Ідеальна Пара для Козерога

У першій половині життя є шанс побудувати ідеальний шлюб тільки з Тільцями і Дівами, «своїми» земними істотами! При цьому Телець не повинен мати великих матеріальних запитів, а от бути господарським і працьовитим йому необхідно. Від Діви потрібно інше — вміння втішити в будь-якій ситуації, здатність брати на себе відповідальність за партнера! У другій половині життя вашим ідеальним партнером швидше стане Скорпіон чи Риби. Скорпіон відкриє для вас абсолютно нові горизонти в сексі, а Риби навчать боротися з власними комплексами і терпимо ставитися до чужих…

Телець: Як говорить гороскоп сумісності, Козеріг і Телець – це надзвичайно вдале поєднання знаків зодіаку. Тільця надихає захопленість Козерога своєю справою, а Козерога приваблює завзятість Тільця. Їх відносини будуть надійними і постійними. Ці знаки можуть найбільш оптимальним чином розкрити сентиментальність один одного. Як прогнозує гороскоп сумісності Козеріг, Телець, цей трепетний роман може перетворитися з вдалий шлюб.

Риби: Як стверджує гороскоп сумісності, Козеріг і Риби надзвичайно вдало доповнюють один одного. Приземленість Козерога служить надійною опорою для мрійливих Риб, а Козерога заворожує таємничість своєї другої половини. Незвичайність Риб позитивно впливає на консервативного Козерога, який стає більш відкритим для всього нового. Цей захоплюючий роман має всі шанси перетворитися в надійний і щасливий шлюб, такий прогноз дає Козеріг гороскоп сумісності Риби.

Діва: Ця пара є одним з найбільш вдалих поєднань знаків зодіаку. Вони підходять один одному емоційно та інтелектуально, а однакові життєві цінності наближають до нуля можливість сварок і конфліктів. Працьовитість Козерога вдало доповнюється практичністю Діви. А за уявною сухістю і буденністю кожен з них може майстерно відшукати ніжність і щиру прихильність. Це роман може продовжитися не менш вдалому шлюбі, такий прогноз дає гороскоп сумісності Козеріг, Діва.

Овен: Спори будуть постійним супутником цих відносин. Як прогнозує гороскоп сумісності Козеріг Овен, роман обіцяє бути яскравим, хоча і не без бурхливих сцен. Імпульсивний Овен внесе різноманітність в розмірений темп життя Козерога, а цілеспрямованість Козерога трохи дисциплінує Овна. Однак цю ідилію буде порушувати небажання обох йти хоч на якийсь компроміс. Без цього рано чи пізно відносини зійдуть нанівець, попереджає Овен гороскоп сумісності Козеріг.

Стрілець: Як стверджує гороскоп сумісності, Козеріг і Стрілець – не саме вдале поєднання знаків зодіаку. Після того, як зникне ейфорія закоханості, Стрілець почне здаватися Козерогові занадто легковажним і легковажним, він навіть обмежити його свободу, але зі Стрільцем зазвичай таке не проходить даром: він не терпить навіть натяків на деспотію і відразу ж зникне. Роман якщо і буде тривалим, то шлюбом все одно навряд чи закінчиться, такий прогноз дає гороскоп сумісності Козеріг Стрілець.

Лев: Як говорить гороскоп сумісності, Лев і Козеріг дуже різні, але все-таки якщо вони разом, то це неспроста. Після того як ці протилежності притягуються з магнетичною силою, вони також швидко починають прагнути в різні сторони. Спокійного Козерога вводить в ступор емоційна напористість Лева, до того ж він відмовляється лестити Лева владного, що незмінно призводить до конфліктів. Як прогнозує гороскоп сумісності Козеріг Лев, швидше за все, цей роман буде короткочасним.

Козеріг: Оцінити повною мірою переваги одного Козерога може тільки інший Козеріг. Гороскоп сумісності стверджує, що ця пара буде працьовитим тандемом, який буде насолоджуватися товариством один одного. Цієї ідилії може перешкодити така банальна річ, як нудьга. Як запевняє гороскоп сумісності жінка-Козеріг менш схильна до апатії і завжди намагається внести в буденність елемент приємного сюрпризу, ніж скрашує життя свого супутника.

Рак: Цій парі не вистачає взаєморозуміння. Як стверджує гороскоп сумісності Риби і Рак чекають один від одного різних речей. Стриманий Козеріг втомлюється від сплесків емоцій Рака, а Рак, у свою чергу, не може зрозуміти безпристрасності Козерога. Крім того, Козеріг намагається взяти на себе роль лідера і це може змусити Раку остаточно замкнутися в собі. У цих стосунків може бути шанс на тривале існування, тільки якщо кожен в парі буде приділяти підвищену увагу бажанням іншого, такий прогноз дає Козеріг гороскоп сумісності Рак.


Залишити відгук