Чоловік Водолій в Любові

Політика, бізнес, наукова ідея можуть захопити Водолія не менше, ніж любовна пристрасть. Але Водолії готові любити і шукають любов. В інтимних стосунках з ним є щось неповторно тонка і ніжна. Дівчата, якщо Ви не хочете, щоб Ваше особисте життя зводилася до формули: кухня, телевізор, діти, ліжко – шукайте Водолія. Нудно не буде! І по душам поговорити можна, і повеселитися разом. Хлопець-Водолій любить життя у всіх її проявах і цим зачаровує. Ви можете дізнатися по зацікавленій погляду красивих очей, оригінальну зачіску чи одяг та нестандартних думок у розмові на будь-яку тему. Де зустріти? Скрізь, де вирує життя!

Не пропустіть Водолія! Він зупинив на Вас свій погляд? Дайте йому зрозуміти, що він вам подобається теж. Водолій кілька не впевнений у собі, розкривається складно і рідко когось про щось просить. Зробіть самі крок назустріч – він зробить два. Відступивши на крок назад – він відступить від Вас на чотири кроки. Але не йдіть напролом. Дотики, погляди, заохочення, недомовки – кращий прийом спілкування на етапі знайомства і першого побачення. Не намагайтеся змусити його ревнувати – він не ревнивий. Не кажіть нічого образливого в його адресу: він довго пам’ятає образи.

Не вчіть його жити і нічого не радьте. Не буде слухати – він йде своїм шляхом, живе за своїми правилами і керується лише своїм гострим розумом. Можете попросити у нього допомоги. Він чуйний, радий надати підтримку та буде задоволений. Покажіть, що Ви щось можете йому дати взамін. Він цінує ділові якості і здатність до партнерства. І, звичайно, будьте привабливі, сексуальні і загадкові. Не довіряйтеся повністю і миттєво. Він часто коливається між інстинктом і розумом, може нафантазувати, а потім розчаруватися. Випадкові зв’язки в його молодості нерідкі.

Водолій у шлюбі вірний і відданий чоловік. Серед чоловіків цього знака досить однолюбов. Він забезпечить сім’ю, допоможе родичам, завжди знайде спосіб заробити достатню кількість грошей. Найчастіше все своє життя він працює на благо сім’ї. Він довіряє дружині, не контролює, не змушує змінюватися. Навіть у сварках йде на компроміси. З ним завжди можна домовитися. Навіть, якщо він і йде від жінки, то довго готовий зберігати дружні відносини і допомагати.

І, тим не менше, серед Водоліїв найбільше розлучень. Його залишають, тому що вважають егоїстом. Вважають, ніби він для інших робить більше, ніж для рідних. Вічно зайнятий, і близькі не завжди знають, де він і чим зараз займається. Водолій залишає свій будинок, коли жінка намагається «прив’язати його до спідниці». Життя навіть у золотій клітці – не для нього. Він мовчки і довго готує звільнення, зате в один прекрасний момент просто зникає в невідомому напрямку, не сказавши ні слова.


Залишити відгук