Ідеальна Пара для Близнюків

У першій половині життя спробуйте знайти ідеальну пару серед інших знаків повітряної стихії — Терезів і Водоліїв. Перші можуть скласти ваше щастя, якщо легкі на підйом і мають широке коло інтересів. А Водолій стане ідеальним партнером, якщо встиг вже, що називається, наробити «помилок молодості» і тому дорожить стабільними, сімейними відносинами… У другій половині життя Близнюкам потрібно інше. В ідеалі місце повинен зайняти гордий, незалежний, талановитий Лев — з великими амбіціями і манерами переможця. Великі шанси створити ідеальну сім’ю з Овном, який, правда, не повинен мати надмірними запитами і хворим самолюбством.

Ваги: Ця пара буде викликати заздрість своїм ідеальним взаєморозумінням. Представники цих знаків зодіаку однаково люблять розваги і подорожі, вони щиро насолоджуються товариством одне одного і не вважають при цьому, що хто-то кому-то неодмінно щось повинен. В цьому запорука чудового роману, який може з часом перетворитися на чудовий шлюб, що підтверджує гороскоп сумісності Близнюки Ваги.

Водолій: Відносини цієї пари обіцяють бути приємними в усіх відношеннях. Близнюки і Водолій щиро насолоджуються один одним: Водолія захоплює дотепність Близнюків, які надихаються товариським і творчим Водолієм. Міцність відносин може захитатися тільки якщо хтось буде зазіхати на свободу іншого. Обидва знака надзвичайно волелюбні і загроза деспотії приводить їх у лють, про це попереджає гороскоп сумісності Близнюки Водолій.

Овен: Ці знаки зодіаку можуть становити вдалу пару, за умови, що Овен позбавиться від своєї топорности, а Близнюки не будуть поводитися непродумано. У стосунках неминучі сварки, які, втім, будуть закінчуватися швидким примиренням, про це попереджає гороскоп сумісності Близнюки Овен. Овен буде негласним лідером цієї пари, до порад якого Близнюки будуть охоче прислухатися. Шлюб зазвичай довгий, а відносини надійний, це підтверджує Овен гороскоп сумісності Близнюки.

Риби: Пара може бути вдалою, якщо Риби не будуть приймати занадто близько до серця необдумані вчинки Близнюків. До того ж, Риби незмінно будуть чекати від цих відносин більшого: їм потрібна турбота і надійність. Близнюки ж захоплені пошуком яскравих вражень і будуть ображатися на будь-яке посягання на свою свободу. Якщо Риби зможуть змиритися з легковажним вдачею Близнюків, то роман обіцяє бути тривалим, це підтверджує гороскоп сумісності Близнюки Риби.

Діва: Ця пара приречена на поверхневі відносини, про це попереджає гороскоп сумісності. Діва і Близнюки можуть в перший час сильно захопитися один одним, але пізніше Діві набридне надмірна товариськість і легковажність Близнюків. А їм, у свою чергу, осточертеет апатичність і холодність Діви. І все ж ці двоє можуть бути щасливі разом, знайшовши якусь спільну мету. Найбільш вдалим вибором буде спільний бізнес: зацікавленість в успіху і фінансове благополуччя дасть відносин другий шанс, це підтверджує гороскоп сумісності Близнюки Діва.

Скорпіон: Відносини цих знаків зодіаку завжди починаються з палкої пристрасті, про це говорить гороскоп сумісності. Скорпіон і Близнюки непогано проводять час разом, але в якийсь момент Скорпіон, як правило, починає вимагати від свого супутника занадто багато і втомлювати його сценами ревнощів. Терпіння безтурботним Близнюкам і так не вистачає, а Скорпіон своєю поведінкою погіршує ситуацію геть, про це попереджає гороскоп сумісності Близнюки Скорпіон.

Близнюки: Ця пара буде розуміти один одного без слів. Стосунки обіцяють бути приємними і необтяжливими, про це говорить гороскоп сумісності. Жінка-Близнюки схильна проявляти більший неспокій і недовіру, яке може негативно вплинути на розвиток роману. Ці відносини мають шанс на успіх лише в тому випадку, якщо обидва представника цього знака зодіаку відмовляться від звичної поверховість у відносинах, це підтверджує гороскоп сумісності близнюки Близнюки.

Стрілець: Цю пару об’єднує волелюбність і зацікавленість один в одному як у цікавих та приємних співрозмовників. Близнюків магнетично притягує до Стрільцям, незважаючи на їх повну протилежність, а, можливо, саме завдяки їй. Роман обіцяє бути красивим, але небажання ні тих ні інших брати на себе зобов’язання призводить до сварок і скандалів, про це застерігає гороскоп сумісності Близнюки Стрілець.


Залишити відгук