Ідеальна Пара для Овна

У першій половині життя простіше зустріти ідеал серед інших знаків вогняної стихії — Львів і Стрільців. Однак шлюб буде гармонійним за умови, що Лев буде зайнятий суто творчою роботою і не стане претендувати на лідерство у родині. Стрільцеві ж для повного щастя Овна добре б багато подорожувати (за родом діяльності, наприклад), щоб давати час дружині трохи понудьгувати на самоті, а потім ділитися з нею яскравими враженнями. У другій половині життя Овну варто шукати ідеальну пару серед Близнюків або Водоліїв. Але і тут є одне «але»: шлюб буде зразковим тільки в тому випадку, якщо ваш обранець вже був одружений, причому розлучення відбулося з його ініціативи!

Близнюки: Вони можуть бути дуже щасливою парою, яка відчуває гармонію своїх відносин і цінує один одного. Шлюб між ними може бути укладений швидко і на довгі роки. Однак вульгарність і різкість Овна може гнітюче діяти на Близнюків, а легковажність останнього засмучує Овна, про це попереджає Гороскоп сумісності: Овен Близнюки. Спільне життя цих знаків обіцяє бути насиченою і цікавою.

Стрілець: Ця пара є дуже вдалим поєднанням зодіакальних знаків. Стрілець і Овен схожі у своїй любові до розкішного життя, наповнене яскравими подіями. Правда стосунки цієї пари мають підвищену пожежонебезпечність: вогняна стихія цих знаків посилюється в два рази. Про це попереджає Овен гороскоп сумісності Стрілець. Неглавное лідерство в парі буде належати Барана, якого Стрілець буде надихати на великі справи.

Лев: Егоїзм і прагнення до лідерства може перешкодити цій парі, про це попереджає Гороскоп сумісності Лев і Овен. Якщо вдасться прийти до угоди про те, що про владу краще не сперечатися, то ця пара може стати надзвичайно вдалим поєднанням знаків зодіаку. Овен надихає Лева і може відкрити в собі нові здібності. При вдалому збігу обставин вони можуть стати плідним творчим тандемом, це підтверджує Гороскоп сумісності Овен Лев.

Діва: Відносини власників цих знаків зодіаку можуть швидко перейти в стадію холодної війни, про це попереджає Гороскоп сумісності. Овен і Діва володіють абсолютно різними темпераментами: наполегливість Овна лякає Діву, яка, в свою чергу здається Овну беземоційним сухарем. Однак якщо Діва змириться з екстравагантністю Овна і перестане до нього чіплятися, то пара може вийти вдалою, про це говорить Гороскоп сумісності Овен Діва.

Козеріг: Овен і Козеріг дуже сильно відрізняються. Консервативного Козерога буде дратувати надмірна жага до життя і авантюри Барана, якого в свою чергу буде виводити з себе домострой Козерога. Швидкий роман обіцяє закінчитися для цієї пари розчаруванням, попереджає Овен Гороскоп сумісності Козеріг. Однак якщо відносини затягнуться, то Овен відкриє в Козерозі багато нового і вони стануть вкрай вдало доповнювати один одного.

Телець: Тільця зачаровує чуттєвість Овна, а його – еротизм Тільця. Тим не менш Телець буде незмінно постійно відставати від прискореного темпу життя Овна, ніж буде дратувати останнього. Це подтверждаетгороскоп сумісності: Овен Телець. Енергійний Овен постійно прагне до яскравих відчуттів і часто викликає ревнощі у консервативного Тільця. Ці спалахи недовіри можуть псувати відносини – про це говорить гороскоп сумісності. Овен і Телець, однак, можуть бути прекрасною парою, якщо навчаться цінувати надійність один одного.

Овен: Цей союз приречений на постійне протиборство, у якому жоден з Овнів не погоджується навіть на найменші поступки. Гороскоп сумісності: Овен підтверджує, що енергія одного обов’язково буде стикатися з енергією іншого. Однак пара володарів цих зодіакальних знаків може цілком гармонійно співіснувати, якщо обидва вони об’єднані однією метою або якщо один з них свідомо підкоряється, а домінує другий Овен. Гороскоп сумісності попереджає, що при взаємній впертості і причіпки шансів у цієї пари небагато.

Ваги: Відносини Овна і Ваг обіцяють бути зразково чарівними: вони обидва люблять розваги і легкий флірт. Ваг дратує пристрасть Овна до буйства і галасливим розвагам, про це попереджає Овен гороскоп сумісності Ваги. Тим не менш у цієї пари блискуче майбутнє, оптимізм Овна надихає Ваги, а їх витонченість зачаровує Овна. Вони вдало доповнюють один одного. Шлюб зазвичай буває довгим.


Залишити відгук