Чоловік Лев в Любові

Леви – це діти Сонця. Їх управляюча планета дає їм енергію, силу і здоров’я. Їх девіз: я маю намір і роблю. Їх спосіб дії: давати потомство, багатство, щастя і розвиток. І Сонце, і Лев символізують чоловічий тип поведінки, який магнетично притягує жінок.

Вони виділяються з натовпу вже своїм зовнішнім виглядом: міцної статури, спортивні, акуратно причесані і добре одягнені. Багато з них не проти носити чоловічі прикраси, дорогі аксесуари і брендовий одяг. Врівноваженість і веселість надають цим чоловікам чарівність.

Не завжди вправні в інтимних стосунках вони підкорюють своєю пристрасністю і чутливістю. Чоловік-Лев ніколи не буває грубий в любові, він ніжний і романтичний. Він буде намагатися догодити партнерці, вважаючи за краще міцну зв’язок, ніж чистий секс. Крім того, хлопець-Лев – найбільш правильна з усіх знаків.

Успішність в кар’єрі і матеріальна незалежність Лева вселяють відчуття надійності. Він не жадібний і з задоволенням робить подарунки. Такий чоловік може сказати: «мені потрібно все більше і більше грошей, щоб мої дружина і діти мали кращу одяг, машину, будинок, відпочинок…». І для нього ця мета цілком досяжна.

Якщо жінка говорить про його недоліки в суспільстві, в колі друзів, скаржиться батькам або колегам, принижує його професійні успіхи і принижує його гідність. Якщо жінка в усьому намагається лідирувати, якщо вона агресивна і непоступливі. Якщо його не оцінили, Лев здатний застосувати силу або безповоротно покинути раніше кохану жінку. Лев може змінити дружині або улюбленою для досягнення кар’єрних цілей. Викривши його в такій зраді, стати ініціатором розлучення може подруга.

Його не треба підкорювати успіхами у своїй кар’єрі, краще не бентежити Лева перевагою і напористістю, залишаючись трохи позаду. Лев у шлюбі вважає себе королем, він покликаний керувати. Визнайте його ділові якості, висловлюйте повагу, лестите і захоплюйтеся своїм обранцем.

Акцентуйте увагу Лева своєї жіночої привабливості. Підкреслюйте свою спокусливість і сексуальність доглянутістю, одягом і витонченим білизною. При зустрічі створіть атмосферу розкоші, комфорту, інтиму з приємною музикою і легким ароматом парфумів: «все для тебе, кохана».

Леви, у шлюбі особливо, не виносять навіть думки про суперників, тому кажіть йому, що Ви ніколи і нікого не любив так сильно, як його, навіть якщо це не зовсім так.


Залишити відгук