День Народження 7 Листопада: Знак Зодіаку — Скорпіон

Скорпіони, народжені в цей день, мають вводить в оману якістю, яке наділяє їх чарівною аурою таємниці. Деякі люди вважають вас відчуженим, оскільки вам іноді потрібно побути наодинці з собою. Тонка інтуїція дарує вам дивовижну здатність добиратися до суті людських характерів і ситуацій. Спокійні, дипломатичні манери допомагають вам як природженому миротворцю уникати конфронтації і боротьби, однак, незважаючи на впевненість, що спори — це втрата часу, ви не йдете на компроміс, якщо мова заходить про ваших власних ідеалах і принципах.

Народжені 7 листопада повинні побоюватися всіх захворювань, пов’язаних з травної, екскреторної та репродуктивної функції. Жінки, народжені в цей день, повинні звертати увагу на негативні наслідки застосування протизаплідних засобів і препаратів. Чоловіки повинні звертати увагу на симптоми хронічних захворювань сечостатевої системи і простати. Народжені 7 листопада люблять смачно поїсти і часто стають відмінними кухарями, знавцями вин та ін. Цікавість змушує їх експериментувати з новими поєднаннями продуктів, однак вони повинні уникати проблем із зайвою вагою і алкоголем, особливо в зрілому віці. Більшість народжених 7 листопада люблять займатися любов’ю і фізичні вправи, і їх не треба двічі кликати на піші та велосипедні прогулянки.

Народжені 7 листопада зазвичай прагнуть до нових пригод. Однак справа тут не тільки в задоволенні — ними рухає пристрасть дослідників, першовідкривачів, першопрохідців. Цього вони присвячують усю свою енергію без залишку, чи йдеться про мікрокосмосі або ж про макрокосмосі. Народжені 7 листопада цікавляться всім, що є навколо них, особливо якщо їх інтерес пов’язаний з можливістю дізнатися щось нове у професійній сфері. Вони люблять розбирати речі, а потім знову збирати їх, дивитися, як вони влаштовані, часто не користуючись при цьому нічиїми радами та інструкціями. В цьому плані вони — вічні студенти, невтомно працюють над поліпшенням того, що роблять, доводячи своє дітище часом до досконалості. Однак, хоча народжені 7 листопада, як правило, експериментують за методом проб і помилок, їх стандарти можуть бути дуже високими, і вони рідко бувають задоволені досягнутим, якщо воно не на всі сто відсотків відповідає їх очікуванням. В силу цієї причини з них виходять дуже прискіпливі начальники.

Знак Зодіаку 7 Листопада — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Водної стихії, які відрізняються наступними якостями: глибокі інстинкти, витривалість, хазяйновитість, відповідальність, пристрасність, інтуїція.

Планета Управитель: Плутон. Відповідає за зв’язок з глибинними психічними процесами та трансформаціями: екстрасенсорний дар, смерть і відродження, психоаналіз, глибинні зміни особистості. Планета сприятлива для психологів. Планета у вигнанні – Венера. Несе відповідальність за відсутність відчуття гармонії всередині себе самих, а також підозрілість.

Народилися 7 листопада Скорпіони дипломатичні, переважно спокійні і стримані. Вони не люблять конфліктів. Але, на відміну від інших представників знаку, народжені 7 листопада Скорпіони не обирають техніку уникнення. Конфлікт включає в особистості такої людини режим миротворця. Скорпіон задається метою вирішити конфлікт без негативних наслідків для кожної сторони. Представник знака не йде на компроміс лише в одному випадку. Мова йде про його ідеях, принципах і переконаннях. У таких випадках для народженого 7 листопада Скорпіона існує дві думки: його власне і неправильне.

Люди, народжені в цей день, люблять задоволення, можуть бути веселими і привабливими. На жаль, вони здатні часом обдурити оточуючих, так як можуть відчувати прихильність тільки до дуже небагатьом. Горе тому, хто візьме дружелюбність людини, народженого 7 листопада, за ознаку особливої прихильності. Особливо це відноситься до жінок, що з’явилися на світ у цей день, оскільки вони часто зводять навколо себе глухі стіни, намагатися подолати які небезпечно. Вони легко розбивають серця, і любити їх — завжди ризик. Чоловіки і жінки, народжені 7 листопада, відчуваючи загрозу або свідомо прагнучи до влади, здатні на емоційну безжалісність і придушення власних переживань. Однак ті, хто ставиться до них чесно і відкрито, не зустрічають особливого опору, завойовуючи прихильність і прихильність.

