Ідеальна Пара для Раку

У першій половині життя найбільше шансів зустріти свій ідеал серед Скорпіонів і Риб, братів по стихії води. Пам’ятайте тільки, що зі Скорпіоном необхідно ділити всі його професійні інтереси. Лише при цій умові шлюб стане міцним. А з Рибами спробуйте налагодити настільки тісний емоційний контакт, який подібно до телепатичного зв’язку: кожна думка партнера має знаходити відгук, кожне почуття — отримувати відповідну реакцію. У другій половині життя ваше щастя здатні скласти представники інших знаків: Телець або Діва. При цьому Телець повинен бути досить заможною людиною, а Діва — справжнім філософом, заклопотаним пошуком сенсу життя.

Риби: Таке поєднання знаків зодіаку можна назвати ідеальним – підтверджує гороскоп сумісності. Риби і Рак знаходять один в одному те, що давно і довго шукали. Рак надихає Риб на ідеї, а вони його – на втілення задуманого. У тандемі Риби і Рак здатні домогтися грандіозних успіхів. Обидва ці знаку володіють добре розвиненою інтуїцією, що допомагає їм тонко відчувати настрій один одного і передбачати бажання. Це є запорукою вдалого шлюбу, прогнозує гороскоп сумісності Рак Риби.

Телець: Сприятливе поєднання знаків. Телець врівноважує схильного до перепадів настрою Раку, а той у свою чергу скрашує звичну і дещо одноманітну життя Тільця. Ця пара захоплено в’є своє сімейне гніздо, і в цьому знаходить гармонію, підтвердження цьому містить гороскоп сумісності. Рак і Телець надзвичайно підходять один одному. Ці відносини можуть завершитися вдалим шлюбом, якщо вчасно говорити про все, що не влаштовує. Безліч дрібних недомовок можуть призвести до великої сварки, попереджає гороскоп сумісності Рак Тілець.

Скорпіон: Це вкрай вдале поєднання знаків зодіаку. Відданий Рак ніколи не дасть ревнивому Скорпіону приводу для сумнівів, а енергійність Скорпіона додасть впевненості Раку, про це говорить гороскоп сумісності. Рак і Скорпіон розуміють один одного з півслова, але ніколи не стають надто передбачуваними. Обидва ці знаки часом поддразнивают один одного, але інтуїтивно відчувають, коли треба зупинитися. Шлюб буде вдалим, а щира прихильність не перетвориться на рутину, це підтверджує гороскоп сумісності Рак Скорпіон.

Діва: Взаємини представників цих знаків зодіаку можна назвати вкрай сприятливими. Емоції Раку позитивно впливають на прагматичну Діву, це підтверджує гороскоп сумісності. Діва, Рак знаходять один в одному те, що хочуть: Раку імпонує практичність супутниці, а Діві подобається дбайливість і сентиментальність свого обранця. Крім того, в цих відносинах Рак нарешті починає відчувати впевненість у собі, а Діва знаходить того, хто здатний розглянути за її холодністю справжню пристрасть, про це говорить гороскоп сумісності Рак Діва.

Водолій: Цю пару може чекати розчарування один одного після того, як перша романтика зміниться тривалими стосунками, про це говорить гороскоп сумісності. Рак і Водолій часто перестають розуміти один одного, а Водолій ще при цьому починає відверто маніпулювати своїм супутником. Практичного Водолія мало турбують тонкі емоційні перепади, якими живе Рак. При тривалих стосунках він нерідко бере беззахисного Раку під свій повний контроль, попереджає гороскоп сумісності Рак Водолій.

Ваги: У відносинах цієї пари занадто багато протиріч: Рак цінує одне, Ваги – зовсім інше, про це говорить гороскоп сумісності. Рак і Ваги дивляться на все під різним кутом: Раку потрібно випробувати всю гаму яскравих романтичних почуттів, а Терезам насамперед цінна інтелектуальна близькість. Легковажність Ваг засмучує чутливого і ревнивого Раку. У більшості випадків Ваги в цих відносинах не готові відмовитися від пошуку нових вражень і при будь-якому натяку на обмеження свободи готові ретируватися, про це застерігає гороскоп сумісності Рак Ваги.

Близнюки: Близнюки, як правило, вбивають Раку наповал і приводять в трепет, це підтверджує гороскоп сумісності. Рак і Близнюки, тим не менш, рідко приходять до взаєморозуміння. І причина цього в тому, що Рак намагається повністю контролювати свою половину. Близнюки, які звикли до вільних розваг, довго миритися з цим не будуть, що може призвести до великого конфлікту, попереджає гороскоп сумісності Рак Близнюки.

Стрілець: Роман цієї пари загрожує перетворитися в фантасмагорію: настільки вірогідні скандали і гучні з’ясування відносин – попереджає гороскоп сумісності. Стрілець і Рак по-різному сприймають взаємини. Стрілець часто не готовий відмовитися від вродженого флірту, що призводить до спалахів ревнощів Раку, який звик охороняти своїх супутників як зіницю ока. До того ж, Стрілець дуже любить подорожі і переїзди, а Раку для щастя досить тихого сімейного гнізда. Рано чи пізно підуть сварки і конфлікти, це віщує гороскоп сумісності Рак Стрілець.

Рак: Відносини цієї пари обіцяють бути довгими і міцними, це підтверджує гороскоп сумісності. Чоловік-Рак в такій парі частіше бере на себе роль покровителя, який трепетно піклується про свою супутницю. Однак надмірна вимогливість та емоційна чутливість може призводити до непорозуміння і конфліктів, попереджає гороскоп сумісності. Жінка-рак уделать більше уваги своєму партнеру і більш тонко відчуває мінливість його настрою. Запорукою успіху в цих відносинах стане турбота і прагнення до повного взаєморозуміння, говорить гороскоп сумісності Рак.

Козеріг: Представники цих знаків зодіаку мають дуже різними характерами, які в кінцевому результаті призводять до конфлікту, про це попереджає гороскоп сумісності. Козеріг і Рак часто не можуть прийти до згоди з однієї простої причини: з-за небажання зрозуміти, що ж хоче друга половина. Раку необхідно увага, а у Козерога мільярд інших інтересів, головний з яких робота. Козеріг відрізняється вродженої стриманістю, яка пригнічує Раку. Шанси у цієї пари можуть бути тільки в тому випадку, якщо вони навчаться вдало доповнювати один одного, прогнозує гороскоп сумісності Рак-Козеріг.


Залишити відгук