Ідеальна Пара для Риби

У першій половині життя вам вдасться побудувати ідеальний шлюб тільки з іншими водяними знаками — Раками і Скорпіонами. Рак при цьому не повинен постійно ставити в приклад дружині свою маму. Зі Скорпіоном ж вам завжди буде весело, цікаво, тільки… страшнувато, як на вулкані. У другій половині життя ідеал слід шукати серед інших знаків — Козерогів і Тельців. Якщо до того ж трапляється Козеріг з поетичною душею, Риби опиняться просто на вершині блаженства. А від Тельця для гармонійних відносин потрібно тільки хороше почуття гумору.

Рак: Як обіцяє гороскоп сумісності Риби і Рак будуть надзвичайно вдалим поєднанням знаків зодіаку. Вони відразу ж знаходять спільну мову. Рибам подобається чутливість Раку і те, що разом з ним вони будуть купатися в ніжності і турботи. Раку зачаровує загадковість і незвичність Риб. Конфліктів цій парі вдається вдало уникати, завдяки схожості характерів. Цей роман обіцяє продовжитися у вдалому і щасливому шлюбі, такий прогноз дає гороскоп сумісності Риби Рак.

Скорпіон: Як стверджує гороскоп сумісності Риби і Скорпіон – це саме та ідеальна пара, про яку пишуться романи і знімаються фільми зі щасливим кінцем. Таємничість Риб надихає Скорпіона, до того ж він може з легкістю захопити лідерство в парі. Ревнощі Скорпіона не тільки не докучає Рибам, але навіть лестить: це для них прояв глибоких почуттів. Ці знаки відчувають повну гармонію в суспільстві один одного, і ці майже ідеальні відносини мають всі шанси продовжитися боргом і вдалому шлюбі, такий прогноз дає гороскоп сумісності Скорпіон Риби.

Козеріг: Консервативний Козеріг – кращий вибір для романтичних і мрійливих Риб, які знайдуть у такому супутнику когось, на кого можна буде звалити необхідність прийняття рішень. З такою цілеспрямованою і працьовитою другою половиною, як Козеріг, Риби будуть відчувати себе як за кам’яною стіною. Тонка інтуїція дозволяє Рибам досягти повного взаєморозуміння з потайною Козерогом. Як стверджує гороскоп сумісності Риби Козеріг, цей шлюб – один з найнадійніших.

Ваги: Як обіцяє гороскоп сумісності, Ваги і Риби можуть стати героями приємного і гармонійного роману. Фантазія і загадковість Риб надихає Ваги, а їх прагнення до балансу дає Рибам необхідне почуття впевненості. До негативних рис цих відносин можна віднести пасивність, з якою вони підходять до втілення своїх бажань. Риби дуже мрійливі, а Ваги надто побоюються відповідальності, щоб втілити всі свої плани. Незважаючи на це, вони щиро насолоджуються товариством одне одного, такий прогноз дає гороскоп сумісності Риби Ваги.

Близнюки: Цієї пари буде насолоджуватися товариством один одного, але і страждати від непостійності. Близнюків приваблює таємничість Риб, а їм подобається легкість характеру Близнюків. Однак після того, як ейфорія першої закоханості пройде, Рибам буде незрозуміло легковажність свого супутника, а Близнюкам буде докучати емоційна нестабільність Риб. Ці відносини приречені на провал, оскільки цій парі потрібен лідер, ставати яким ні один з цих знаків не хоче. Такий прогноз дає гороскоп сумісності Риби Близнюки.

Стрілець: Як запевняє гороскоп сумісності Риби і Стрілець можуть насолоджуватися товариством один одного нетривалий час. Проблеми починаються дуже швидко, і вся романтика романа тріщить по швах. Активному і діяльному Стрільцеві ніколи звертати увагу на святкую мрійливість Риб, а Риби потребують турботи та любові, чого практично марно чекати від легковажного і легковажного Стрільця. Ці відносини будуть валізою без ручки і для того і для іншого, про це говорить гороскоп сумісності Риби Стрілець.

Риби: Роман цієї пари буде незвичайним, у цьому запевняє гороскоп сумісності. Риби швидко знаходять мову з представниками свого знака зодіаку. Це саме той випадок, коли вони можуть навіть красномовно мовчати разом. Ідилію цих відносин порушує обопільне небажання Риб брати на себе відповідальність і зобов’язання. Цій парі не вистачає лідера. Але як говорить гороскоп сумісності, чоловік-Риби часто бере кермо влади в свої руки.

Діва: Ця пара буде відчувати ідилію вкрай нетривало час, про це попереджає гороскоп сумісності. Діва і Риби володіють дуже різними характерами для гармонійних тривалих відносин. Риби надають надзвичайно важливе значення емоціям, а стриману Діву це тільки дратує. Риби чекають від свого партнера ніжності і романтики, а королева логіки Діва вважає це все сентиментальної лушпинням. Відносини може врятувати тільки підвищену увагу партнерів один до одного, це підтверджує гороскоп сумісності Риби Діва.


Залишити відгук