Чоловік Скорпіон в Любові

Війна чи любов – ось що віщує планета Марс, керуюча Скорпіоном (24 жовтня – 21 листопада). Але Ви ж не хочете воювати зі своїм чоловіком, правильно? Подивимося на Скорпіонів у шлюбі і життя ближче. Але не варто забувати, що це водяний знак. І як вода втамовує спрагу і дає життя, так і Скорпіон втамовує бажання пристрасті, кохання, свої власні і своїх партнерок, захоплюючи у вир ласк і насолоди.

Дівчата, жінки, дружини, Ви можете раптом зустріти чоловічий погляд, хто просить любові, і неутоленное жадання в очах Скорпіона. Рано чи пізно Ви відгукніться на цей заклик ваблять око, і самі не зрозумієте, як уже опинилися в його ліжку. Який азарт, адреналін і насолоду! Але не поспішайте будувати плани на майбутнє.

Ви попалися на першому побаченні? Марно! Скорпіон чудовий коханець, але він ніколи не дозволяє собі розслабитися і потрапити під жіночі чари. Доступність його не приваблює. Він повинен перемогти жінку незалежну і рівну по розуму, насолодитися перемогою. Перемігши Вас, він може незабаром залишити Вас, хоча і робить це благородно. І не питайте, чому? Він і сам це не цілком розуміє, просто йшов на поводу пристрасті.

Якщо любов – це душа, а тіло – пристрасть, то вони постійно борються між собою. Душа хоче бути вірною, а тіло вимагає нових гострих відчуттів. Він шукає любові, щоб виправдати пристрасть, і сам часом не може відрізнити одне від іншого. Він закохується, але, на жаль, сам не знає, як надовго. Це самий невірний знак Зодіаку, якщо говоримо про чоловіка. І Ви не зміните його рішення піти – воно безповоротно. Але шкодувати не варто! У нагороду Ви отримали його темперамент і сексуальний досвід.

Скорпіон – герой любовних трикутників. Він не буде проявляти на людях свої почуття, може вести себе байдуже, часом грубо, і навіть жорстоко, але наодинці він розкривається без залишку і зізнається у своїх почуттях. Якщо трапляється так, що шлюб укласти неможливо, він може любити свою обраницю міцніше і ніжніше, ніж законний чоловік.

Службовий роман для Скорпіона – теж нерідка ситуація. Але в ділових відносинах з чоловіком-Скорпіоном жінка повинна бути обачна: любовні перемоги нерідко використовуються в досягненні кар’єрних цілей. Суперечливість добрих намірів і використання не завжди гідних засобів породжує суперечливу думку про ньому, і може постраждати Ваш авторитет.

Скорпіони довго не одружуються, мають любовні зв’язки, підходять до сексу легко і зазвичай починають їм займатися в ранньому віці. Це найсексуальніший знак гороскопу, і досить важко уявити Скорпіона в шлюбі, в ролі добропорядного чоловіка.

І все-таки Скорпіони одружуються. Скорпіони у шлюбі осмислено вибирають сумісну з розуму жінку. Свій будинок вони охороняють, як фортеця, забезпечують сім’ю і є відмінними батьками, хоча бувають надто суворі. Однак, позашлюбні зв’язки у Скорпіонів нерідкі. Пристрасний роман на стороні вони сприймають як незалежну від подружжя область людських відносин, але ніколи не допустять, щоб випадкові любовні зв’язки погрожували родині і, одружившись, не допускають думки про розлучення. Ви скажете, що це аморально, що вони егоїсти. Можливо так. Але такими їх створила природа. Його сексуальні апетити і можливості необмежені. До того ж він відновлює її сили, щоб і далі трудитися на благо сім’ї. Якщо жінка це розуміє, то він буде цінувати дружину ще більше. До того ж, він з легкістю встигає і дружину задовольнити.

Шановні дружини, подумайте краще, як своєму коханому Скорпіону у шлюбі догодити. Надайте йому достатньо сексу, але не робіть це занадто поспішно. В юності Скорпіон любить м’який світло, романтичну музику і аромат парфумів. Пізніше яскраве світло, дзеркала чисте і доглянуте тіло. Дружина повинна бути у всьому акуратна, віддана і вірна. Скорпіони власники, не давайте їм приводу сумніватися. Не ображайте: він запам’ятає і помститься. Пам’ятайте, що у Скорпіона можуть бути спалаху несподіваної агресії, коли він може зірвати зло на Вас. Не реагуйте бурхливо. У своїй гонитві за успіхом він просто сьогодні виснажений фізично і морально. Приготуйте йому краще ванну. Завтра він забуде свої неприємності і буде Вам вдячний. Не затаїли на нього зла.


Залишити відгук