Чоловік Діва в Любові

Всіх Вас, дівчата і жінки, він вважає ідеальними, а заважає йому невпевненість і страх перед Вами. Придивіться, майте терпіння, і нагородою за Вашу любов буде щира ніжність і відданість чоловіка-Діви.

Діва – земний знак, і тому поводиться розумно. Навряд чи Ви помітите його в клубі. На ньому непомітний одяг, немає полум’яного шукаючого погляду, телячої захопленості у флірті і азарту в танцях. У чоловіка-Діви немає таланту робити що-небудь – він рідко буває завойовником жіночих сердець. Швидше за все, Ви оцінили його на роботі або в невеликій компанії. Можливо, дізналися від друзів, що Ви йому подобаєтеся? Так чи інакше, у вас побачення. І що ж? Може не бути навіть поцілунків. Швидше бесіди, максимум, що він може сказати: «Ти (або Ви) мені подобаєшся».

Етап залицяння для них самий складний: хлопці-Діви скуті, відчувають незручність і страх приниження. Такі зустрічі можуть тривати довго, з перервами, відступом і з новою наполегливістю, але без пропозиції. І Ви вже починаєте думати: «Як нудно, і до чого все це?». Чому так відбувається? Навіть, якщо Ви «зачепили» його, він піде в укриття, щоб подумати. Пристрасть здається Дівам хворобою душі. Вони аналізують свої почуття під маскою закритості або насмішки і намагаються довести свою прихильність справами, а не словами любові.

Діви не просто спокійні, а дуже обачні та обережні. Вони висувають вимоги до партнера у відповідності зі своїм ідеалом: звертають увагу на те, як Ви себе ведете, як Ви виглядаєте, придивляються до Вас, наскільки Ви ввічливі. Вони розраховують на моральну чесність, цнотливість, прихильність і схожі цілі: робота, інтелектуальні інтереси і т. д. Секс – не той інструмент, щоб їх утримати. Крім того, Діви бояться заразитися і майже не вступають у випадкові зв’язки.

Є один засіб, щоб активізувати такого чоловіка – це переконати його, що він робить Вам послугу. Він захоче показати, як добре буде Вам служити. Лестощами і захопленням Ви можете надихнути його на будь-які вчинки. Він буде демонструвати пристрасть, навіть якщо її немає. У сексі Діви досить вправні і можуть задовольнити будь-який смак, але найбільше жінку вражає ніжність, на яку не здатні інші чоловіки.

Тим не менш, вони завжди запам’ятовують свою поведінку в ліжку і поведінку партнера, помічають деталі тіла: колір шкіри, форму пальців ніг, запахи і, якщо їм не сподобається, можуть відвернутися назавжди. Наглядова і критичний розум, прискіпливість і навіть снобізм часто роблять їх надовго самотніми, а іноді мизантропами, закоренілими скептиками і наркоманами. Серед них зустрічаються і сексуальні волоцюги зі схильністю до порнографії, міняють жінок одну за одною, коли серце зовсім холодно.

Діви в шлюб зазвичай вступають після довгого залицяння, піддавши улюблену багатьом випробуванням, після чого закохуються в неї назавжди. Діви в шлюбі вимагають, щоб їхні партнери і діти жили дисципліновано. В сім’ї всьому призначають точний час і місце, все повинно бути в «чистому» порядку, але і самі віддають всього себе. Адже такий чоловік вибрав Вас, щоб служити Вам. Він прекрасно забезпечує сім’ю і буде вірним. Зрада дружини може перевернути його характер, і жага кохання перетвориться в спрагу помсти. За умови, що дружина уважна до нього і дружелюбна, стає прекрасним сім’янином.


Залишити відгук