Народжені 7 листопада орієнтовані на подолання перешкод. Тому їм доставляють страждання звичайна робота, тихе сімейне життя, відсутність соціальних потрясінь. Велика частина їх проблем штучно створюється ними з-за нудьги і потреби в боротьбі. Внаслідок цього люди, що народилися 7 листопада, повинні навчитися визначати для себе цілі, які сприятимуть їх інтелектуальному і духовному розвитку, а також володіти достатньою самодисципліною для того, щоб працювати над досягненням цих цілей, не реагуючи на зовнішні подразники.

Відкриття самого себе, часто ігнороване в силу підвищеного інтересу до зовнішнього світу в молоді роки, має стати основним заняттям після 36 років. Це, однак, ускладнюється тим, що народжені 7 листопада з роками стають лінивими і самозаспокоєними. У цьому сенсі головною небезпекою є те, що їхня впевненість у собі може захитатися, і у них розвинеться негативне відношення до своїх можливостей. В результаті вони можуть мимоволі перетворитися в найлютіших ворогів для самих себе. Для них важливіше, ніж для кого б то не було, зберігати силу духу і позитивно ставитися до світу і свого місця в ньому.

Чоловік Скорпіон — народився 7 Листопада

Чоловіки, народжені 7 листопада — володіють наступними особливостями: такий кавалер — пристрасний, лояльний, загадковий, притягальний. Чоловіки-Скорпіони легко підкорюють жінок своєю харизмою і чарівністю. Скорпіони люблять робити широкі жести – вони не скупляться на подарунки і сюрпризи, стосунки з ними – справжня буря пристрастей і переживань. Чоловіки-Скорпіони не терплять заперечень і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати свого будь-якою ціною. Часом ця цілеспрямованість межує з одержимістю.

Жінка Скорпіон — народилася 7 Листопада

Жінки, народжені 7 листопада, володіють наступними якостями: така дама — складна, інтригуюча, приваблива, смілива, інтенсивна, емоційна. Жінкам-Скорпіонам нудно перебувати в рівних стабільних відносинах, їм постійно потрібні нові емоції та переживання, тому якщо партнер не дає їй цих емоцій, вона влаштовує сцени або шукає новий об’єкт любові. У відносинах жінка-Скорпіон чекає преклоніння і беззаперечного виконання всіх його бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, вона постійно в русі, легко вливається в нові компанії і може підтримати будь-яку розмову.

День Народження 7 Листопада

Знак Скорпіона наділяє всіх народжених 7 листопада неймовірним шармом і допитливістю. Ними постійно рухає прагнення вивчати світ, його будову і особливості. У дитинстві вони розбирають все попадаються під руку іграшки, пристрої, предмети, щоб дізнатися про секретну вміст, а потім знову зібрати. Ставши трохи постарше, народжені 7 листопада знак зодіаку Скорпіон, починають проводити більш складні експерименти в усіх сферах свого життя: стосунки з оточуючими, пристрій предметів, закони природи, сумісність елементів. Звідси їх нестримна тяга до пригод.

Народженим 7 листопада знак зодіаку Скорпіон, властивий метод навчання на основі експерименту з власними пробами, помилками, висновками. Ничьему думку вони не довіряють, якщо є можливість перевірити і переконатися самостійно. Завдяки цьому вони добиваються високих результатів в улюбленій справі. Заслужити любов такого Скорпіона далеко не просто. Під маскою привітності і навіть дружелюбності може ховатися холодний шматок люду. Вони не лицеміри, просто не пускають у свій світ сторонніх. Навколишні потрібні їм для спілкування, участі в новому підприємстві, відпочинку. Для них виділяється певна частка часу, перевищувати ліміт вкрай небезпечно для збереження відносин.

Завоювати довіру можуть лише ті, хто наполегливо домагається їх прихильності, завжди залишаючись чесними і повністю відкритими. Найменший сумнів у щирості вибудує глуху стіну навколо народжених 7 листопада знак зодіаку Скорпіон, пробити її буде вже неможливо. Сімейне життя повинна бути яскравою і динамічною, якщо друга половинка спробує помістити людину, народженого 7 листопада знак зодіаку Скорпіон, нудний коло з роботи, виховання дітей, домашніх турбот, його чекає неймовірно різноманітна послідовність з штучно створених проблем. Вирішуючи пов’язати своє життя з такими людьми потрібно бути готовим до того, що доведеться підтримувати веселий ритм нескінченних пригод.

