Чоловік Козеріг в Любові

Козероги закохуються з працею, але кохають глибоко, хоча і не вміють висловлювати свої почуття. Якщо чоловік-Козеріг вибрав свою єдину і покликав її заміж, він завжди буде зберігати вірність і навряд чи розлучиться – і у нього сильна тяга до будинку, сім’ї і стабільності. Чарівність і свіжість ці чоловіки зберігають до глибокої старості. Так що Вам ніколи не буде соромно вийти з коханим чоловіком у світ.

Звичайно, все починається не з заміжжя. Спочатку потрібно з’ясувати, де можна зустріти Козерога? Дівчата, Ви можете познайомитися з ним у спортивному залі, в тихому барі, рідше на дискотеці. А може він Ваш колега по роботі або навіть начальник? Симпатичний, акуратно одягнений, небагатослівний. Ви не почуєте від нього компліменту або похвали за роботу. Але скоро переконаєтеся в тому, що якщо хлопець-Козеріг щось пообіцяв, то обов’язково зробить. Він самотній? У Вас є шанс!

Можливо, Ви старше його або розлучені, і у Вас є діти? Ви дуже зайняті справами і тікаєте від самотності в соціальні мережі? Не бійтеся звернути на себе увагу першою. Він не дуже товариський. Але немає кращого компаньйона для жінки у Вашому положенні і віком. Він може зацікавитися Вами.

Як же завоювати Козерога? Вульгарним, екстравагантним вбранням, дорогими прикрасами, нестандартним зухвалою поведінкою і великою кількістю макіяжу Ви його швидше відштовхує, ніж залучите. Не користуйтеся надто різкими парфумами. Класика або вінтаж в одязі – Ваш стиль. Не носіть балахони, безформні светри і штани. Ненав’язливо підкресліть свою жіночність. Нетривале з помірним декольте приталене плаття і туфлі на шпильках завжди будуть до місця.

Козеріг позбавлений романтизму і не здатний на інтриги, не вміє надавати знаки уваги. Примхлива, запальна і завжди незадоволена або зарозуміла жінка його буде дратувати. Доброзичливий тон розмови, скромність, спокій, вміння піти в тінь і дати йому право лідирувати зацікавить його. А ласкава усмішка і сором’язливий погляд зачарують.

Козеріг охайний і любить порядок. Слідкуйте за чистотою тіла, волосся, білизни, порядком на робочому столі і в будинку. Козероги бридливі і не люблять випадкових зв’язків. Не поспішайте вести його в спальню, поки не переконалися, що він прив’язався до Вас, і Ви дійсно цього хочете. Не ухитрялися в сексуальних позах і від нього не чекайте нестандартних підходів. Все визначає Ваша пристрасть один до одного.

Козероги в шлюбі і в коханні залишаються дуже практичними, ощадливими, працьовитими і чекають того ж від Вас. Розтринькувачів і лентяек вони не виносить, але пишаються досягненнями дружини. Самі себе не хваліть, він і так все бачить. Якщо він вже у Вас закоханий, не тягніть його на дискотеки і в компанії Ваших друзів. Він ревнивий і не дуже любить танцювати, його не приваблюють шуми і яскраве світло. Зате він любить природу, подорожі на машині і бути тільки з Вами.


Залишити відгук