Чоловік Рак в Любові

Розвинена інтуїція, вміння підтримати розмову і бути другом, дозволяє їм завоювати дівчину. Але по-жіночому романтичні та чуттєві Раки за фасадом зовнішнього чарівності, дитячої наївності та захопленості ховають натуру амбітну агресивного у своїх вимогах чоловіки. Вони не створені для шлюбу, оскільки прагнуть пригнічувати оточуючих.

Якщо його очі іскряться, він говіркий, веселий, шукає зустрічі, Вам відразу зрозуміло: Ви йому сподобалися. Побачення воліє наодинці, з приємною музикою, ностальгійними спогадами про першу зустріч, ненавмисним і ніжними дотиками боязкими поцілунками. Його почуття здаються щирими, і це справді так. Його сором’язливість і страх отримати відмову часом змушує жінку зробити перший крок.

Чоловіки-Раки повільно просуваються до того, чим хочуть володіти. Східна мудрість «Перемагає терплячий» відноситься саме до цього знаку, що дозволяє Ракам обійти всіх конкурентів. Така поведінка переконує жінку, (а іноді вводить в оману) в тому, що він любить і прив’язаний надовго.

В ліжку він здається ідеальним коханцем. Сузір’я Рака управляє нашою грудьми, і Вашого хлопця збуджує саме ця частина тіла. Він контролює свої сексуальні бажання, здатний вести довгу любовну гру, лідирує. Першу ніч Ви можете запам’ятати надовго і в нетерпінні чекати наступної.

Рак любить комфорт, прагне мати свій будинок і шукає вірну дружину. Якщо Ви почали жити в цивільному шлюбі, то побачите, з яким задоволенням він облаштовує житло, розбірливо вибирає предмети побуту. Партнер Раку у шлюбі впевнений, що знайшов своє щастя: кохання, партнера і друга.

При добрих намірах і щире бажання мати сім’ю, Рак втомлюється від довгих зусиль на благо будинку або просто занудьгує від відносин, що стали звичними. В юності він без усякого жалю залишає численних закоханих у нього дівчат. Раки в шлюбі змінює при зручному випадку без почуття провини. Раки – самі безладні зв’язки знаки.

Якщо Ви спробуєте апелювати до його совісті, то він буде зображувати доброчесність, вірність і ображені почуття, ніколи не визнає своїх помилок. Якщо все-таки Ваші докази незаперечні, то він знайде винних осіб або обставини, які спонукали його так чинити. Ви з жалем зрозумієте, що брехливість, спритність і материалистичность – не ті якості, які можна прийняти.

Раки власники, вони підозрілі і ревниві в любові : їх настрій може змінюватися від ейфорії до меланхолії. Він ховається у свій рачій панцир, і це змушує Вас страждати. Не допоможе спроба викликати на відвертість, співчуття або жалість. Рак не піде на розмову, якщо є хоч найменша можливість бути переможеним або викритим у чомусь. Він просто закриє двері з укоризненным поглядом у Вашу сторону: «як ти могла!». Його ухильність, закритість, зневагу до Ваших хвилювань стають приводом, щоб задуматися, а чи любить він Вас?

Тим не менш, Раки бувають вірні і віддані в самому юному віці, або після 35 років, коли оцінили переваги вірності. Вірними Раки трапляються, якщо стали партнерами в одній справі, бізнесі або тим, хто створює їм розкіш і комфорт. Припустимо, Ви оцінили його переваги і закохані в такого чоловіка.

Будьте терпимі до його бажання похвалитися, підтримайте в намірах бути головним у Ваших стосунках.Уникайте конфліктів. Він не виносить критики, різкого розмови і крикливих жінок. Дайте йому можливість відчувати себе успішним і молодим: одяг, обстановка, розваги. А головне – Рак хоче, щоб його віддано любили, весь час чекає підтвердження того, що він дуже Вам потрібен. Жінки, будьте щирі у своїх почуттях, ласкаві і ніжні.


Залишити відгук