме на такі відносини згодна і жінка-Водолій. Тому, чисто теоретично, чоловік і жінка цього знаку зодіаку могли б скласти один одному непогану пару. Але зараз не про це.

Все ж у дівчини, яка народилася під сузір’ям Водолія є свої особливості поведінки і характеру. Вона володіє дуже великою гнучкістю і маневреністю, якщо можна так висловитися. Жінка-Водолій може підлаштуватися абсолютно під будь-яку ситуацію, практично під будь-яку людину. Це викликає деякі сумніви з приводу її щирості у її партнера. Та й сама вона усвідомлює, що не позбавлена меркантильних думок. І все-таки зірки радять Водоліям ніколи не перебувати в союзі з ким-то тільки заради отримання передбачуваної користі. Нічим хорошим це не закінчиться.

Навіть перебуваючи тривалий час у відносинах, Водоліям властиво іноді трохи поза їх. Трапляється таке, що вони настільки усамітнюються у своєму світі, що їх партнер просто не розуміє, в чому справа. Однак він повинен звикнути до таких ситуацій у Водолія. В цьому немає нічого страшного, просто так вони розслабляються.

Ось такими Водоліїв створила природа, такий характер дав їм їх астрологічний знак. При деяких своїх недоліках все-таки це дивовижні люди. Їх треба розуміти. Можливо, що сьогоднішні поради допоможуть в тому, щоб стати трохи ближче до свого Водолію.

Відносини Водолій і Овен

Водолій і Овен можуть весело і з користю проводити час, отримуючи від спілкування обопільне задоволення. Готовий до змін і авантюрних пригод Водолій приваблює активного і наполегливого Овна. Багата фантазія Водолія імпонує Овну.В сексуальних відносинах пристрасний Овен поділяє прагнення Водолія до оригінальності. Обидва знака не прагнуть обмежувати свободу один одного, поважаючи право партнера на особисту незалежність. Єдине, що може затьмарити відносини – небажання обох підкорятися. Якщо поважаючий в партнері особистість Водолій поступиться першістю Овну і буде у всьому його підтримувати, щастя не змусить себе довго чекати.

Союз повітряного Водолія і вогняного Овна обіцяє бути цілком сприятливим і дуже цікавим, якщо Йому вдасться достукатися до серця і розуму активного і стрімкого баранчика. Ці два знака дуже схожі: обидва енергійні, допитливі й діяльні, що позначається на їхніх стосунках виключно позитивним чином. Любов до всього нового, оригінального дозволяє їм наповнити життя яскравими враженнями, а доброзичливість і товариськість – яскравими відносинами і людьми. Відносини між ними зав’язуються досить швидко, вони легко знаходять спільну мову. Але тривала, серйозна зв’язок може оголити і проблеми.

Представники цих знаків досить імпульсивні, тому розбіжності вирішуються бурхливо та емоційно. Крім того, обидва високо цінують власну свободу і не завжди готові до компромісів. Прагне до лідерства Овен може пригнічувати Водолія, що неодмінно призведе або до конфлікту, або до того, що Водолій втратить свою індивідуальність і стане нецікавий своєму партнерові. Компроміс у цій парі життєво необхідний. При обопільних поступок і розумінні відносини розвиваються успішно.

Відносини Водолій і Телець

Союз Водолія і Тельця завжди викликає подив. Це дивна парочка, яка живе в якомусь цікавому загадковому світі. Оточуючі часто не можуть зрозуміти, що тримає цих людей поруч один з одним: водолеинеординарны і активні – тельці ґрунтовні і логічні.

Саме суперечності міцно пов’язують представників двох знаків і дозволяють комфортно існувати в парі. Телець привносить в життя Водолія сенс та стабільність. Водолій, в свою чергу, допомагає Тельцю дізнатися смак свободи, відчути вітер змін. Водолії не люблять сперечатися, тому пара легко знаходить компроміс в найскладніших питаннях.

В основі союзу Водолія і Тельця лежить духовна спорідненість. Незважаючи на різне ставлення до матеріального світу, партнери прагнуть до загальним ідеалам і цілям. Тільки від самих людей залежить, чи буде їхня спільна щасливого життя та плідної або перетвориться в конкурентну боротьбу.

Відносини Водолій і Близнюки

Водолій і Близнюки ідеально доповнюють один одного. Незважаючи на деякі незначні розбіжності в думках, у них завжди знайдуться цікаві теми для обговорення. Представники обох знаків розумні, кмітливі і винахідливі, їм ніколи не буде нудно разом.

