Як Цілуються Діви — Унікальні Поцілунки

Скромна Діва цілується виключно зі своєю коханою людиною, і, можливо з членами своєї сім’ї. Вони ніколи не буде робити це на увазі. Якщо ж ви самі спробуєте поцілувати її в непридатних умовах, вона буде роздратована і незадоволена. Несвоєчасне або занадто пристрасний поцілунок може стати останнім.

Всі без винятку Діви дуже піклуються про своє здоров’я. Вони часто переконані, що поцілунки переносять мікроби, наприклад, віруси герпесу. Тому поцілунки з незнайомими людьми для них виключені зовсім.

Діви особливо прискіпливі до гігієни. Подбайте про те, щоб від вас приємно пахло, шкіра була м’якою і ніжною, волосся вимите і укладені, а чоловікам необхідно гладко выбриться. Перед поцілунком з Дівою непогано було б освіжити дихання, наприклад, за допомогою жувальної гумки.

За свій винятковий талант цілуватися Діви вважаються особливим знаком. Вони отримують величезне задоволення, якщо можуть бути простими, чутливими і одночасно дивовижними поруч зі своїми партнерами. Причому за хвилину ви встигнете відчути всю гаму їх почуттів. Діви, як ніхто інший, потребують того, щоб їм постійно нагадували, що їх поцілунки безцінні. Тоді ви будете щедро обдаровані таким приємним виразом любові. Діви одночасно переповнені любов’ю і розумінням. Їх поцілунки відрізняються чистотою і скромністю.

Роблять Діви це лагідно, романтично і ніжно, адже представники цього знака самі по собі занадто вразливі. Але властива їм жіночність дозволить висловити поцілунком власні почуття, хоч із закритими очима і не цілком. Крім цього, треба зауважити, що без докорів сумління цілуватися Діва буде лише з чоловіком або з другою половинкою, про яку знають друзі та рідні.

Як у прояві почуттів, так і в поцілунках, народжені під знаком Діви стримані й скромні, віддадуть перевагу поцілуватися з коханою людиною або партнером по шлюбу. Вони уникають усіляких демонстрацій і публічності. Діви В поцілунках дуже розбірливі, навіть серед знаків Зодіаку за кількістю поцілунків займають заднє місце. Діви ніколи ні за що не поцілують, ні з яких міркувань несимпатичних людини, неохайного, не нравящегося їм.

Скромниці-Діви воліють ніжні, зворушливі поцілунки. Ось, правда, від Діви ти не досягнеш лавини поцілунків, тому що цілуються Діви вкрай рідко. Їх головний коник – чуттєві та емоційні поцілунки.

Хлопець-Діва довго тримає на прикметі дівчину, яку хоче поцілувати, причому вона може про це навіть не здогадуватися. З ним ти можеш бути впевнена в тому, що він регулярно чистить зуби, і в тому, що коли він дивиться тобі в очі, його наміри виключно серйозні. У нього вроджений талант в області поцілунків, але, незважаючи на це, він починає завжди з легких і ніжних дотиків губами і лише потім чуттєво переходить до справи. Навіть короткий поцілунок під час невинного флірту він сприймає як щось серйозне.

Діва ідеальні партнери для поцілунків: В юності Діви обожнюють ніжно цілуватися з Тільцями і Козерогами, а в більш зрілому віці високо цінують гарячі поцілунки з Овнами і Стрільцями.


Залишити відгук