Ідеальна Пара для Ваг

У першій половині життя ваші ідеальні партнери — Близнюки і Водолії, споріднені душі стихії Повітря. Потрібно тільки, щоб перші вчилися, освоювали перспективну професію, а не металися в пошуках кращого життя. А від Водоліїв потрібно тільки одне: бажання приймати у себе в хаті численних друзів молодої дружини, включаючи представників протилежної статі. У другій половині життя Терезам потрібен Лев або Стрілець. Перший, правда, підійде з одним застереженням: він не повинен мати слабкості до азартних ігор і дорогим шмоткам. Терези не потерплять, щоб дружина просаживала сімейні гроші. А Стрілець годиться на роль ідеальної пари Терезам, тільки якщо має високий соціальний статус.

Водолій: Цю пару чекає любов-дружба і любов-розвага. Терези і Водолій насолоджуються один одним передусім на інтелектуально рівні, Ваги щиро мліють від дотепності Водолія, який в свою чергу буде надихатися Вагами. З цієї пари може вийти продуктивний творчий тандем. Вони завжди будуть отримувати задоволення в суспільстві один одного і довгий час не втратять взаємної зацікавленості. Як прогнозує гороскоп сумісності Ваги Водолій, шлюб цієї пари обіцяє бути дуже вдалим.

Близнюки: Якщо зустрічаються ці два знака зодіаку, то зазвичай девізом їхнього роману стає «після нас хоч потоп», це підтверджує гороскоп сумісності. Близнюки і Терези люблять розваги і постійно перебувають у пошуку яскравих вражень. Вони не обтяжують себе побутовими проблемами і воліють швидкі задоволення глибоким почуттям. Але, незважаючи на удавану легковажність, вони розуміють один одного з півслова і створюють враження ідеальної пари. Роман може закінчитися вдалим шлюбом, як прогнозує гороскоп сумісності Близнюки Ваги.

Стрілець: Роман обіцяє бути чудовим. Як прогнозує гороскоп сумісності, Ваги і Стрілець – це красива і романтична пара. Ваги залучають Стрільця своєю ніжністю і легким ставленням до життя, а для них самих Стрілець – вічний мисливець на пригоди, який вносить у життя елемент різноманітності і яскравості. Ваги – ідеальний супутник для Стрільця, так як їм вдається постійно підігрівати інтерес до себе, і врешті-решт навіть такий велелюбний вітрогон дасть себе приручити. Як обіцяє гороскоп сумісності Ваги Стрілець, шлюб обіцяє бути вдалим.

Риби: Початок роману цієї пари буде казково прекрасним: полуниця в шоколаді і шампанське під льоду. Обидва цих знака зодіаку люблять ніжні визнання і сентиментальні слова, а також не бажають виходити з солодкої рожевої вати своїй романтичності. Але, як попереджає гороскоп сумісності, Ваги і Риби можуть почати конфліктувати саме на ґрунті прояву своїх почуттів. Рибам потрібна захист і підтримка, а Ваги не готові до цього і вважають це рутинними зобов’язаннями. Як прогнозує гороскоп сумісності Ваги Риби, ці відносини будуть красивими, але крихкими.

Рак: У відносинах цієї пари завжди буде присутня деяка недомовленість, на це вказує гороскоп сумісності. Рак та Ваги дещо відрізняються в емоційному плані, що може призвести до відчуження. Чутливий Рак чекає, щоб його цінували і захищали, але трохи більш поверхневі Ваги більше зосереджені на собі і не помічають мінливого настрою свого партнера. Саме в цьому криється причина майбутніх сварок, застерігає Ваги гороскоп сумісності Рак.

Телець: Відносини цієї пари знаків зодіаку не можна назвати простими: занадто багатьом вони відрізняються, про це запевняє гороскоп сумісності. Ваги і Телець часом дивляться на життя під різними кутами огляду. Терезам подобаються легкі розваги, а Телець вважає за краще не витрачати час даремно. Він вважає свого супутника марнотратом, між тим як Терезам Телець здається крохобором. Право на тривале існування цей роман знайде, тільки якщо Ваги змиряться з деспотичностью Тільця, але це малоймовірно, як підтверджує гороскоп сумісності Ваги Тілець.

Ваги: Відносини цієї пари нагадують фільм про кохання, але в підсумку вони стають дуже показовими з-за гри на публіку, якій надмірно захоплюються Ваги. Гороскоп совместимостипрогнозирует захоплюючий і яскравий роман, до якого обидва учасники будуть ставитися як до вічного свята життя. Кермо правління в такої феєрії зазвичай бере на себе чоловік-Терези. Гороскоп сумісності віщує: можливо, в якийсь момент Ваг може здатися, що вони спілкуються самі з собою, і це зведе весь інтерес. Щоб цього уникнути, варто знайти абстрактні інтереси. Як говорить гороскоп сумісності, Ваги-жінка більш лояльна до свого партнера, і саме вона найчастіше усуває всі конфлікти і сварки.

Овен: Цю пару приваблює одне в одному те, що вони не бачать у себе. Імпульсивного Овна зачаровує вишукана стриманість Ваг, а їх у свою чергу спричиняє життєрадісність і енергія партнера, це підтверджує гороскоп сумісності Ваги Овен. Конфлікти можуть виникати через упертість Овна і його небажання йти на компроміс. Але, як правило, Терезам вдається схилити свою половину до розумного угоди, про це говорить гороскоп сумісності Овен Ваги.


Залишити відгук