Гармонійні натури Водоліїв і Близнюків об’єднує здатність обходитися без зайвих емоцій, хоча жваві суперечки між ними відбуваються досить часто. Спокійний по натурі Водолій утримує Близнюків від легковажних вчинків.

Парочка двох сонячних, майже ідеально підходять один одному знаків Зодіаку – це Близнюки з Водолієм. Астрологи вказують 78% збіги за кармічним і психологічним параметрам. Відмінна цифра для початку співпраці, щирої дружби або навіть вельми нетривіальних сімейних відносин. Любов спалахує між двома знаками зі швидкістю нищівної лісової пожежі. При цьому Водолій і Близнюки завжди зберігають незалежність і легкість у стосунках.

Відносини Водолій і Рак

Волелюбний Водолій не здатний зрозуміти власницькі настрої Раку і не має намір постійно переконувати його в щирості свого ставлення, в результаті ранимий Рак відчуває себе знедоленим і непотрібним. Водолія часто обурюють вимоглива наполегливість і нескінченні скарги Раку.

Рак воліє осілий спосіб життя в затишному будинку, не поділяючи прагнення Водолія до зміни місць. Разом з тим, певний час ці знаки можуть досить мирно співіснувати, вони не можуть довго перебувати разом і не переносять тривалої розлуки один з одним.

Прагнення Раку утримати Водолія призводить до того, що останній, зрештою, йде, знову повертається в домашню в’язницю і знову йде. Рак весь цей час терпляче чекає. Такі відносини можуть тривати досить довго.

Відносини Водолій і Лев

Знаки Водолій і Лев знаходяться на астрологічному колі один навпроти одного, і в житті вони володіють протилежними рисами, які притягують партнерів, але ускладнюють відносини. При першій зустрічі їм часто здається, що вони шалено схожі, але з часом ця ілюзія розвіюється.

Лев, чого вже таїти, ласий на лестощі, Водолій ж стриманий у своїх оцінках і не поспішає захоплюватися. Лев прагнути до влади і лідерства, Водолій не готовий підкорятися. Водолія цікавить весь світ, Лева – власна царствена персона.

Водолій незалежним від думки оточуючих, Лев чахне без уваги і поклоніння. Тим не менш, вони можуть бути хорошими друзями, коханцями і навіть партнерами в шлюбі. Відносини їх можуть розвиватися досить гармонійно, хоча практичний Лев не завжди розуміє романтичного Водолія.

Відносини Водолій і Діва

Водолій сприймає дійсність із властивим цьому знаку оптимізмом, на відміну від Діви, здатної бачити тільки негативні моменти. Активна натура Водолія прагнути до змін, розваг і потребу в спілкуванні. Діва, навпаки, обмежується вузьким колом знайомств, уникає світських заходів і віддає перевагу спокійний плин життя.

Водолія найчастіше приваблює зовнішній лиск, Діва прагне до стійкого результату. Об’єднуючий фактор – високий інтелектуальний рівень, однак союз рідко буває міцним. Діва любить домашній затишок, Водолій свободу, але будинок необхідний йому, щоб відпочивати від друзів, подорожей і чужих проблем. Відносини, як правило, закінчуються разом з терпінням Діви.

Відносини Водолій і Терези

Відносини Водолія і Ваг складаються досить вдало, оскільки представники цих знаків не прагнуть до одноосібного лідерства, їх цілком влаштовує рівноправність. Чуттєвість Ваг ідеально поєднується з романтизмом Водолія, вони вдало доповнюють один одного.

Людей цих знаків об’єднують спільні інтереси в галузі мистецтва, вони люблять подорожувати, обом подобається весело проводити час в галасливій компанії. У них багато спільних ідей та планів.

Дипломатичні Ваги здатні легко впоратися з нападом впертості Водолія. Союз досить вдалий і, якщо один з партнерів навчиться поступатися, може виявитися досить довголітнім.

Відносини Водолій і Скорпіон

Скорпіон – володар, Водолій – мандрівник, звідси всі складнощі у відносинах. Скорпіон прагнути підпорядкувати почуття і вчинки Водолія своїм інтересам, зробити так, щоб партнер завжди знаходився поруч і виконував всі побажання. З Водолієм точно такий номер не пройде, люди, що народилися під цим знаком зодіаку, не сприймають чітких рамок і золотої клітки, вони черпають сили, завдяки свободі. Водолії можуть піти на поступки, але тільки в тому випадку, якщо побачать, що до них теж проявили поблажливість.

