Ваги в Любові

Ваги надзвичайно привабливі і кокетливі одночасно. Ви очікуєте від партнера скромності на публіці, але глибокої чуттєвості в коханні. Коли ви самотні, то романтичні, чарівні, кокетливі і популярні. Стати частиною дуету вкрай важливо для вашого благополуччя, тому ви шукайте підходящого партнера, ретельно зважуючи всі за і проти.

Ваги велелюбні, але здатні тягнути до останнього, перш ніж зробити рішучий крок. У період закоханості їх настрій коливається ще більше звичайного: то падає до нуля, то піднімається до самих зірок, так що вони демонструють своєму обранцеві весь діапазон своїх мінливих почуттів. Втім, коли Ваги щасливі, мало хто може зрівнятися з ними в чарівність і вміння зачаровувати. В любовних відносинах чекати від Ваг будь-якої визначеності важко: якщо з партнером вони відчувають дискомфорт, то можуть довго не вирішуватися на розрив відносин, а знайшовши свою другу половинку, можуть так само довго тягнути з прийняттям рішення про шлюб. Взагалі зважитися на шлюб (як і на будь-відповідальний крок у своєму житті) Терезам дуже важко, зате коли цей крок зроблений, тому для них шляху вже немає.

Вашим знаком, Ваги, управляє Венера, і природно, що любов займає основне місце у вашому житті. Тому вам призначено щасливий шлюб по любові. Для вас, Ваги, вислів «Краще займатися любов’ю, ніж воювати» тричі справедливо. Ви віддаєте перевагу йти по пелюстках троянд, попередньо переконавшись, що ваш партнер теж дбайливо ставиться до свого «розарій» і може запропонувати вам самий ранній і ніжний сорт. Тоді можна говорити про союз, про скоєний злиття двох істот, коли гіркий аромат занепокоєння швидко випаровується. Ви жадаєте ідеального щастя, абсолютної згоди, тактовного поведінки та уваги, коли кожен погляд, жест, слово відразу стають зрозумілими. Тут любов набуває свій справжній сенс — до такої міри вона наповнена ніжністю, духом примирення і терпимістю. Тисячі кілометрів відділяють вас, Ваги, від егоїзму: ви оточені ореолом доброти, ви дипломатичні, і вдень і вночі ви працюєте для щастя коханої.

<-IMAGES->

Не забудемо, що вами керує Венера, тому любов займає у вашому житті основне, навіть наиглавнейшее місце. Таким чином, ви просто створені для щасливого шлюбу по любові, де ви сольетесь душею і тілом зі своєю «половиною», щоб встановилася рівновага, до якого ви прагнете. Подружнє життя — улюблений сад. Там ви вирощуєте чудові плоди, які пробуєте разом з чоловіком (або дружиною), не думаючи щось ревниво приберегти лише для себе. Ви не з тих, хто хотів би загострити предмет своїх бажань у «вежу зі слонової кістки». Вам невідомо почуття власності. Навпаки, ви — втілення ідилічного образу поблажливості, ви відмовляєтеся чіплятися до дрібниць, щоб зберегти в недоторканності міцні нитки вашої любовної зв’язку. Звідси випливає, що деякі донжуани і обманщики можуть спробувати скористатися цим. Тому при виборі чоловіка вам слід виявляти велику обережність. Вам абсолютно необхідно випробувати справжню любов в розумні терміни. В іншому випадку протягом всього вашого життя порушиться.

Ви так прагнете скласти досконалу пару, що іноді потрапляєте в небезпечні пастки, змінюючи партнерів, як рукавички. Але чому ж вам так складно зустріти того (або ту), хто на все погодиться заради вас? Ви заводите багато знайомств, але вам не вдається зробити остаточний вибір, безумовно, зі страху завдати комусь непотрібне страждання. Так в невдалих пошуках проходять дні і роки, все далі відсуваючи найзаповітнішу зустріч. Насправді, в інтересах того, хто закохується в вас, взяти кермо зваблювання в свої руки, не дозволивши вам за — марніти в тумані нерішучості. Вас не можна грубо підштовхувати до дії. Нехай обранець скористається вашими методами, але не втягує вас в брудні ігри. Потрібно просто з’явитися перед вами у всій красі і сказати: «Подивися, Ваги, це — я, той, кого ти чекала (чекав). Я тут. Я люблю тебе!»


Залишити відгук