Ідеальна Пара для Водолія

В молодості ви, швидше за все, виявите ідеал у повітряних знаках — Близнюків та Вагах! Тільки Близнюка не варто демонструвати своєї безмежної любові, потрібно, щоб ви постійно відчували легке занепокоєння. А Ваги завоюють вас з першої хвилини, якщо стануть захоплюватися вашою неземною красою, — цей захват вам необхідний як повітря. У другій половині життя є шанс побудувати ідеальний шлюб з представниками знаків Стрільця або Овна. Перший пробудить у вас африканську пристрасть, продовжить вашу молодість! А другий дасть відчути абсолютну захищеність від усіх негараздів і подарує відчуття повної безпеки.

Стрілець: Цю пару багато будуть називати ідеальною. Вони надихають один одного, а відсутність ревнощів допомагає зберегти один одному нервові клітини і гарний настрій. Це два ветреника, які не можуть жити один без одного і навіть готові визнати право на існування тривалих відносин. Вони поважають незалежність один одного, і в цьому криється секрет успіху цих відносин, про це говорить і Водолій гороскоп сумісності Стрілець.

Ваги: Цю пару чекає чудовий роман, заснований на рівноправності, яке і один і інший надзвичайно цінують. Гармонійність Ваг надає позитивний вплив на непередбачуваного Водолія, а його пристрасть до експериментів радує Ваги. Зустрічаючись, Терези і Водолій включають програму «Взяти від життя найкраще», над чим згодом успішно працюють. Відносини цієї пари можуть дотягнутися до шлюбу, який може стати успішним, якщо хоч хтось візьме на себе трохи більше відповідальності, про це повідомляє Водолій гороскоп сумісності Ваги.

Близнюки: Ці знаки зодіаку становлять надзвичайно вдалу пару. Близнюки будуть надихати творчого Водолія, а Водолій буде захоплюватися дотепною іронією Близнюків. Ця пара може бути щаслива в товаристві одне одного, не перестаючи дивуватися приємності свого співрозмовника. Вони обидва будуть шанобливо ставитися до незалежності один одного, що виключатиме конфлікти на грунті ревнощів з цього чудового роману. Шлюб може бути вдалим, такий прогноз дає Водолій гороскоп сумісності Близнюки.

Діва: Як говорить гороскоп сумісності, Водолій і Діва можуть стати цікавою парою, які доповнюють один одного і бачать у своєму супутнику те, чого немає і ніколи не буде у них самих. Оптимізм Водолія надихає Діву, а її логіка кілька дисциплінує легковажну Водолія. Однак головним каменем спотикання стають невиправдані очікування Діви, яка хоче бачити відповідальність своєї другої половини, на яку Водолій здатний рідко. Конфлікти дуже часто псують цей незвичайний роман, про це попереджає Водолій гороскоп сумісності Діва.

Риби: Як стверджує гороскоп сумісності, Водолій і Риби привертають увагу один одного з першого погляду. Загадкові Риби приводять в трепет Водолія, а він в свою чергу інтригує Риб. Проте проблем у взаєминах цій парі не уникнути. Водолій не готовий приділяти Рибам стільки уваги, скільки вони наполегливо вимагають від нього і, коли причіпки досягають критичної маси, він воліє просто ретируватися. Якщо Риби не погодяться піти на поступки, відносинам загрожує крах, про це попереджає Водолій гороскоп сумісності Риби.

Скорпіон: Фантазія Водолія надихає Скорпіона, а невгамовність Скорпіона в свою чергу розважає Водолія. Вони будуть насолоджуватися товариством один одного доти, доки Скорпіон не почне ревнувати свого надміру непостійного супутника. Водолій не терпить рутини, і прагнення Скорпіона зробити його своєю власністю, змушує Водолія включати зворотний відлік до кінця цього роману. Якщо Скорпіон не побажає визнати волелюбність Водолія, то відносини рано чи пізно закінчаться повним крахом, віщує Водолій гороскоп сумісності Скорпіон.

Водолій: Як підтверджує гороскоп сумісності, Водолій може знайти свого ідеального супутника життя тільки в такому ж легковажному мисливці на нові враження, як він сам. Два Водолія будуть з захватом насолоджуватися своїм вишуканим гумором, не надто піклуючись про глибину своїх почуттів. Як говорить гороскоп сумісності, чоловік-Водолій більш схильний ревнувати свою супутницю, хоча це не зіпсує їх відносини.

Лев: Початок роману цієї пари обіцяє бути феєричним, а продовження – захоплюючим. Однак занадто різні інтереси заважають цієї яскравої парі досягти бажаної гармонії. Лев хоче бути незмінним лідером і вимагає від Водолія захоплення і преклоніння, на яке цей незалежний знак не готовий. Водолія дратує зацикленість Лева на самому собі, а Леву незрозуміло прагнення Водолія до нескінченних експериментів. Ці блискучі відносини можуть швидко зійти нанівець без компромісів та взаємних поступок, такий прогноз дає Водолій гороскоп сумісності Лев.


Залишити відгук