Гримуча суміш – безпристрасні і волелюбні Водолії разом з дошкульними власниками-Скорпіонами. Здається, ніщо не втримає ці два протилежних знака поруч, але це всього лише думка. Кожен з знаків достатньо розумний і винахідливий, і закоханість часто переростає тривалі відносини. При цьому важливо пам’ятати, що боротися за любов проти коханого не варто: Скорпіони прекрасні в нападі, зате Водолії відмінно піднімають емоційні щити.

Як зберегти мир у відносинах парочки Водолій-Скорпіон? Перший крок – ніжна дружба. Якщо немає дружньої симпатії, разом Скорпіону і Водолію не бувати. Водолії при цьому спочатку налаштовані на доброзичливість, тому Скорпіону потрібно лише знайти вірний момент і підтримати, надати послугу, необхідну Водолію. З вдячності як раз може вийти приязнь – основа для подальшого розвитку відносин.

Відносини Водолій і Стрілець

Такий союз дуже нагадує веселу та запальну гру, яка часто потрапляє в емоційний потік непередбачуваних почуттів. З’єднання стихії Повітря і стихії Вогню – це кругообіг подій, низка ідей, шквал незрозумілих вчинків. Дуже часто такий союз приводить у замішання оточуючих людей. Адже як можуть співіснувати неспокійний Стрілець і розсудливий Водолій?

Стрільці просто не здатні жити без веселощів, вони – справжні оптимісти. Відмітна риса Стрільців – це скептицизм. Так що бійтеся цих хитрунів, тому що вони легко поєднують в собі різні протилежні якості. Символом сонячного знака є Кентавр, чоловік-кінь.

Саме тому Стрільці ніколи не можуть бути щасливі або засмучені на всі 100%. Все в їх житті розділене на дві половини: наполовину зосереджено, наполовину щасливі, наполовину закохані. Водолії, на щастя, не живуть під впливом такого подвійного знака. Типовий Водолій більш індивідуальний, він не терпить лицемірства.

Відносини Водолій і Козеріг

і Козеріг Водолій в рівній мірі є егоїстами. Це обопільне якість заважає налагодити гармонійні відносини вільної натурі Водолія зі прагнуть до властвованию Козерогом. Козеріг любить наставляти і повчати, Водолій нехтує порадами і керується власною думкою.

Серйозний і практичний Козеріг прагне встановити суворий контроль над легковажним, за його власним переконанням, Водолієм, що для останнього абсолютно неприйнятно. Крім того, обережний Козеріг не в змозі зрозуміти авантюрних ідей Водолія. Стосунки пари можуть бути цілком гармонійними, але триватимуть недовго. Люди цих знаків разом лише до тих пір, поки їм обом окремо самотньо.

Союз Водолія і Козерога – це відносини, повні свободи і безтурботних вчинків. Вони можуть залучити Козерога вогниками новизни, нестандартності. Але, на жаль, взаєморозуміння в такому союзі приречене на сварки і розчарування. Раціональна і практична натура Козерога може чинити опір легкості почуттів. Такі відносини можуть стати для Козерога в тягар. Вважається, що плюс і мінус притягуються один до одного. Так і абсолютно протилежні натури Козерога і Водолія можуть об’єднатися в незвичайну для всіх пару.

Відносини Водолій і Водолій

Два Водолія дуже симпатизують один одному і здатні вибудувати тривалі і міцні стосунки. Вони можуть проводити разом багато часу, оскільки об’єднані спільними інтересами. Разом з тим, чудово почуваються і на відстані – кожен з них має різнобічні інтереси і широке коло знайомств. Водоліям притаманне почуття гумору, винахідливість, прагнення до нових відкриттів.

Сварки в цій парі досить рідкісне явище, оскільки Водолії завжди здатні дійти згоди і знайти компромісне рішення, яке влаштує обох. Відносини Водоліїв будуть міцними лише в тому випадку, якщо засновані на дружбі, взаємоповазі і рівноправність.

Відносини Водолій і Риби

Цю пару можуть пов’язувати досить близькі стосунки. Романтичних Водоліїв приваблює не менш романтичне чарівність Риб. Почуттєвих, що володіють хорошою уявою Риб, підкуповує прагнення Водолія до піднесеним ідеалам. Риби готові потурати всім бажанням Водолія, але натомість, відчуваючи потребу в підтримці, залежні Риби будуть постійно вимагати доказів любові, хоча б словесних.

Водолій не приймає подібних вимог і намагатиметься припинити відносини. Цих людей приваблюють один одного фантазії та ілюзії, які в шлюбі можуть змінитися непривабливою реальністю. Крім того, Водолію і Рибам заважає створити міцний союз неусвідомлений страх розчинитися один в одному.


Залишити відгук