Чоловік Риби в Любові

Їх душа тріпоче і болить, не знайшовши гармонії в практичному жорстокому світі, а думка інтерпретує дійсність по-своєму. Одні втілюють свій ідеал у картинах, скульптурах. Інші віддають себе сім’ї і дітям. Треті шокують нетрадиційною орієнтацією або алкоголем. І все-таки вони чарівні, тому що м’які і добрі, вміють мріяти, співчувати, не скривдять і допоможуть. До того ж у идеалистичных Риб водяться гроші, вони завжди подумають про дах над головою для сім’ї і готові на самопожертву заради близьких.

Любов до жінки в житті чоловіків-Риб посідає не менше місце, ніж самореалізація. Хлопчики цього знака дозрівають рано і закохуються платонічно: у ученицю старших класів, вчитель, недоступну дівчину, а часом – в недостойних в надії врятувати їх своєю любов’ю. Любов приходить до них таємно, росте непомітно, і частіше закоханий довго не наважується відкрити свої почуття, а плекає свою мрію в самоті. Подорослішавши, Риби-чоловіки можуть також любити на найвищому духовному рівні, з мріями і віршами, з молитвами або мольбертом і пензлем у руках. Почуття переповнюють їх, мови Риб зводять з розуму, свою улюблену вони вважають ідеалом, терплять і прощають недоліки. Їх чуттєвість збуджує жінку і приносить їй істинне задоволення духовної і земної любові.

Але зустрічаються серед Риб і чоловіки, які не люблять зовсім, вважаючи за краще різноманітність сексуальних задоволень. Або чоловіки-«колекціонери» жінок. Але навіть у цьому випадку вони поважають, цінують і бережуть предмети своєї колекції. А якщо Риби не можуть прийняти рішення і зрозуміти: залишити, покинути або повернутися, то мовчазно відійдуть. Вони не завойовники: не будуть відвойовувати Вас від суперника або влаштовувати сцени ревнощів, вважаючи за краще принести себе в жертву заради коханої. Промайне своїм сріблястим плавцем Ваша рибка і попливе. А хто в цьому випадку щасливий? Та ніхто. Обидва поранені. Любов Риб може бути раєм або пеклом. Ви ризикнете, дівчата? Тоді – вперед! Допоможіть йому завоювати Вас.

Ви можете зустріти свою Рибку на роботі, в інтернет-салоні, у затишному барі, в університеті. Його одяг може бути непомітною: він не дуже стурбований модою. Ви впізнаєте його по очах кольору глибокого озера, які гіпнотизують Вас і заворожують. Будьте стримані, але наполегливі у своєму обожнюванні. Навіть якщо Ви йому сподобаєтеся, він не знає, як зав’язати знайомство або почати відносини з Вами. Познайомтеся з його друзями, постарайтеся потрапити в коло його приятелів. Товариськості йому не займати, і розмова зав’яжеться.

Ви чекаєте, коли він призначить побачення? Майте витримку! Він може не раз зателефонувати, перш ніж переконається, що Ви його дійсно хочете бачити. Зустрічі, побачення! Він готовий одружитися! Вітаю! Одружуються Риби осмислено, і їх сімейне життя стійка. Риби в шлюбі – найвідданіші прихилисті з усіх знаків Зодіаку. У Вас буде турботливий, ласкавий чоловік. Може бути багато дітей. Створіть йому затишок, комфорт, подаруйте свою любов і вірність. Ваш союз буде щасливим, довгим, а може бути, і вічним.

А якщо Ви чоловік і дружина, і Ваш шлюб несподівано руйнується, пам’ятайте – Риби в шлюбі завжди коливаються: піти або залишитися? Допоможіть чоловікові зробити вибір – переконайте, що він Вам дуже потрібен, що він єдиний у Вашому житті, найбажаніший.


Залишити відгук