Чоловік Тілець в Любові

Символ знака гороскопа Тельці – бичок, упирається усіма чотирма копитцями в землю. Ці люди живуть земним життям, а не витають у хмарах. Вони практичні, ґрунтовні, заробляють гроші працею, вміють збирати і розумно витрачати. Завжди знайдуть вигоду, але не схильні до інтриг. Хоча не люблять обмежень, сильного фізичного напруження і тому нерідко впадають у крайнощі. Більше інших знаків схильні курити, пити, шукають різноманітності в сексі і бувають нетрадиційної орієнтації. Незважаючи на зовнішню закритість, почуття у Тельців сильніше, ніж у інших знаків.

Якщо хочете привернути увагу Тельця, подбайте про фігуру, здоровий колір обличчя, чистій шкірі і добротної одязі з натуральних матеріалів. Посмішка чуттєвих губ, ніжний аромат парфумів і жіночність змусять його глянути на Вас. Якщо Телець запросив Вас на вечірку, в кафе, оточив увагою на роботі, або навіть виникла випадкова зв’язок, ще рано говорити про кохання. Не вплине на його почуття і думка про Вас друзів або визнання в колективі. Телець довіряє лише своєму інстинкту і особистого досвіду. Його пристрасть росте повільно і поступово.

Флірт, демонстрація своєї затребуваності, розповіді про минулі перемоги абсолютно недоречні і тільки відштовхнуть Тільця. Його практично неможливо спокусити різноманітними жіночими хитрощами. Стриманість, деяка нерішучість, збереження дистанції, Ваші успіхи в роботі або навчанні привернуть більше. Хлопець-Телець – настирливий, він буде вперто добиватися своєї мети, і, якщо Ви побачили в його очах вогонь бажання, знаки уваги з його боку стали наполегливими і регулярними, значить, виникли глибокі почуття.

Бажання і почуття для Тельців – одне і те ж. Тепер фізична близькість визначає все. Тельці надають величезне значення поведінки в сексі і не терплять фригідності партнерки. Він відкритий у всіх проявах близькості і таку ж відкритість передбачає в жінці. Якщо Телець Вас полюбив, його любов зворушлива і ніжна, сильна пристрасть, не ускладнена висновками, збуджує і триває довго. Багато Тельців готові оточити розкішшю своїх обраниць. Якщо Телець зробив пропозицію, значить, глянув на Вас не раз, а вибір його осмислений, шлюб розрахований на взаємність, вірність і неприпустимість розлучення.

Тельці у шлюбі і сімейного життя процвітають. Вони миролюбні, не виносять криків і сварок. Хоча можуть упиратися, вередувати по дрібницях і лінуватися, але в цілому терплячі, обережні і податливі. Люблять домашній затишок, хорошу їжу і самі готові облаштовувати будинок і сад.

Тельці-батьки зазвичай ніжні теплі батьки, що піклуються про своїх дітей, хоча можуть бути злегка диктаторами по відношенню до них. Виняткові власники своєї жінки, вони не припускають обмани, романи або флірт на стороні. Дисгармонія відносин і нестабільність – не для них. Подружня зрада не прощається і зруйнує шлюб. Телець проходить через пекло ревнощів, зневіри і не хоче ніяких примирень, може впасти в алкогольну залежність, «донжуанство» або глибоку депресію.

Розведений Телець часто надламаний і залежний він негативних пристрастей. Відносини з ним важкі. Але якщо Телець долає свою власницьку ревниву натуру, то немає ідеальної коханця і чоловіка. Жінки прагнуть до шлюбу з Тельцем. І найчастіше Тілець в шлюб щасливий, хоча він і не докладає до цього особливих зусиль.


Залишити відгук