Чоловік Терези в Любові

Щаслива та жінка, яка любила чи любить чоловіка знаку Терези, вона пережила справжнє щастя духовної романтичної любові. Все життя її буде супроводжувати аромат троянд з першого побачення, запах свічок і мелодія першої щасливої ночі. Подивимося на Ваги у шлюбі і життя ближче.

Ваги народилися під заступництвом Венери і відносяться до стихії Повітря. Як чоловік повітряної стихії він наділений аналітичним розумом, інтуїцією і розумінням. Терези не йдуть на поводу пристрасті, не брешуть і мають піднесені ідеали. Це чесний, уважний чоловік, прекрасний друг і партнер.

Традиційно планета Венера асоціюється з красою, любов’ю і жінкою. Він, як жінка, чарівний, його усмішка чарівна, а коректність поведінки і делікатність спілкування підкорюють. Чоловіки цього типу шукають у жінці зовнішню і внутрішню красу, завжди сподіваються, що вона стане їх духовним спільником.

Але Ваги не завжди щасливі, так як ілюзії романтика нерідко стикаються з жорстокістю реальному житті, і абсолютна гармонія, яку вони шукають все життя, неможлива. У них енергія, хоча і стабільна, але низька, їм часом не вистачає волі, і часто у них слабка нервова система – вони не завойовники. Чоловіки-Терези іноді ламаються в повсякденному житті через нездатність пристосуватися до жорстких законів виживання. У них низька опірність до алкоголю, вони частіше, ніж інші, бувають безробітними.

Якщо серед безлічі шанувальниць він звернув увагу на Вас, то може здатися дивним, що він не рветься в ліжко, так і побачення не так часто. Ні, це не той принц, який Вас врятує від ув’язнення у башті. Він прибув до Вас, щоб посвататися, і придивляється. Дайте йому час зрозуміти і дізнатися Вас, не квапте з вчинками і прийняттям рішень. Він не закохується з першого погляду. Ваги коливаються між розумом і бажанням – йому необхідно час, щоб зрівноважитися.

Він насолоджується платонічною любов’ю до Вас і оцінює Ваші духовні цінності. Йому подобається Вас захоплювати, зваблювати, і у відповідь він чекає похвали, схвалення і захоплення. Любляча жінка повинна почекати, поки його романтичний період перейде в необхідність близькості, і він перший дасть їй сигнал. Ваги підуть на заклик жінки, якщо вона зробить перший крок, але тільки в тому випадку, якщо розуміє, що його дуже хочуть і в нього дійсно закохані. Терези мають потребу в гармонійному союзі і врівноваженості, і коли чоловік довідається, що його не люблять (або порушили закони етики і гарного смаку), то швидше відійдуть, ніж будуть докладати зусиль, щоб змінити ситуацію.

Під час кохання Ваги дуже ідеалістичні. Вони вимагають довгої любовної гри: пестощів, поцілунків, після чого статевий акт повинен проходити досить швидко, інакше їх естетичні почуття будуть ображені. Велике враження справляє обстановка. Їх планета Венера вимагає розкоші: шовкові сорочки, білизна, парфуми, м’яке світло і романтична музика.

Вагами управляє шлюб. Ваги в шлюбі – кращі чоловіки, які добре забезпечують сім’ю, створюють атмосферу згоди, вони гарні батьки. Часто вони розраховують на жінок у досягненні успіху й мети. Ваги більше інших знаків потребують стабільності і рідко розлучаються.

Деяке невдоволення може бути з боку дружини, так як Ваги в шлюбі незабаром втомлюються від фізичного аспекту відносин (вони більше стурбовані духовної складової), і після романтичного періоду часті ласки і регулярна близькість з часом починають напружувати. У подружньому житті може бути все відмінно, якщо Ви не вимагаєте чоловіка постійно зображати пристрасного коханця і дозволяєте йому вільно займатися громадською діяльністю або своїми захопленнями.

Якщо у чоловіка раптом випадковий роман на стороні, то тільки тому, що він нікому не може сказати «ні». Закінчиться це для нього швидше почуттям провини і покаяння.


Залишити відгук