Ідеальна Пара для Стрільця

У першій половині життя вам більше всього підійдуть представники знаків Овна або Лева, відрізняються тим же вогненним темпераментом. Тільки дивіться, щоб Овен не виявився забіякою і забіякою! Від такого ви швидко втомитеся. А Лев не повинен бути занадто гарний — при його майже неминучою схильності до полігамії чарівна привабливість додасть партнеру приводів для занепокоєння. Вибираючи пару у другій половині життя, ідеал потрібно шукати серед Терезів і Водоліїв. Ваги зачарують вас своєю нерозтраченої ніжністю і хлоп’ячим романтизмом. А у Водоліїв підкорить повагу до святості шлюбу, переконаність у тому, що щастя неможливе без міцних сімейних відносин.

Овен: Поєднання цих знаків обіцяє бути дуже вдалим. Як говорить гороскоп сумісності Стрілець, Овен, обидва цих знака зодіаку мають схожі інтереси: пошук яскравих вражень, подорожі і активне проведення часу, тому їм нескладно швидко зацікавити один одного. Єдиною проблемою, про яку попереджає Овен гороскоп сумісності Стрілець, залишається імпульсивність і непередбачуваність, якими грішать обидва знака.

Водолій: Цю пару об’єднує фантазія і новаторство. Як говорить гороскоп сумісності Стрілець, Водолій, цю пару об’єднує життєлюбність і тому разом вони втілять все те, про що кожен давно мріяв окремо. Стрілець надихає Водолія, а його, в свою чергу, активізує Стрілець. Цей тандем не перестане дивувати один одного ніколи. І хоча їм завжди буде добре разом, глибока емоційна близькість може прийти тільки з часом.

Лев: Роман цієї пари обіцяє бути чудовим. У цьому запевняє гороскоп сумісності. Лев і Стрілець легко знаходять точки дотику: їм подобається одне і те ж. Стрільця надихає енергійність Лева, а Леву імпонує волелюбність своєї другої половини. Вони обидва люблять подорожувати і перебувати в центрі уваги. Як підтверджує Стрілець гороскоп сумісності Лев, ці взаємини є одним з найбільш вдалих поєднань знаків зодіаку.

Телець: Як прогнозує гороскоп сумісності, Стрілець і Телець приваблюють один одного, але виносити один іншого в великих кількостях не можуть. Стрілець дуже волелюбний, а Телець хоче постійно контролювати свою другу половину. До того ж Тільця дратує марнотратство Стрільця, які не вміє і не хоче витрачати гроші практично. Все це буде призводити до конфліктів, попереджає гороскоп сумісності Стрілець Телець.

Козеріг: Як говорить гороскоп сумісності, Козеріг і Стрілець, як правило, не задовольняють запитам один одного. Обидва чекають від своєї другої половини того, на що вона не здатна. Козеріг хоче стабільності від незвиклого до відповідальності Стрільця, а Стрілець хоче активних розваг у той час, як Козеріг мріє про родинному гнізді. Головним каменем спотикання буде фінансове питання. Козерога дратує легкість, з якою Телець тринькає весь бюджет. Роман навряд чи буде тривалим, попереджає гороскоп сумісності Стрілець Козеріг.

Діва: Як віщує гороскоп сумісності, Діва, Стрілець звикли до різних речей і чекають від стосунків того, що не можуть у підсумку один одному дати. Прагматичною Діві незрозумілий стрімке хаос, до якого звик Стрілець. А Стрільцю важливий пошук яскравих вражень, і порядок, до якого намагається привчити його Діва, тільки докучає йому. Свої почуття ці знаки виявляють по-різному, тому взаєморозуміння для них обох залишається таємницею за сімома печатками. Як правило, роман між цими знаками довго не триває, попереджає Стрілець гороскоп сумісності Діва.

Стрілець: Існує думка, що всю принадність одного Стрільця може виносити тільки інший такий же Стрілець. Гороскоп сумісності обіцяє, що цю пару чекає роман, схожий на захоплюючу пригоду. Вони будуть вести надзвичайно активний спосіб життя і брати від життя все, що можна, і ще маленький шматочок того, що не можна. Однак перспективи у таких відносин прагнуть до нуля, тому що Стрільці не люблять зобов’язань. А подвоєна нелюбов перетворюється в ненависть. Це підтверджує гороскоп сумісності. Жінка-Стрілець зазвичай у такій ситуації проявляє велику відповідальність.

Близнюки: Це пара мисливців за задоволеннями, які ніколи не втомлюються шукати яскраві враження. Стрілець і Близнюки зазвичай помічають один одного з першого погляду і розуміють з півслова. Як обіцяє Стрілець гороскоп сумісності Близнюки, їх роман буде стрімким, але при перших натяки на те, що пристрасть почала згасати і на горизонті зажевріла звичка, ця любовна історія зійде нанівець.


Залишити відгук