Чоловік-Овен в Любові

За життя Овен – воїн, товариш, ремісник і винахідник. Марс, керуючий цим знаком Зодіаку, дає Овну енергію і прагнення до лідерства. Реалізується в стабільній організованій системі як керівник або чесний трудівник. Сенс життя – робота. Гроші заробляє працею. За характером холерик. Гарячковість, запальність, впертість, невміння вислухати партнера, відсутність дипломатичності і нетерпіння часто заважають йому в кар’єрі та особистому житті.

Здорові інстинкти тварини з’являються швидко. Він готовий до любові з раннього віку і закохується з першого погляду. Дівчина може зустріти його в спортивному залі, нічному клубі або в якому-небудь подорож. Овни воліють активний відпочинок. Похваліть його в колі друзів, і Ви привернете до себе його увагу. Якщо Овен закохався, він буде романтичний, сентиментальний, а деякі представники знаку здатні і на геройство. Предмет свого бажання він хоче отримати будь-яку ціну, а при відмові його пристрасть переходить в одержимість. Але якщо довго домагається, то потім вже і не хоче: розтрачені сили.

В любові Овен щиро вірить в свої почуття і може обіцяти все, про що Ви мрієте. Вогонь його серця і напористість запалюють і хвилюють. У нього неможливо не закохатися. Але не поспішайте планувати з ним своє майбутнє. Овни віддані в період залицяння, але, домігшись бажаного сексуального задоволення, можуть покинути і також щиро захопитися новим романом. Особливо небезпечні в цьому плані Овни, що народилися в рік Бика (1973,1985).

Цінують Овни і жінок з положенням в суспільстві або честолюбними цілями, але не намагаються демонструвати свою перевагу. Феміністки і екзальтовані жіночки захоплюють Баранів, але ненадовго. Овни довірливі і наївні, а якщо обманюють, то тільки тому, що самі помилилися у своєму захопленні. Тому не судіть їх строго. Овен, звичайно, одружується, але вибере жінку, яка хвалить його, підкоряється, захоплюється і буде потурати його примхам.

Якщо Овен у шлюбі спокійний і впевнений у собі, то він стане захисником, люблячим вірним чоловіком і батьком, хорошим коханцем. Особливо надійні Овни, що народилися в рік Собаки (вірний пес) і в Рік Кабана (золоте серце). І все-таки стабільність у Овнів у шлюб під загрозою більше, ніж у інших знаків.

Овни люблять похвалитися, перебільшити свої досягнення, командувати партнером. Якщо жінка сильна, імпульсивна або невихована, якщо він по натурі лідер і починає суперечити, то виникають конфлікти навіть по дрібницях. Дайте йому випустити пар. З Овном не можна сперечатися – він Вас не чує і може образити, навіть якщо потім буде шкодувати про це. Овни швидко спалахують і швидко заспокоюються. Дружини Баранів, пам’ятайте, що тільки від Вашої тактовність, терпіння і любові залежать мир в домі і Ваша щасливе сімейне життя.


Залишити відгук