Ідеальна Пара для Тільця

У молодому віці найпростіше знайти ідеальну пару серед інших знаків стихії землі: Дів і Козерогів. Умова повного щастя одне — Діва повинна мати власний бізнес і не заважати Стрільцеві облаштовувати побут по-своєму. А Козеріг стане зразковим партнером, якщо буде державним службовцям солідного віку (на десять — п’ятнадцять років старше Тільця). У другій половині життя ідеал слід шукати серед Раків, причому серед тих представників знаку, з ким ви давно дружите, кому довіряєте свої таємниці. Підійдуть Тельцю після 35-ти і Риби, але лише за умови повної гармонії в сексуальній сфері.

Рак: Представники цих знаків зодіаку складають дуже вдалу пару. Ні Телець, ні Рак не люблять легковажних розваг і всі свої сили витрачають на створення затишного родинного гнізда. Конфлікти можуть виникати на ґрунті мінливого настрою Раку, про це попереджає Гороскоп сумісності: Телець, Рак. Щоб зберегти гармонію взаємин, Тельцю варто бути більш тактовним, тоді Рак буде надзвичайно цінувати його надійність. Це підтверджує гороскоп сумісності Рак і Телець.

Козеріг: Відносини цієї пари обіцяють бути успішними. Козеріг і Телець схожі у своїй любові до надійності. Терпіння Козерога вдало поєднується з реалізмом Тільця. Взагалі стосунки цієї пари не будуть обтяжені зайвою сентиментальністю, це підтверджує гороскоп сумісності. Козеріг і Телець мають одні і ті ж інтереси, які є запорукою щасливого і тривалого шлюбу. Серйозною проблемою для цих відносин можуть стати нудьга і рутина, про це попереджає Гороскоп сумісності: Телець, Козеріг.

Риби: Відносини цієї пари, безумовно, вдалі, але неоднозначні. Таємничих Риб дещо дивує практицизм Тільця, а працьовитий Телець не може зрозуміти неробство Риб. Це може послужити приводом для конфліктів, про це попереджає гороскоп сумісності. Телець і Риба – це успішний тандем: завдяки такій парі, Телець відкриває свої творчі здібності, а Риб приводить у захват надійність Тільця. Пасивність Риб може трохи дратувати Тільця, але на міцності відносин це ніяк не позначиться, це підтверджує Гороскоп сумісності: Телець Риби.

Водолій: Цій парі гарантовані непрості відносини: Тельця буде дратувати прагнення Водолія до всього нового. Водолія будуть стомлювати власницькі замашки Тельця, про це говорить гороскоп сумісності. Телець і Водолій часто не можуть прийти до згоди в питаннях свободи: Йому здається, що Телець намагається його обмежувати, а Телець не може змиритися з легковажністю Водолія. Це може послужити причиною краху взаємин, про що і попереджає Гороскоп сумісності: Близнюки і Водолій.

Близнюки: Ця пара має дуже різними характерами: Близнюкам подобається більш швидкий ритм життя і Телець здається їм занадто повільним. Відносини цієї пари будуть наповнені кризами жанру, про це попереджає гороскоп сумісності: Телець Близнюки. Однак цей роман може стати тривалим і успішним, якщо Телець буде проявляти турботу, а Близнюки будуть більше говорити про те, що їх хвилює.

Стрілець: Цій парі забезпечені надзвичайно пристрасні відносини, які обумовлені тим, що Стрілець надихає Тільця. Однак для Тельця головним є прагнення до стабільності і надійності відносин, а Стрілець своєю велелюбністю і прагненням до нових вражень виводить його з себе. Стрільця ж дратує розміреність і передбачуваність Тельця, про це попереджає Гороскоп сумісності: Телець Стрілець.

Телець: Якщо кожен з пари за знаком зодіаку Телець, гороскоп сумісності вважає ці взаємини дуже надійними. Їх багато що об’єднує, і найчастіше іншим знакам важко зрозуміти консерватизм Тельців. Як говорить гороскоп сумісності жінка-Телець більш схильна до змін, які в таких відносинах необхідні. Головною перешкодою на шляху до щасливого життя цієї пари є нудьга і рутина, про це попереджає Гороскоп сумісності Телець Телець.

Скорпіон: Роман власників цих знаків зодіаку буде надзвичайно бурхливим, це підтвердить будь гороскоп сумісності. Телець і Скорпіон залучають один одного з неймовірним магнетизмом, незважаючи на те, що в їхніх характерах занадто багато відрізняється. Еротизм перших тижнів романа з часом змінюється ревнощами Скорпіона, який починає вважати Тільця своєю власністю, про це попереджає гороскоп сумісності: Телець Скорпіон.


Залишити відгук