Бажання допомагати іншим і прагнення досягти у всьому досконалості, зробити стільки разів, поки не вийде «як треба» забезпечує цим людям просування по кар’єрних сходах. До свого підвищенню вони завжди ставляться дуже серйозно, ще вище піднімаючи планку. Підлеглі таких начальників не люблять, вважаючи їх надто прискіпливими, кар’єристами, танцюють перед начальством. На ділі ж все зовсім інакше. Народжені 7 листопада знак зодіаку Скорпіон, вимагають від своїх підлеглих стільки ж, скільки і від себе. Їм важливий результат, а не думка.

Постійні конфлікти на робочому місці та відсутність активної діяльності, де можна виплеснути всю накопичену енергію, призводять до зупинки кар’єри вже 36 років. Любов до пригод замінять лінь, повністю змінюючи людини. Якщо ж, народжені 7 жовтня знак зодіаку Скорпіон, досить амбітні, щоб самостійно вибирати собі шлях по кар’єрних сходах, то можуть піднятися дуже високо. Зупинити їх не зможе ніщо. На шляху до свого успіху вони виявляють рідкісну безжалісність до оточуючих і швидко вчаться тримати свої емоції під найсуворішим контролем, використовуючи їх як додатковий засіб домогтися бажаного.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви в більшій мірі, ніж інші Скорпіони, схильні ідеалізувати партнера і поміщати його на п’єдестал. Якщо союз розвалюється, ви лицем до лиця стикаються з реальністю і можете бути сильно розчаровані, переживши душевну біль.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

З’явилися на світ 7 листопада – особистості таємничі. Вони своїми діями часто вводять оточуючих в оману. Народився 7 листопада може вважатися тусовщиком, а потім на час закритися від усього світу. І справа аж ніяк не в якихось особистісних проблемах. Просто людині знадобилося побути наодинці з собою. Відсутність пояснень, так званої версії для преси, породжує непорозуміння в сім’ї, компанії друзів. Народився 7 листопада володіє тонкою інтуїцією. Він – природжений психолог, здатний розуміти справжню сутність людського характеру. Але про своїх здібностях представник знака воліє мовчати. В скритності йому не відмовиш.

Народився 7 листопада Скорпіону властива пристрасть дослідника. Це якість часто визначає вибір професії. Діяльність представника знака може бути і вельми посередньою. Але якщо існує можливість пізнавати нове, Скорпіон буде задоволений своїм вибором. Народжені 7 листопада представники знака не є завзятими кар’єристами. Вони не докладають спеціально зусиль для просування по кар’єрних сходах. Але такі люди швидко отримують визнання в організації. Кар’єра для них не самоціль, а щось само собою зрозуміле.

Здоров’я і Хвороби

Потенційно слабкими зонами у Скорпіонів, які народилися 7 листопада, вважаються репродуктивна, травна, видільна системи. Жінкам, що з’явилися на світло в цей день, не рекомендовані гормональні контрацептиви. Чоловікам слід звернути особливу увагу на стан органів, які продукують статеві гормони. З психологічної точки зору Скорпіонам шкоди можуть завдати постійні стреси. Не додасть здоров’я і перевтома. Бути трудоголіком може бути і почесно, але небезпечно для психіки.

Доля і Удача

В цей день народжуються добродушні, цілеспрямовані, миролюбні натури. Вони працьовиті і наполегливі. До своїх цілей прагнуть з властивим їм завзяттям, досягаючи бажаних результатів, досягають успіху. Особливо успішно можуть проявити себе у науково-дослідній діяльності, вони прекрасні вчителі, психологи, вихователі.

Поради Скорпіонам, Народженим 7 Листопада

Скорпіону, народився 7 листопада, слід більше дбати про порядок в навколишньому просторі. Великий ризик засмічення будинку, робочого кабінету. Ставте особисті цілі і активно домагайтеся їх досягнення. Уникайте ситуацій емоційного травматизму і контролюйте емоційні пориви.


Залишити відгук