Лев в Любові

Лев і любов – це спалахи пристрасті та краси. Він не виносить нудну домашню обстановку і навіть, коли знаходиться в парі, Лев прагне проводити час в товаристві, щоб відчувати на себе загальну увагу і задовольнятися чужими похвалами. Саме тому самотність буквально «з’їдає» його.

Любов для Лева – сенс усього його життя, він просто не мислить існування без неї. Леви від природи дуже влюбливі, причому до кожного нового роману ставляться щиро і серйозно, як до першого і останнього у своєму житті. Ось чому Леви можуть досить рано вступити в свій перший шлюб, і бути одружені (заміжня) не раз і не два.

Будучи закоханий, Лев здатний красиво доглядати, робити широкі жести і вишукані компліменти, дарувати своїй обраниці дорогі подарунки. Він привабливий і галантний кавалер, якому практично неможливо сказати «ні». Коли ж справа доходить до сімейного життя, для нього найважливіше відчувати себе в домі повним господарем – іншого стану справ гордість і самолюбство Лева просто не потерплять.

Яскравий, сліпучий, чарівний Лев, ваше серце буквально розривається між гордістю, щирістю і натуральністю.

Лев — спочатку вимогливий, вкрай підвладний інстинктам, міцно пов’язаний з «тваринної» любов’ю знак. Саме існування Лева залежить від виконання його бажань. Людська теплота хвилює вас насамперед; завдяки своїй природній схильності ви віддаєте більше, ніж отримуєте. Вас кидає в радісне тремтіння від справжніх вчинків. Для вас все можливо, і коли ви чогось бажаєте, ви робите все, щоб це отримати. Ніщо не здатне і не повинно перешкодити вашому потужному рухові до цілого. Якщо справа представляється складним, ваші зріло обдумані плани змітають усі перепони. Для досягнення своєї мети ви використовуєте всі кошти, розраховуєте всі можливості, зважуєте всі «за» і «проти». Ви безстрашно і гордр кидаєтеся вперед,щоб порушити всі «закони» кохання і всі звичаї. Отже, ви у мети, ви відкрито без облуди готові до прекрасної перемоги, яку улюблене существто дозволить вам здобути, тому що ви кращий з всіх…

<-IMAGES->

справді, треба погодитися, що коли ви, Лев, згораєте від любові, ви пригнічуєте свою обраницю (або избраниика).Ваш партнер виявляється в епіцентрі бурхливого урагану. Від інтенсивності вашого магнетизму він ледь не падає в непритомність. Хто здатний відмовитися від пропонованої вами чарівної казки? Уявіть собі кохану (коханого) у ваших обіймах! Здається, що це сон — коли все, до чого ви торкаєтеся, стає справжнім дивом. Отже, партнеру не залишається нічого іншого, як дозволити вам огорнути його казкової пристрастю. Ви зводите свою любов на п’єдестал,ви на всіх кутах кричите про те, як вона прекрасна. Який правильний вибір! Яке неймовірне чуття, щоб заздалегідь зрозуміти це! Що б без вас робили? Можна помітити, що ви дійсно володієте мистецтвом звеличувати те, що є найкращого у вашому партнері. Але обережно: з вами не можна змагатися! Потрібно вміти задовольнятися відведених вами гідним місцем і «запалювати свічку» тільки на вашу вимогу.

Але при цьому вашому партнерові не можна тихо сидіти в своєму кутку», зовсім навпаки! Інакше що стане тоді з престижем і блиском Лева? Партнер необхідний йому для світських зборищ, щоб до того моменту,поки обранець не прибув,грати роль першої скрипки. І якщо партнер не розуміє, чого від нього чекають, Ліс сам вылепит його образ, до якого той швидко звикне.Потрібно гарненько зарубати собі на носі, що Лев — господар будь-якій ситуації. Якщо інший на це не згоден, любовні відносини можуть серйозно зіпсуватися, аж до розриву.

Розрив буде, безумовно, важким, так як ви, Лев, любите бурхливі сцени: б’єте тарілки і ляскаєте дверима. Ви прагнете подчинятьи хочете, щоб останнє слово у що б те ні стало завжди залишалося за вами. Ви будете наполягати на своєму, кидатися гучними словами і навіть лайкою, але не будьте ласкаві здатися дійсно ревнивим. І коли ви нарешті зрозумієте, що спектакль закінчено, останній акорд зіграний, ви просто залишите сцену. Тоді можна йти без побоювань, тому що, як тільки повернеться ключ у замку, ви будете страждати мовчки, відгородившись своїм достоіством, як рятівним щитом.


Залишити відгук