Чоловік Стрілець в Любові

Стрілець веде себе як експериментатор і відкривач нового. Хоча ще не означає, що він щось відкриє. Результат буде, але невідомо який. Хлопець-Стрілець нетерпимий до обмеження волі. Він хоче все знати, бачити, відчувати різноманітність життя, тому може багато мандрувати, жити закордоном, зблизитися з іноземцями. Стрільцям швидко приходять в голову різні ідеї, і їх успіх часто ґрунтується на інтуїтивному передчутті. Поєднання інтелекту людини з тваринної витривалістю і сексуальної ненаситністю характерно для цього знака.

Його двоїстість виражена в астрологічному символі: Кентавр-стрілець. Кентавр – міфічна створення, що має людську голову, руки, верхню частину тулуба і тіло коня. Відповідно стрільці можуть бути двох типів: віддані, идеалистичные, які спрямовують свою сексуальну енергію на творчість, служіння іншим: Стрілець вибрав правильну мету, прагнув до неї і втілив свої бажання. Інші Стрільці стають на шлях донжуанства і волокитства – стріляє в усі сторони і навмання. Вони можуть мати кілька зв’язків одночасно і радіють кожній сексуальної перемоги. Любов для таких Стрільців – спорт, пригода, захват.

З Стрільців виходять керівники, місіонери, бізнесмени, актори або просто закоренілі шулери і спекулянти. При всій мінливості і прагнення до різноманітності Стрільці довірливі, веселі, добродушні, люблять природу, душа у них незлобиве.

В любові Стрілець відомий як шукач пригод, авантюр і задоволень, як мінливий вогонь, який все спалить і зникне. Його ви помітите і відрізните в будь-якій юрбі. Як правило, Стрілець одягнений у якісні речі, добре скроєні і зшиті, якщо помітні, фірмові, тримається впевнено. Він фліртує з усіма і може поговорити на будь-які теми: філософія, наука, політика, релігія. Дівчину він вибере яскраву, яка відрізняється від інших: красуню або розумницю, кращу студентку або неформалку, азіатку або африканку та ін

Якщо ви потрапили під чарівність його нестандартності, пам’ятайте, що він може зникнути після дуже короткого роману так само несподівано, як і з’явився. Стрільці в захваті від сексуальних пригод, причому їм подобається не стільки секс, скільки зміна партнера. Переживаючи близькість, вони щиро вірять у любов, віддають всього себе, але скоро від зустрічі залишаються сумні ніжні спогади. Стрільці у шлюбі зустрічаються не часто: вважається, що вони не створені для тривалого союзу. Їх цілі в життя різноманітні, але ніколи не буде метою служіння жінці.

Стрільці одружуються, коли приходять до висновку, що ідеального друга не існує і вибирає інтелектуальне спілкування або терпимість і комфорт. Дружина повинна створити атмосферу достатку і легкості спілкування. Вона не тільки вміє підвищити його думку про себе, але добре веде домашнє господарство. Стрілець в шлюбі буде відмінним захисником, годувальником і батьком. Він може бути романтичним, благородним, якщо є мотивація. При цьому зв’язки на стороні – звичайна справа. Часом чоловік зізнається дружині у своїй зраді, і дружина погоджується на такі відносини. Можна тільки дивуватися таланту і вміння Стрільців добиватися свого і змусити інших жити за їхніми правилами.

Сумісні Стрільці в різні роки по-різному. Хлопці-Стрільці віддають перевагу Львів і Баранів. Тельці і Риби – гарні партнери. Після тридцяти років, якщо вони достатньо освічені, то вибирають Близнюків і Дів, які чарують їх своїм розумом. Після 42 років Стрільці стають владними і можуть уживатися з такими ж владними Левами, Вагами та Водоліями.

Жінки, чому ж, знаючи, що рано чи пізно, Ви уличите Стрільця в невірності, Ви його любите, прощаєте і виходите заміж? Чи Не тому, що потрапили під вплив його яскравої особистості, яка сяє, як зірка, чарівності, що заражає енергії пристрасті і оптимізму. Це можна зрозуміти і найчастіше це того варто!


Залишити відгук